Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

AGD pod zabudowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Mariola_27

Mariola_27

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 grudzień 2014 - 16:11

Mam taki problem, mieszkam na wsi i mam daleko do miasta, mozecie mi polecić jakiś sklep internetowy gdzie mogę bez obaw kupić pod zabudowę płytę kuchenną gazową, piekarnik elektryczny, mikrofalówkę i fajny okap kominowy?

• 0

#2 firmer

firmer

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 21 marzec 2015 - 14:52

Wszystkie sklepy z AGD maja swoje sklepy internetowe zaglądnij do nich a na pewno coś znajdziesz

Użytkownik firmer edytował ten post 21 marzec 2015 - 14:53

• 0

#3 Nokius

Nokius

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 maj 2015 - 16:45

polecam Ci avans.pl całkiem ciekawe ceny mają, w sumie konkurencyjne i sporo produktów

• 0

#4 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 15:09

A wiesz w ogóle jaki sprzęt chcesz kupić? Od tego bym zaczęła, bo różne sklepy specjalizują się w różnym sprzęcie. Czego dokładnie szukasz?

• 0

#5 madziulek1985

madziulek1985

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 244 postów

Napisano 31 lipiec 2015 - 21:49

Wiesz co, ja chyba jednak wolałabym jechać, obejrzeć w sklepie stacjonarnym, zamówić i przywiozą do domu, wiem co wybrałam, nic mnie nie zaskoczy. Bierzesz pod uwagę zmywarkę?? Ja już nie wyobrażam sobie życia bez zmywarki, świetna sprawa.

• 0

#6 robson12

robson12

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 549 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 10:46

madziulek1985, jaką kupiłaś? Bo też się zastanawiamy nad zakupem.

Fajnymi sklepami internetowymi są oleole i electro. Ale warto zobaczyć również na aukcje tych sklepów na allegro, bo często tam sprzedają nieco taniej niż w macierzystych sklepach. Cóż, wojenki cenowe.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisano 11 sierpień 2015 - 18:27

Ja też jestem za stacjonarnym. Nie kupiłabym przez neta sprzętu wartego parę tysięcy... 

Zmywarka fajna sprawa, ale ja bym chyba nie umiała żyć bez robota kuchennego. :)

• 0

#8 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 20:19

A ja akurat kupuję tylko przez neta, bo sporo można zaoszczędzić. Oglądam wszystko w sklepie, czytam opinie, ale zamawiam online ;) Właściwie nie mam w domu sprzętu, który byłby kupiony stacjonarnie ;) Niedługo czekają mnie większe zakupy do nowej kuchni, więc polecajcie co tam macie fajnego ;)

• 0

#9 samba_mamba

samba_mamba

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 09:48

Temat w sam raz dla mnie! A co potrzebujesz wymienić? Może coś bliżej powiesz? :)

• 0

#10 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 20:38

Całą kuchnię robimy, potrzebuję płyty (raczej indukcyjnej), piekarnika, mikrofalówki i zmywarki. Wszystko chcę pod zabudowę. W miarę możliwości jednej marki, żeby wszystko do siebie pasowało (a już na pewno piekarnik i mikrofala tej samej firmy, bo będą zabudowane w słupku).

• 0

#11 robson12

robson12

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 549 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 10:14

Lodówkę także, czy to jedno już macie? Wydaje mi się, że wiele urządzeń może być tej samej firmy, ale też sztywno nie ma się co tego trzymać. Wiele zależy również od potrzeb, np. wielkość zmywarki jest istotna przy ilości osób - większa ilość naczyń.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 nierannyptaszek

nierannyptaszek

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 11:38

Dorota, jak jednej firmy to powinno ci wyjść pewnie taniej. Na jakiej firmie się będziesz koncentrować? Masz jakąś konkretną, którą sobie upatrzyłaś? 

• 0

#13 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 08:17

Lodówkę mamy, bierzemy naszą, bo jest jeszcze dobra, a zawsze to jeden wydatek mniej. Co do konkretnej firmy to myślę o electrolux, wpadły mi w oko ich piekarniki parowe i zmywarki, z zewnątrz wymiary standardowe, a w środku pomieszczą dużo więcej.

Użytkownik Dorka123 edytował ten post 15 wrzesień 2015 - 08:17

• 0

#14 robson12

robson12

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 549 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 10:02

Lodówka to duża ulga dla portfela, choć zmywarka i piekarnik to również niezły wydatek. Stąd pytanie o budżet? Inna sprawa to drobne AGD - blender, ekspres do kawy, itd. To również kupujecie, czy chwilowo nie?

• 0

#15 Guest_Dorka123_*

Guest_Dorka123_*
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 10:34

drobne agd mamy, na razie tylko pod zabudowę kupujemy, ewentualnie robot kuchenny by się przydał, ale to temat nie na ten wątek ;)

• 0

#16 nierannyptaszek

nierannyptaszek

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 17 wrzesień 2015 - 16:41

Dorka, oni mają fajne piekarniki parowe, do zabudowy tak jak pisałaś wyżej. Słyszałaś o takim? 

• 0

#17 robson12

robson12

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 549 postów

Napisano 18 wrzesień 2015 - 08:42

A dużo pieczecie? Tylko mięso, czy również placki, chleb? Po prostu należy kalkulować, co jest potrzebne. Na przykład w niektórych domach jada się dużo potraw przygotowanych na parze, w innych sporadycznie. Zatem warto zastanowić się nad zakupem piekarnika parowego lub parowaru.

Pod linkiem znajdziesz dobre wskazówki dotyczące zakupu piekarnika

http://www.electrolu...s-Buying-Guide/

• 0

#18 nierannyptaszek

nierannyptaszek

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 05 październik 2015 - 17:59

robson, z tym to akurat słuszne stwierdzenie, nie wziąłem właśnie takich czynników pod uwagę. 

U nas w domu mamy akurat piekarnik parowy, nie jadamy za często placków, a jak już to kupujemy w cukierni czy gdzieś indziej. Goście jak do nas przychodzą to mówią, że smakuje im jedzenie z takiego urządzenia. 

• 0

#19 robson12

robson12

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 549 postów

Napisano 07 październik 2015 - 11:07

U mnie podobnie, bo mamy w okolicy 4 cukiernie. Duża konkurencja, to sensowne ceny i dobra jakość. Natomiast piekarnik jest w  użyciu, choćby do schabu ze śliwką. Nawet kurczak na butelce nieco inaczej smakuje z piekarnika parowego, więc jeżeli para jest przydatna, bo ma się pomysł na jej wykorzystanie, to na pewno lepiej kupić piekarnik parowy.

Użytkownik robson12 edytował ten post 07 październik 2015 - 11:08

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 nierannyptaszek

nierannyptaszek

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 13 październik 2015 - 18:00

Schabu ze śliwką to nie próbowaliśmy jeszcze w nim robić. Ale fakt, można w takim piekarniku przyrządzić ciekawe potrawy, zdrowe potrawy przede wszystkim. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0