Jaką drukarnie internetową polecacie?

L

lawendowa77

Guest
Witam, poszukuje drukarni internetowej by wydrukować wizytówki. Prowadze salon kosmetyczny i chciałabym mieć eleganckie wizytówki reklamujące moje usługi. Może korzystałyście z usług takiej drukarnii i coś polecicie?
 
I

Infiner

Guest
Ja również prowadzę lokalną firmę. Co jakiś czas drukuję nowe ulotki i wizytówki. Wcześniej korzystałem w drukarni stacjonarnych ale powiem Ci,że ceny mają znacznie zawyżone ( no i samemu trzeba się fatygować po odbiór wydruków). Obecnie drukuję w drukarni Openprint - drukarnia internetowa. Pamiętam,że porównałem sobie ceny to tam jest najtaniej. Szczególnie jak zrobisz większe zamówienie.
No i jest również dobry kontakt. Zawsze można się we wszystkim dogadać. Goście ogarnięci w temacie to powinni Ci również wszystko doradzić. Może uda się jeszcze wynegocjować mały rabat.
 

Holeola

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Cześć,
moja koleżanka, która przedłuża rzęsy, ostatnio drukowała wizytówki na indigodruk.poligrafiko.pl i bardzo zadowolona, szczególnie z wysokiej jakości papieru. Logo można zrobić wytłaczane, też bardzo efektownie to wygląda.
 

ronia31

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
15
Punkty reakcji
2
ja ulotki do pracy już drugi rok zamawiam w cewe.Mają dobrą jakość,dobre ceny.Szybko dostarczają zamówienie.Oczywiście projekt ulotki robie sama mówie o samej realizacji.
 

Graf Craft

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam drukarnię grafcraft.pl wspaniały kontakt, profesjonalna pomoc na etapie przygotowywania projektu. Prowadzą również studio graficzne, w którym przygotowują projekty graficzne. Ekspresowa realizacja i bardzo dobra jakość wydruku, atrakcyjne ceny.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ja nie polecę żadnej konkretnej. Namawiam jednak do tych internetowych, różnice w cenach są ogromne.
 

piekący

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zgadza się, ze drukarnie internetowe są tańsze. My korzystamy z drukarni Web-to-print zamawiamy kalendarze z naszym logo, druki firmowe, wizytówki. Ta drukarnia jest terminowa, dokładna i godna polecenia. Mam nadzieję, że dalej będzie współpraca dalej będzie przebiegać pomyślnie.
 

Ivek

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Być może już podjąłeś decyzję, ale jeśli nie to mogę polecić diamond-druk.pl - mają naprawdę świetne ceny i dobrej jakości wydruki. Można u nich załatwić wszystko od A do Z bo wykonują też projekty graficzne, a na ich stronie można nawet zrobić je własnoręcznie w kreatorze i dzięki temu zaoszczędzić. Jak dla mnie super sprawa :)
 
Do góry