Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Odstające uszy - zabieg Warszawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 michaelz82

michaelz82

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów

Napisano 27 December 2014 - 20:21

Szukam sprawdzonego specjalisty/kliniki z Warszawy. Proszę o opinie osoby, które wykonywały w danym miejscu, u danej osoby jakiś zabieg. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 20 January 2015 - 22:21

Nie wiem czy jeszcze szukasz pomocy, ale tego typu zabiegi robią w centrum laseroterapii, sama tam kilka razy byłam na zabiegach i jestem zadowolona. Co do konkretnej osoby się nie wypowiem.

• 0

#3 michaelz82

michaelz82

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów

Napisano 23 January 2015 - 15:50

Nie wiem czy jeszcze szukasz pomocy, ale tego typu zabiegi robią w centrum laseroterapii, sama tam kilka razy byłam na zabiegach i jestem zadowolona. Co do konkretnej osoby się nie wypowiem.

Dzięki, dostałem powiadomienie, że napisałaś. Nie wykonałem jeszcze operacji. A byłaś też na zabiegu dotyczącym uszu?

• 0

#4 Kamila Zbrzeska

Kamila Zbrzeska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 February 2015 - 10:04

Operowałam odstajace uszy nie w Warszawie a w Białymstoku u dr Doroty żukowskiej ją moge polecić, sama lekarkę znam z polecenia dlatego pojechałam tam. Efekt zadowalający a i warunki w klinice dobre. W sumie nie masz daleko tam się wybrać jeśli poważnie myslisz o operacji odstającyh uszu

• 0

#5 aifoza

aifoza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 478 postów

Napisano 24 May 2016 - 20:32

Sprawdzona przeze mnie klinika to Elite na Złotej, jest tam świetna, profesjonalna obsługa i bardzo miła atmosfera, jeżeli chcesz zrobić korektę uszu to skontaktuj się tam z dr Murawskim, jest specem od tego :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 arizona89

arizona89

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 24 September 2016 - 18:14

Myślę, że ciężko o dobrego specjalistę, ktory dobrze wykona korektę uszu. Niestety na wielu forach natknęlam sie na opinie, ze pacjenci widzą niewielką lub zerową roznicę po zabiegu.. A szkoda, bo przeciez nie o to chodzi, by wydac kasę i pomęczyć sie po operacji, by nie widziec efektu. U mnie na szczescie korekta przebiegla super- przede wszystkim jest spora roznica.  Uszy nie sterczą, juz nie musze spinac wlosow czy chowac sie w czapkach :) Robilam w szpitalu Medicover, to byla moja pierwsza taka powazna operacja i pierwsza wizyta ( oczywiscie oprocz konsultacji) w tym miejscu. Ale jestem zadowolona- pelna profeska :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0