AGD pod zabudowe

Mariola_27

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mam taki problem, mieszkam na wsi i mam daleko do miasta, mozecie mi polecić jakiś sklep internetowy gdzie mogę bez obaw kupić pod zabudowę płytę kuchenną gazową, piekarnik elektryczny, mikrofalówkę i fajny okap kominowy?
 

firmer

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wszystkie sklepy z AGD maja swoje sklepy internetowe zaglądnij do nich a na pewno coś znajdziesz
 

Nokius

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
polecam Ci avans.pl całkiem ciekawe ceny mają, w sumie konkurencyjne i sporo produktów
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
A wiesz w ogóle jaki sprzęt chcesz kupić? Od tego bym zaczęła, bo różne sklepy specjalizują się w różnym sprzęcie. Czego dokładnie szukasz?
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiesz co, ja chyba jednak wolałabym jechać, obejrzeć w sklepie stacjonarnym, zamówić i przywiozą do domu, wiem co wybrałam, nic mnie nie zaskoczy. Bierzesz pod uwagę zmywarkę?? Ja już nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki, świetna sprawa.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
madziulek1985, jaką kupiłaś? Bo też się zastanawiamy nad zakupem.

Fajnymi sklepami internetowymi są oleole i electro. Ale warto zobaczyć również na aukcje tych sklepów na allegro, bo często tam sprzedają nieco taniej niż w macierzystych sklepach. Cóż, wojenki cenowe.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Ja też jestem za stacjonarnym. Nie kupiłabym przez neta sprzętu wartego parę tysięcy...
Zmywarka fajna sprawa, ale ja bym chyba nie umiała żyć bez robota kuchennego. :)
 
D

Dorka123

Guest
A ja akurat kupuję tylko przez neta, bo sporo można zaoszczędzić. Oglądam wszystko w sklepie, czytam opinie, ale zamawiam online ;) Właściwie nie mam w domu sprzętu, który byłby kupiony stacjonarnie ;) Niedługo czekają mnie większe zakupy do nowej kuchni, więc polecajcie co tam macie fajnego ;)
 
D

Dorka123

Guest
Całą kuchnię robimy, potrzebuję płyty (raczej indukcyjnej), piekarnika, mikrofalówki i zmywarki. Wszystko chcę pod zabudowę. W miarę możliwości jednej marki, żeby wszystko do siebie pasowało (a już na pewno piekarnik i mikrofala tej samej firmy, bo będą zabudowane w słupku).
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Lodówkę także, czy to jedno już macie? Wydaje mi się, że wiele urządzeń może być tej samej firmy, ale też sztywno nie ma się co tego trzymać. Wiele zależy również od potrzeb, np. wielkość zmywarki jest istotna przy ilości osób - większa ilość naczyń.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Dorota, jak jednej firmy to powinno ci wyjść pewnie taniej. Na jakiej firmie się będziesz koncentrować? Masz jakąś konkretną, którą sobie upatrzyłaś?
 
D

Dorka123

Guest
Lodówkę mamy, bierzemy naszą, bo jest jeszcze dobra, a zawsze to jeden wydatek mniej. Co do konkretnej firmy to myślę o electrolux, wpadły mi w oko ich piekarniki parowe i zmywarki, z zewnątrz wymiary standardowe, a w środku pomieszczą dużo więcej.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Lodówka to duża ulga dla portfela, choć zmywarka i piekarnik to również niezły wydatek. Stąd pytanie o budżet? Inna sprawa to drobne AGD - blender, ekspres do kawy, itd. To również kupujecie, czy chwilowo nie?
 
D

Dorka123

Guest
drobne agd mamy, na razie tylko pod zabudowę kupujemy, ewentualnie robot kuchenny by się przydał, ale to temat nie na ten wątek ;)
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Dorka, oni mają fajne piekarniki parowe, do zabudowy tak jak pisałaś wyżej. Słyszałaś o takim?
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
robson, z tym to akurat słuszne stwierdzenie, nie wziąłem właśnie takich czynników pod uwagę.
U nas w domu mamy akurat piekarnik parowy, nie jadamy za często placków, a jak już to kupujemy w cukierni czy gdzieś indziej. Goście jak do nas przychodzą to mówią, że smakuje im jedzenie z takiego urządzenia.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
U mnie podobnie, bo mamy w okolicy 4 cukiernie. Duża konkurencja, to sensowne ceny i dobra jakość. Natomiast piekarnik jest w użyciu, choćby do schabu ze śliwką. Nawet kurczak na butelce nieco inaczej smakuje z piekarnika parowego, więc jeżeli para jest przydatna, bo ma się pomysł na jej wykorzystanie, to na pewno lepiej kupić piekarnik parowy.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Schabu ze śliwką to nie próbowaliśmy jeszcze w nim robić. Ale fakt, można w takim piekarniku przyrządzić ciekawe potrawy, zdrowe potrawy przede wszystkim.
 
Do góry