Odstające uszy - zabieg Warszawa

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
Szukam sprawdzonego specjalisty/kliniki z Warszawy. Proszę o opinie osoby, które wykonywały w danym miejscu, u danej osoby jakiś zabieg.
 
M

maalamy

Guest
Nie wiem czy jeszcze szukasz pomocy, ale tego typu zabiegi robią w centrum laseroterapii, sama tam kilka razy byłam na zabiegach i jestem zadowolona. Co do konkretnej osoby się nie wypowiem.
 

michaelz82

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Siedlce
maalamy napisał:
Nie wiem czy jeszcze szukasz pomocy, ale tego typu zabiegi robią w centrum laseroterapii, sama tam kilka razy byłam na zabiegach i jestem zadowolona. Co do konkretnej osoby się nie wypowiem.
Dzięki, dostałem powiadomienie, że napisałaś. Nie wykonałem jeszcze operacji. A byłaś też na zabiegu dotyczącym uszu?
 

Kamila Zbrzeska

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Operowałam odstajace uszy nie w Warszawie a w Białymstoku u dr Doroty żukowskiej ją moge polecić, sama lekarkę znam z polecenia dlatego pojechałam tam. Efekt zadowalający a i warunki w klinice dobre. W sumie nie masz daleko tam się wybrać jeśli poważnie myslisz o operacji odstającyh uszu
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Sprawdzona przeze mnie klinika to Elite na Złotej, jest tam świetna, profesjonalna obsługa i bardzo miła atmosfera, jeżeli chcesz zrobić korektę uszu to skontaktuj się tam z dr Murawskim, jest specem od tego :)
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Myślę, że ciężko o dobrego specjalistę, ktory dobrze wykona korektę uszu. Niestety na wielu forach natknęlam sie na opinie, ze pacjenci widzą niewielką lub zerową roznicę po zabiegu.. A szkoda, bo przeciez nie o to chodzi, by wydac kasę i pomęczyć sie po operacji, by nie widziec efektu. U mnie na szczescie korekta przebiegla super- przede wszystkim jest spora roznica. Uszy nie sterczą, juz nie musze spinac wlosow czy chowac sie w czapkach :) Robilam w szpitalu Medicover, to byla moja pierwsza taka powazna operacja i pierwsza wizyta ( oczywiscie oprocz konsultacji) w tym miejscu. Ale jestem zadowolona- pelna profeska :)
 
Do góry