prezent dla babci i dziadka na święta

KarolaZ

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
Tak jak w temacie, szukam dobrego prezentu dla dziadków na święta. Myślałam, że najlepiej będzie kupić im coś wspólnego, aby się nie martwić tym, aby po równo, na każdego z nich wydać. Zastanawiałam się nad jakimiś zestawem porcelany albo wazonem, ale wydaje mi się, że to jednak zbyt praktyczne i dziadków średnio ucieszy. Jednak też nie chciałabym iść na łatwiznę i kupować czekoladek i kawy. Jak ktoś ma jakieś ciekawe propozycje to nich proszę napisze :)
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
[SIZE=12pt]ja w zeszłym roku akurat na Dzień Babci kupiłam coś co myślę, że jest zbliżone do twoich wymagań ;) zamówiłam jej taki gustowny kryształ z jej ulubionym kwiatem w środku i wygrawerowanymi na krysztale napisem 'Dla najlepszej Babci'. Bardzo jej się ta kryształowa statuetka spodobała. Postawiła ją na wierzchu na kominku i chwaliła się wszystkim koleżankom. Potem opowiadała, że wszystkie jej strasznie zazdroszczą takiego prezentu. Więc myślę, że twoim dziadkom też coś takiego mogłoby się spodobać.[/SIZE]
 

KarolaZ

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2013
Posty
43
Punkty reakcji
1
madzia_a napisał:
[SIZE=12pt]ja w zeszłym roku akurat na Dzień Babci kupiłam coś co myślę, że jest zbliżone do twoich wymagań ;) zamówiłam jej taki gustowny kryształ z jej ulubionym kwiatem w środku i wygrawerowanymi na krysztale napisem 'Dla najlepszej Babci'. Bardzo jej się ta kryształowa statuetka spodobała. Postawiła ją na wierzchu na kominku i chwaliła się wszystkim koleżankom. Potem opowiadała, że wszystkie jej strasznie zazdroszczą takiego prezentu. Więc myślę, że twoim dziadkom też coś takiego mogłoby się spodobać.[/SIZE]

a mogłabyś wstawić link jak wygląda ta kryształowa statuetka ? Fajnie by było zobaczyć jak coś takiego się prezentuje i jakbym miała kupić, to dobrze by było ze sprawdzonego już przez kogoś sklepu :)
 
B

borowski

Guest
Ja mogę od siebie dodać, że też zamawiałam kiedyś prezent ze strony krysztaly3d, tyle że na urodziny mamy. Jednak zamiast kwiatu w krysztale było moje i mamy zdjęcie sprzed dobrych 20 lat, bo też masz taką możliwość, aby zrobić statuetkę z wybranym przez ciebie zdjęciem . Uważam, że to jest jeszcze fajniejszą opcją, ponieważ prezent wtedy jest bardzo spersonalizowany.
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Ja kupiłam ciśnieniomierz Geratherm Desktop i moja babcia była bardzo zadowolona. Nauczyła się go nawet używać. Uważam, że warto stawiać na praktyczne prezenty, bo po co ma coś leżeć na półce i się kurzyć?
 

Nora Suarez

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2015
Posty
22
Punkty reakcji
1
Może książka ? Ostatnio czytałam "Dzienniki Japońskie. Zapiski z roku królika i roku konia" Piotr Milewskiego. Bardzo interesująca książka dzięki niej można poznać życie ludzi Kraju Kwitnącej Wiśni. Ciekawie przedstawione tradycje i inna kultur a z którą autor się utożsamia dlatego jego opis jest taki wiarygodny
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Uważam książki za jeden z lepszych pomysłów na prezent, niezależnie od okazji. Ale ja jestem bibliofilem :).
 
D

Dorka123

Guest
Świetny pomysł. Moi rodzice ostatnio narzekali, że ciągle siedzą w domu i mało wychodzą, chyba też im coś takiego wykupię na święta, wykorzystają w dowolnym terminie.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
a to moze rodzicom lepiej zafundowac jakis wspolny wyjazd do SPA,na zabiegi relaksujace? Sa takie wyjazdy weekendowe i chyba tez widzialam na wyjatkowym cos podobnego.
 

Anna Tytko

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
ja swojemu dziadziusiowi podarowałam ostatnio duży słoik pysznego, prawdziwego miodu. Ne wiedziałam co kupić a miód dla zdrowia jest rewelacyjny. Kupiłam miód wielokwiatowy Huzar, super smaczny , z polskich pasiek
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Już powoli się rozglądam za prezentami.Fajny naszyjnik z onyksem wypatrzyłam w aparcie i chyba się na niego zdecyduję. A dziadkowi coś dobrego do czytania:)
 

Tananek

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
72
Punkty reakcji
4
Dziadkowi kupię jakiś dobry trunek, a babci ładną filiżankę do kawy :) i coś słodkiego, bo lubi łakocie.
 

Inevera

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Teściowa siostry tworzy "ikony". Wypatrzyłam sobie u niej wizerunek anioła na drewnie ze złotą aureolą.
Chyba się zdecyduje. Będzie fantastycznie wyglądał nad drzwiami a może się ciut zrehabilituję za swoją "ateistość" :wink:
 

Groska

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
2
O ile wybrać prezent dla babci jest łatwiej- samo to, że jest kobietą pozwala na to, że można kupić jakieś kosmetyki lub biżuterię :) ale jeżeli chodzi o dziadka to według mnie świetnym prezentem były scyzoryk lub multitool :) dziadkowie lubią majsterkować i tego typu rzeczy bardzo im się przydają ;)
 

Witkac73

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja dałem razem z żoną naszym dziadkom (i moim i żony) kalendarz... Ale nie był to zwykły kalendarz tylko taki zrobiony trochę przez nas.
Tzn. na stronie Wirtualnej Polski jest możliwość wgrania zdjęć i wybrania szablonu na kalendarz ścienny. My skomponowaliśmy kalendarz
ze zdjęć wnuków - nie tylko moich dzieci ale też dzieciaków rodzeństwa. Wyszła fantastyczna niespodzianka. Z resztą usługi Foto WP to nie tylko
kalendarz, można wywołać zwykłe zdjęcia albo zamówić fotokubek lub fotoobraz - wszystkie te rzeczy opierają się o wrzucenie swoich zdjęć.
Na nadchodzący Dzień Babci i Dzień Dziadka to bardzo fajny prezent.
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Ja na dzień dziadka planuję kupić zegarek na prezent.Mam upatrzonego Aztorina na skórzanym pasku.
 

festuska

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Dla babci wyszukałam w sklepie Edibazzar śliczną bransoletkę wysadzaną cyrkoniami. Jest tak elegancka, że nie mogłam się oprzeć żeby babci nie kupić. Zastanawiam się jeszcze nad prezentem dla dziadka, chyba skuszę się na zegarek kieszonkowy z tego samego sklepu. Taki fajny, niedrogi, ale bardzo wygodny. Och, już nie mogę się doczekać Ich święta :) Kochani Dziadkowie :)
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
My w tym roku kupujemy dziadkom zegarki z grawerem, bo przy okazji wypada ich 50 rocznica ślubu ;)
 
Do góry