Na jakim hostingu bloga

jankolodziejski

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Hej,
Mam zamiar odpalić bloga w styczniu. Szukam hostingu pod takąstronkę na WP, dlatego cośtaniego, ale zeby sie trzymało kupy i dobrym supportem. Może ktoś miałstyczność z cal.pl, bo mi polecił znajomy z pracy. Szukam opinii.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
jankolodziejski napisał:
Hej,
Mam zamiar odpalić bloga w styczniu. Szukam hostingu pod takąstronkę na WP, dlatego cośtaniego, ale zeby sie trzymało kupy i dobrym supportem. Może ktoś miałstyczność z cal.pl, bo mi polecił znajomy z pracy. Szukam opinii.
Najlepiej przejrzyj różne oferty pod kątem swoich potrzeb. Zresztą zawsze masz czas na darmowe przetestowanie.
 

madecassol

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
tylko nie wybierz żadnych z tych serwerów typu cba. Masakra tam jest. A żeby zdjąć banner trzeba zapłacić. Chcesz mieć spokój to za niewielka opłatą postaw bloga na Cal.pl, znajomy dobrze radzi. Problem z tymi darmowymi jest to że jest pełno reklam, jak więcej osób wchodzi to już coś tam się przytyka. Ja mam TikiWiki, bloga i fotobloga na calu i wszystko pięknie płynnie chodzi.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Najmniejsze konto na Firehost - wystarczy. W sumie to kilka dyszek rocznie, a całość działa ok.
Możesz założyć bloga na darmowym serwerze, ale przecież wtedy on nigdy nie będzie Twój.
 
S

szyszana

Guest
Hmmm... ale to anonimowa firma. Mój serwis stoi na hekko, niewielkim kosztem i wszystko działa - a jednocześnie trzymam tam wiele stronek. Tak więc nie widzę potrzeby kombinacji i zmian. Można tanio i dobrze.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Ja polecam Netmark - ceny już od 35 PLN,- / rok! P.S. U mnie hosting ciągnie stronę na Drupal więc z WP powinien sobie poradzić.

 

dave84

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Większość oferuje niemal to samo, więc kryterium ceny jakby nie patrzeć jest najważniejsze ;)
 
Do góry