Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

AGD pod zabudowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 20:56

Dorka, oni mają fajne piekarniki parowe, do zabudowy tak jak pisałaś wyżej. Słyszałaś o takim? 

Słyszałam i chyba się zdecyduje... mięsa podobno wychodzą świetne, soczyste i tracą mniej smaku podczas obróbki, jeśli wiecie co mam na myśli. Ale chciałabym taki 3w1, żeby móc też gotować na parze w piekarniku, a nie tylko piec z użyciem pary, ma ktoś taki?

• 0

#22 nierannyptaszek

nierannyptaszek

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 17 październik 2015 - 17:18

Jeśli rzeczywiście jesteś zainteresowana kupnem piekarnika tego typu to powinien cię zainteresować model EOB 8956 VAX. Wygoogluj sobie, ma dosyć dobre "parametry" - jeśli można to tak nazwać. Nie mam dokładnie tego samego modelu, aczkolwiek to jest jeden z nowszych modeli.

Użytkownik nierannyptaszek edytował ten post 17 październik 2015 - 17:18

• 0

#23 Guest_martinx_*

Guest_martinx_*
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 12:01

My jakiś czas temu kupowaliśmy agd do mieszkania. Wymienialiśmy meble kuchenne tak więc kupiliśmy cały sprzęt pod zabudowę. Jest to wygodniejsze bo wymaga mniejszej ilości czyszczenia oraz ceny sprzetu wolnostojącego oraz pod zabudowę obecnie są praktycznie takie same.

Zrobiliśmy całość zakupów w sklepie rtv Euro agd. Wcześniej porównaliśmy sobie ceny we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie Euro mają obecnie najlepsze ceny na sprzęt. Można tam brać również sprzęt na raty z czego skorzystaliśmy bo nie mieliśmy dostatecznej ilości pieniędzy aby kupic wszystko za gotówkę. Obecnie spokojnie możemy sobie to wszystko spłacać oraz praktycznie nie odczuwa się tak dużego ubytku pieniędzy. Obsługa w sklepie jest również zorientowana . Mogą doradzić co wybrać. 

• 0

#24 Guest_amalane_*

Guest_amalane_*
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 07:48

My jakiś czas temu kupowaliśmy agd do mieszkania. Wymienialiśmy meble kuchenne tak więc kupiliśmy cały sprzęt pod zabudowę. Jest to wygodniejsze bo wymaga mniejszej ilości czyszczenia oraz ceny sprzetu wolnostojącego oraz pod zabudowę obecnie są praktycznie takie same.

Zrobiliśmy całość zakupów w sklepie rtv Euro agd. Wcześniej porównaliśmy sobie ceny we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie Euro mają obecnie najlepsze ceny na sprzęt. Można tam brać również sprzęt na raty z czego skorzystaliśmy bo nie mieliśmy dostatecznej ilości pieniędzy aby kupic wszystko za gotówkę. Obecnie spokojnie możemy sobie to wszystko spłacać oraz praktycznie nie odczuwa się tak dużego ubytku pieniędzy. Obsługa w sklepie jest również zorientowana . Mogą doradzić co wybrać. 

Ja również w tym sklepie kupowałam sprzęty. Pamietam,że na początku chciałam wszystko zamówić przez internet ale pomyślałam sobie,ze jednak lepiej jest zobaczyć jak sprzety wyglądają na żywo w sklepie. Tak wiec zamówiłam rzeczy do sklepu w moim mieście . Już na następny dzień były w Euro na stanie. Wszystko było w porżadku. Kupowałam tak jak Ty na raty. Mozna było do nich wziąć ubezpieczenie ale ja nie skorzystałam tak wiec raty to realne 0% a nie jak w innych tego typu sklepach z dodatkowymi opłatami. 

• 0

#25 Anhella

Anhella

Nowicjusz

• Bez aktywacji
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 08 listopad 2017 - 13:32

Rok temu kupowałam lodówkę i zmywarkę pod zabudowę, zdecydowaliśmy się na markę Kernau ze względu na ograniczony budżet i 5 letnią gwarancję. Do dzisiaj działają bez zarzutu.

• 0

#26 Caraoka

Caraoka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 31 maj 2019 - 00:27

Aktualnie szukam jakiegoś dobrego okapu nad wyspę . Co byście polecili? 

Okap hmm jak coś dobrego i nowoczesnego to zobacz sobie Electroluxa Hob2Hoo. Okap jest zintegrowany z płytą indukcyjną. Genialne rozwiązanie. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 koozka

koozka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 241 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:57

W jaki sposób zintegrowany z płytą? Sam się włacza?

• 0

#28 Caraoka

Caraoka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 110 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 20:20

Mam nadzieję, że tak mogę pokazać, bo na you tube fajnie to jest pokazane jak to Hob2Hood wygląda

https://www.youtube....h?v=O9sYiLInRMs

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#29 imbirowska

imbirowska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 08:38

Mam taki właśnie okap z electroluxa, spoko opcja ta funkcja, sam dostosowuje moc do potrzeb, ja nie muszę pamiętać zeby regulować na większy albo mniejszy ciąg

Caraoka jak Ci się to rowiązanie sprawdza?  Bo ja to mój sprzęt mam od paru tygodni dopiero, ale gość od mebli pochwalił wybór, mam białe fronty i mówił że dzięki okapowi nie będą żółkły

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0