Kocie rzęsy

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Dziewczyny czy możecie polecić mi jakiś super tusz do rzęs, który nada mojemu spojrzeniu efekt kociego oka? Zależy mi głównie na wydłużeniu rzęs.
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Rimmel Wonderfull? - świetnie wydłuża i rozdziela rzęsy, w wielu drogeriach jest teraz na niego super promocja.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
też poleciłabym Ci maskarę wonderfull, u mnie sprawdza się super jesli chodzi o rozdzielenie i wydłużenie rzęs :)
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wonderfull mówicie? Chyba się skuszę bo widziałam ostatnio bardzo dużo fajnych promocji na nią w drogeriach :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
to akurat racja, też zauważyłam że teraz wonderfull pojawia się w fajnych promocjach, nawet widziałam jakieś takie zestawy kosmetyczne rimmela w pudełeczkach, całkiem fajna alternatywa np. na prezent pod choinkę
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
Skusiłam się i nie żałuję. Maskarę dorwałam w świetnej cenie bo zapłaciłam nieco ponad 20 zł. Póki co jestem bardzo zadowolona. Rzęsy wydłużone i rozdzielone.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
sztuczne zawsze pozostaną sztucznymi, nie ma co się łudzić, To widać na oku,a w dodatku jest masa dziewczyn, którym one najzwyczajniej w świecie przeszkadzają, więc dobrą alternatywą na kocie spojrzenie jest rzęs wydłużenie. ale mi się zrymowało :D mi osobiscie z wonderfull pracuje się bardzo dobrze, jest przede wszystkim lekka a robi dobrą robotę
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś bardzo często doklejałam rzęsy ale przez klej (tak myślę) moje naturalne bardzo się zniszczyły. stały się słabe i zaczęły wypadać. Teraz tylko tusz, najlepiej wydłużający. Preferuję te z grubą, silikonową szczoteczką gdyż mam gwarantowane idealne rozdzielenie rzęs.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
ja swoje zniszczyłam nie tylko sztucznymi, kiedyś chciałam byc taka fajna, że każdy jeden zabieg robiłam na rzęsach no i mialam,czego chcialam. rzesy zaczeły mi wypadać jak szalone, wiec znam ten ból doskonale. Mówisz o wydłużeniu i idealnym rozdzieleniu, to może zdradzisz tajemnicę jakiej maskary używasz? :)
 
M

MarcysiaK

Guest
mi się zdarzyło mieć sztuczne-kiępki, ale to tak tylko na jakąś okazję, jednorazowo.
 
N

nianiaSweet

Guest
żeby mieć ładne rzęsy to wystarczy zainwestować w dobrą maskarę, ja mam teraz rimmel wake me up, tworzy tzw. efekt otwartego oka, ładnie pielęgnuje i się nie kruszy na powieke w ciągu dnia.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Uwielbiam max factor false lash effect, zawsze czaje sie na promocje w rosmanie lub hebe :p
 
N

nianiaSweet

Guest
no ja też lubię kupować na promocjach, mnie się udało rimmela wake me up też wyrwać na promocji o 50% taniej.
 

Wilijka

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
A ja polecam hennę na rzęsy - bo wzmacnia włoski i daje efekt na dłużej. Teraz nakładam sobie sama - wychodzi mega tanio. Jedyne ryzyko jest takie, że trzeba doklądnei ją zmyć i przemyć oczy dużą ilością wody, jeśli coś szczypie.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja nie cierpie tych promocji -40 czy -49% bo zawsze jest tlum, a w cenie takiego przecenionego rimella spokojnie kupie tusz z GR bez promocji ;) Mam Lash Plumping Mascara, ktory jest niedrogi, a za to bardzo trwaly, ładnie rozszesuje, wydluza i porgubia rzesy. ma duza wygodna szczoteczke.
 
Do góry