Gadżety reklamowe. Czy to dobry pomysł na reklamę?

L

lawendowa77

Guest
Cześć zastanawiam się nad zamówieniem gadżetów reklamowych z logo swojej firmy. Wiem, że wiele firm reklamuje się w ten sposób i wydaje mi się, że ludzie lubią dostawać takie gadżety - oczywiście za darmo. Czy ktoś zamawał gadżety dla siebie i może się wypowiedzieć? Gdzie zamówić je w miarę tanio?
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Pewnie,że lubią ! I to jak !
Sama od jakiegoś czasu prowadzę swoją małą firmę. Raz na jakiś czas kupuję gadżety dla klientów : tych stałych oraz tych, którzy robią jakieś większe zamówienia. I powiem Ci,że niekiedy ludzie są tak łasi na promocje,że potrafią kupić o wiele więcej po to tylko aby dostać prezent.
Nad tym rownież warto jest się dobrze zastanowić. Są przeróżne gadżety. Tutaj znajdziesz katalog:
http://www.opengift.pl/

Wymyśl coś oryginalnego. Niekoniecznie długopis czy brelok. Ale może minilatarka?
 
S

Sttark

Guest
Fajne ścianki reklamowe zamawiałem przez fitchoice.eu. Jakość nadruku bez zarzutu. Dopasują technologię pod koszty. Tutaj można być spokojnym. Wybór gadżetów jest olbrzymi, aż się zaskoczyłem przeglądając ich ofertę. Referencje mają takie, że każdy by pozazdrościł, więc polecam.
 

Elajza

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Gadżety to bardzo dobry sposób na promocję :) Oczywiście jeśli postawi się na nieoklepane gadżety, np. scyzoryki i latarki:) Fajny wybór znalazłam na dostawca1.pl :)
 

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
Najlepiej te gadżety dostosować pod tematykę tego czym się zajmuje firma. Jeśli chcemy jakieś scyzoryki, czy latarki trzeba liczyć się z dość dużymi kosztami a mała ilością "reklamowek"
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
Długopisy- ale nie takie badziewne tylko takie np.żeby miały z drugiej strony "gumkę" do tabletów czy smartfonów żeby nie trzeba było paluchami po ekranie śmigać to bardzo fajny gadżet :) Pendrive ale też nie takie zwykłe tylko w formie fikuśnego małego breloczka np. do kluczy, nie raz by się przydał a tu zawsze będzie pod ręką, i w zależności co za firmę chcesz rozreklamować. Ja prowadzę działalność z art. sypialnianymi to bawiłam się w gadżety typu szlafrok z logo firmy ale to dla klienta który w przeciągu pół roku najwięcej zrobił zakupów, musisz zastanowić się z czym chcesz by klient kojarzył właśnie Twoją firmę. Powodzenia :D
 

monikka

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2013
Posty
12
Punkty reakcji
1
wszystko zależy jaki rodzaj działalności prowadzisz, wydaje mi się, że najlepszym sposobem na wykorzystywanie gadżetów reklamowych są targi różnego rodzaju, wtedy możesz pokusić się o wykonanie nawet smyczek czy piłeczek do zgniatania ze swoim logiem firmy, czy stroną internetową. materiał pos frwarszawa.pl/stojaki-reklamowe-materialy-pos/ są często wykorzystywane kiedy rozpisujesz sobie jakieś kampanie promocyjne, zniżki z ulotką czy masz szeroką gamę produktów do zaoferowania.
 

Bronek Zasada

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja osobiście lubię gadżety, kiedyś postawiłem na pendrive. Zamówiłem 1000 szt w elsago, były super, w rozsądnej cenie i rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Miałem najlepiej oblegane stoisko lokalnej giełdzie :)
 

Karolina Koniecko

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
18
Punkty reakcji
0
gadżety swoją drogą, ale wg mnie warto też pokazywać się na targach branżowych, można zawiązać współpracę z ludźmi z branży, zaprezentować publiczności swoje produkty. My się na jesień przygotowujemy na HORECĘ, targi wyposażenia hoteli i gastronomii w krakowie
 

nniedzielski

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
3
monikka napisał:
wszystko zależy jaki rodzaj działalności prowadzisz
To jest klucz. Jeżeli prowadzisz np. sklep internetowy warto podrzucić klientowi np. długopis, albo zainwestować w inne małe dodatki, niekoniecznie z logo. Np. przy sprzedaży biżuterii dodać jakieś malutkie kolczyki, które hurtowo kupowane nie są dużym kosztem. To zawsze jest mile odbierane.
 

Mezo79

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś szuka sprawdzonego dostawcy gadżetów reklamowych to polecam stronę side.com.pl. Bez wątpienia jedna z najlepszych firm w kraju
 
Do góry