Konsola do gry dla 8-9 latka.

W

wiki9969

Guest
Chciałabym kupić kuzynowi konsole do gry. Chłopak w lutym kończy 9 lat i chciałam mu sprezentować sprzęt do gry. Interesują mnie konsole PSP w kwocie od 100 do 400 zł. Możecie mi jakieś polecić? Będę wdzięczna. :)
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Jak już to PSP-3004 Slim, kupi już w granicach 300zł. Gry też są w miarę tanie, chyba że przerobisz to masz za darmo z neta - czego nie popieram.
 
W

wiki9969

Guest
Dzięki Grzesio. :) Konsola bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że i małemu przypadnie do gustu. ;) Obejrzałam film z jej recenzją i w sumie nie mam do niej zastrzeżeń. Ale więcej będę mogła napisać jak już dostanę ją do rąk. :D Co do gier, to mam zamiar mu kilka kupić, głównie wyścigówki, a co dalej z nią zrobi to już nie moja sprawa. ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
PSP dla dzieciaka to dość ciężka sprawa. Ze względu na dostępność gier i ceny raczej slim&light, ale jest jedno, ale. Jeżeli ma to być konsola dla dziecka to nie jest to zbyt dobry wybór jeżeli weźmiemy pod uwagę solidność wykonania. Jakby nie było bardzo łatwo ją uszkodzić, a wykonana jest z śliskiego plastiku który na dodatek jest dość kruchy.
 
I

Infiner

Guest
A nie lepije jest mu kupić konsoli do telewizora? Ostatnio sobie pograłem i fajna sprawa :) Na allegro używane kupisz w bardzo dobrych cenach.
 
W

wiki9969

Guest
Zastanawiałam się nad konsolą do telewizora, ale wydaje mi się, że psp będzie lepsze. ;) Poza tym nie chciałabym żeby młody blokował telewizor. :D
 

Derpkia

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
To zależy ile mu pozwolą grać. Faktycznie, te konsole do telewizora są jednak bardziej wytrzymałe, niż przenośne. Przy telewizyjnej jednak możecie pograć razem, tyle fajnych gier powychodziło. Posprawdzaj sobie wszystkie możliwości, na przykład w RTV EURO AGD widziałam spory wybór w atrakcyjnych cenach, tam też można obsługę podpytać, pewnie doradzą co jest najrozsądniejsze w tym przypadku. :)
 
Do góry