Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

- - - - -

Jaką drukarnie internetową polecacie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Guest_lawendowa77_*

Guest_lawendowa77_*
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 10:00

Witam, poszukuje drukarni internetowej by wydrukować wizytówki. Prowadze salon kosmetyczny i chciałabym mieć eleganckie wizytówki reklamujące moje usługi. Może korzystałyście z usług takiej drukarnii i coś polecicie?

Użytkownik lawendowa77 edytował ten post 17 grudzień 2014 - 10:01

• 0

#2 Guest_Infiner_*

Guest_Infiner_*
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 11:22

Ja również prowadzę lokalną firmę. Co jakiś czas drukuję nowe ulotki i wizytówki. Wcześniej korzystałem w drukarni stacjonarnych ale powiem Ci,że ceny mają znacznie zawyżone ( no i samemu trzeba się fatygować po odbiór wydruków). Obecnie drukuję w drukarni Openprint - drukarnia internetowa. Pamiętam,że porównałem sobie ceny to tam jest najtaniej. Szczególnie jak zrobisz większe zamówienie.

No i jest również dobry kontakt. Zawsze można się we wszystkim dogadać. Goście ogarnięci w temacie to powinni Ci również wszystko doradzić. Może uda się jeszcze wynegocjować mały rabat. 

• 0

#3 Holeola

Holeola

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 26 marzec 2015 - 15:12

Cześć,

moja koleżanka, która przedłuża rzęsy, ostatnio drukowała wizytówki na indigodruk.poligrafiko.pl i bardzo zadowolona, szczególnie z wysokiej jakości papieru. Logo można zrobić wytłaczane, też bardzo efektownie to wygląda.

• 0

#4 ronia31

ronia31

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 13 maj 2015 - 17:51

ja ulotki do pracy już drugi rok zamawiam w cewe.Mają dobrą jakość,dobre  ceny.Szybko dostarczają zamówienie.Oczywiście projekt ulotki robie sama mówie o samej realizacji. 

• 0

#5 Helena1980

Helena1980

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 20:02

Polecam drukarnię  grafcraft.pl wspaniały kontakt, profesjonalna pomoc na etapie przygotowywania projektu. Prowadzą również studio graficzne, w którym przygotowują projekty graficzne.  Ekspresowa realizacja i bardzo dobra jakość wydruku,  atrakcyjne ceny.

• 0

#6 MowieGadam

MowieGadam

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 124 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 17:55

Ja nie polecę żadnej konkretnej. Namawiam jednak do tych internetowych, różnice w cenach są ogromne.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 piekący

piekący

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 15:37

Zgadza się, ze drukarnie internetowe są tańsze. My korzystamy z drukarni Web-to-print   zamawiamy kalendarze z naszym logo, druki firmowe, wizytówki. Ta drukarnia jest terminowa, dokładna i godna polecenia. Mam nadzieję, że dalej będzie współpraca dalej będzie przebiegać pomyślnie.

• 0

#8 Ivek

Ivek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 08:00

Być może już podjąłeś decyzję, ale jeśli nie to mogę polecić diamond-druk.pl - mają naprawdę świetne ceny i dobrej jakości wydruki. Można u nich załatwić wszystko od A do Z bo wykonują też projekty graficzne, a na ich stronie można nawet zrobić je własnoręcznie w kreatorze i dzięki temu zaoszczędzić. Jak dla mnie super sprawa :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#9 hm2

hm2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 91 postów

Napisano 11 luty 2019 - 07:34

Również dopiszę się w temacie. Moim zdaniem najlepszą drukarnią do wydrukowania nadruków dla firmy jest drukarnia Openprint:

https://www.openprint.pl

Nie potrafię tutaj stwierdzić ile razy korzystałem z ich usług ale dużo. Drukarnia
niedroga

oferują dobrej jakości wydruki

poza tym szybkość realizacji zlecenia również zasługuje na pochwałę. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0