Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

prezent dla babci i dziadka na święta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Pauli91

Pauli91

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 29 październik 2017 - 10:56

Zegarki  dobrej marki można w aparcie kupić.

• 0

#22 tassiek

tassiek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 80 postów

Napisano 08 listopad 2017 - 19:15

Zegarki  dobrej marki można w aparcie kupić.

Ale tam nie zamówisz graweru z życzeniami, a kupując w niektórych sklepach możesz od razu wybrać grawer. Moim zdaniem jak już ma być zegarek to spersonalizowany, żeby było wiadomo czego dziadkom życzymy :)

• 0

#23 rebeka306

rebeka306

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 12:24

ja bym kupila cos do domu. z dziadkami zawsze jest klopot. moi i tak nie nosza rzeczy do ubrania ktore od nas dostaja tylko odkladaja "na wyjscie do gosci" ;p w tym roku w sumie chcemy wlasnie kupic cos do mieszkania. przegladalam w salonie agaty lampy podlogowe. no taki prezent chyba wykorzystaja a nie schowaja do szafy "dla gosci" ;p

• 0

#24 azetka

azetka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 19:43

Może jakąś podpowiedzią będą moje prezenty. Dla dziadka mam niedrogi zegarek kieszonkowy z żaglowcem wypatrzony w sklepie z niedrogą biżuterią Edibazzar (edibazzar.pl). Dziadek interesuje się marynistyką więc jest odpowiedni dla niego. A dla babci mam zestaw jej ulubionych kosmetyków i tomik poezji Szymborskiej, którą uwielbia.  

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#25 plotkara257

plotkara257

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 24 październik 2018 - 11:14

Zależy jakim budżetem dysponujesz. Fajnie by było np. kupić im eleganckie zegarki, tylko w takim stylu, aby przypominały im minione, wspólne lata :) Na zegarownia.pl jest bardzo duży wybór modeli. Do tego zbliża się Black Friday, i myślę, że skoro w zeszłym roku były duże promocje to i w tym roku będą. A jak nie to, to może wysłać ich gdzieś żeby odpoczęli? Masaż, sanatorium, SPA, grota solna czy po prostu weekendowy wyjazd w spokojne miejsce. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0