Co daje integracja pracowników?

B

bajderman

Guest
Moim zdaniem zmieniło się podejście do ludzi, inaczej się na siebie patrzy, łatwiej współpracować, rozwiązywać problemy i to jest szczera prawda. Niby z niektórymi pracuje się po kilka lat, a dopiero teraz podejście człowieka się zmieniło ;-)
 

kafee

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Po czym tak Ci się zmieniło podejście do ludzi? Możesz napisać coś więcej? :) Na czym polegała ta integracja o której piszesz w tytule? Pytam z ciekawości...
 
I

Infiner

Guest
Przede wszystkim lepsze zgranie zespołu. Raz w roku warto więc zorganizować imprezkę integracyjną.
 

berenikaeliza

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
ciezko ocenic czy to cos daje. na co dzien w pracy ludzie tez sie ze soba w pewien sposób integruja poprzez wspolna kawe, obiady rozmowy przy biurku itp. Dla osob ktore maja male dzieci takie wyjazdy sa klopotliwe
 

ZarzadzajGIP

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Sprawia, że mogą stworzyć bardziej zgrany, a co za tym idzie efektywniej pracujący zespół.
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
Przede wszystkim - ludzie to relacje. W moim odczuciu integracja buduje zespol powoduje, ze ludzie lepiej razem pracuja.
To tak jak bys mial druzyne pilkarzy ktory sie nie lubia i nie graja razem - good luck.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Teraz to istny wyścig szczurów, i nie wierzę w integracje pracowników.
 

Leonardo7

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2015
Posty
84
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Płock
Integracja w mniejszych firmach jest jak najbardziej wskazana. Oczywiście nie powinno być wtedy przełożonych bo zbyt "koleżeńskie" podejście może się źle skończyć..
 
K

kate2

Guest
Integracje niczego pozytywnego nie wnoszą w aspekcie współpracy między ludźmi. Ludzie walczą ze sobą i rywalizują często nieczystymi i prymitywnymi sposobami a potem mają się ze sobą integrować i czuć dobrze. To obłuda i błazenada według mnie.
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Nie zgodzę się. U nas miało to sens, udało się poprawić kilku osobom relacje z innymi, w tym ja lepiej porozumiałam się z koleżanka, z którą średnio się dogadywałyśmy. Myślę, ze sporo zależy i od ludzi z firmy i od organizatorów - jeśli jest to profesjonalnie zorganizowane a nie jest tylko wspólnym pijaństwem ma szansę się udać. Nam organizowała to profesjonalna firma, więc poszło dobrze.
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Ja też myślę, że taki wyjazd czy wspólne wyjście może pozytywnie wpłynąć na pracowników. Już nawet nie patrząc na relacje, jak się pracodawca stara, żeby trochę urozmaicić czas pracownikom, to zwiększa się motywacja do pracy.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja z kolei myślę że oprócz takich sporadycznych wyjazdów, warto pomyśleć o innych sposobach zwiększenia motywacji wśród pracowników. Może nim być niewątpliwie nowoczesny system kafeteryjny: motivizer.pl za pomocą którego, można zarządzać różnego rodzaju benefitami dla pracowników takim jak bony żywieniowe, rabaty na zajęcia na siłowni, kursy doszkalające, dodatkowe ubezpieczenia oraz wiele innych. To może w skuteczny sposób zmotywować pracownika do lepszej pracy i zaowocować sukcesami danego przedsiębiorstwa.
 
Do góry