Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Przez internet kupuję

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#81 kwiatek_07

kwiatek_07

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 415 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 08:49

Ja podobnie jak powyżej- przez internet zamawiam wiele rzeczy, akcesoriów do domu czy odzież wraz z obuwiem. Grunt to trafić na godny zaufania, uczciwy sklep na którym się nie zawiedziemy.

• 0

#82 ElzbietaKorcz

ElzbietaKorcz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 październik 2017 - 14:21

Ja ostatnio poszukiwałam biurka do mojego małego gabineciku i w końcu znalazłam pasujące do reszty wnętrza. Trochę papierkowej pracy wykonuję dodatkowo w domu, i dlatego bardzo chciałam mieć swój mały kącik, w którym mogłabym mieć wszystkie ważne rzeczy w jednym miejscu.

• 0

#83 Reila_

Reila_

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 25 październik 2017 - 17:20

Ja sobie ostatnio kupiłam ten zegarek https://brylant.net/...zegarek-N023KKK marka mało znana, więc bałam się co to będzie, ale jest śliczny! Polecam naprawdę :)

• 0

#84 WiolaWu

WiolaWu

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 październik 2017 - 18:38

Cześć, ja ostatnio znalazłam fajną stronkę z ciuszkami w necie, którą polecam. Mają niewielki asortyment, jednak ciuszki fajne,ceny dużo niższe niż np. w sklepach do których zaglądam, stronka to szaviola.pl
  • 0

#85 martamloda

martamloda

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 13:25

Witam, ja ostatnio przez internet kupuje dużo rzeczy, ze względu na to, że jest o wiele taniej niż w porównaniu do sklepów tradycyjnych. Zazwyczaj zanim coś kupuję staram się właśnie iść do sklepu i przymierzam, a następnie zamawiam przez internet. Ostatnio tak właśnie kupiłam sobie legginsy klasyczne: intimoda.com.pl/o,747,bas-bleu-forcefit-90.html i to o prawie połowę tańsze! Więc wydaję mi się, że chyba warto ;).

• 0

#86 mamaewa

mamaewa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 18:43

Odzież staram się kupować w sklepach stacjonarnych bo wychodzę z założenia że to trzeba przymierzyć.Nie powiem bo jakieś letnie t-shirty to zakupiłam online.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#87 malwa1990

malwa1990

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 03 marzec 2018 - 09:41

Zdarzyło mi się kupować meble, różne gadżety do domu no ale najczęściej to chyba zamawiam ciuchy :) jak nie mam czasu chodzić po sieciówkach to często zamawiam na netmoda bo wiem, że rzadko kiedy się zdarzy, że ktoś będzie miał taki sam ciuch jak ja :)

• 0

#88 Holiczka

Holiczka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 89 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 19:44

W sumie to wszystko. Chyba że coś musi być dopasowane, np spodnie. Więc wtedy wolę przymierzyć.

Buty też już kupowałam w sieci

• 0

#89 SuperMamaPola

SuperMamaPola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 16:14

Ja najczęściej ubrania kupuję na stronie Netmoda.pl :) Bardzo lubię ich jakość! No i są w super cenach. 

• 0

#90 malwa1990

malwa1990

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 17:10

Ja też niedawno zamawiałam z tej stronki bo akurat trafiłam na promocję :D szukałam kurtki a się okazało, że druga była 50 % taniej więc kupiłam dwie :D

• 0

#91 liljuszka

liljuszka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 11:35

Ja ubrań nie kupuję. Zawsze jednak wolę przymierzyć. Na modelce wygląda super, na mnie nie zawsze. Potem problem z oddaniem.

Także wystrzegam się. Ale dodatki to już inna sprawa: jak szaliki, portfele czy czapki. Raz nawet kupiłam telefon, ale to już było dawno temu.

Teraz kupiłam sobie bagazowo.pl/saszetka-biodrowa-coolpack-madison-snow-blue-76302cp do biegania. Wreszcie mam co zrobić z kluczami i kartą.

W sumie to wszystko. Chyba że coś musi być dopasowane, np spodnie. Więc wtedy wolę przymierzyć.

Buty też już kupowałam w sieci

Wow butów to bym się chyba nie odważyła. Z tą numeracją są problemy. Każda firma inny.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#92 plotkara257

plotkara257

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 24 październik 2018 - 11:20

Ja najczęściej kupuję biżuterię i drobiazgi. Np. na zegarownia.pl szukam promocji na biżu i zegarki (nie tylko dla siebie). Czasami naprawdę można trafić tam perełki :) Książki najczęściej zamawiam w Empiku i potem odbieram w salonie. Jakieś gry, puzzle czy akcesoria do telefonu to przede wszystkim Allegro :)

• 0

#93 bubuska

bubuska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 13:50

Ja głównie szukam promocji, na Puccini https://puccini.pl/g...teria-skorzana/ na galanterie skórzaną jest teraz do -70% wiec się opłaca. Głównie jak są takie właśnie okazje kupuję. 

• 0

#94 wielolatka

wielolatka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 listopad 2018 - 14:09

Brzmi strasznie, ale facet (Tak, kibic Lyonu :P) przekonał mnie do AliExpress. Miałam to szczęście, że nigdy się nie sparzyłam i te zabawne obrazki z cyklu "co myślę, że kupuję / co dostaję naprawdę" mnie nie dotyczą.

Jeśli chodzi o modę, to zostawcie sobie kasę na 11.11 kiedy jest tam Festiwal sprzedażowy ;)

• 0

#95 karolina_karolcia

karolina_karolcia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 13:41

Ostatnio zauważyłam, że w sklepach internetowych jest zdecydowanie więcej promocji niż w stacjonarnych. Ja przez internet kupuje głównie drobiazgi, ale zdarzają się też droższe rzeczy. Idą święta więc pora szukać pomysłów w sklepach internetowych. Jak coś wpadnie mi w oko to zamówię :) Tak kupiłam urodzinowy prezent mojemu mężczyźnie :D Przeglądałam stronki, zobaczyłam promocję na fajnego Timexa na zegarownia.pl i chodzenie po sklepach za prezentem miałam z głowy :)

• 0

#96 kermelaa

kermelaa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 24 maj 2019 - 09:08

W ostatnim czasie praktycznie wszystko. Jestem z natury leniuchem i nie lubię marnować czasu na zakupy. Kiedyś jak studiowałam to nawet lubilam chodzenie po galeriach handlowych,  w ostatnim czasie jednak cos takiego mnie męczy i są naprawdę zupełnie inne zajęcia, na które lubię przeznaczyć swój czas. Jak na przykład spędzanie czasu  rodziną.

Kupuję tak

akcesoria do domu

buty

ubrania

Przed zakupami polecam posiłkować się takimi wpisami na blogach http://www.modny-but...tylko-na-plaze/- można tam poczytac sobie o tym jakie buty są modne w danym sezonie...

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#97 sweetcandy25

sweetcandy25

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 czerwiec 2019 - 14:00

Ja bardzo lubię zakupy online i kupuje prawie wszystko, poza kosmetykami i zywnoscia. Często poluje na kody promocyjne. Z ubrań lubię bardzo h&m (chociaż nie mam szczęścia z ich kurierami), mohito i mango. Ostatnio kupiłam tez 2 zegarki dla siebie i mamy z Zegarownia pl i jako że to były moje pierwsze zakupy dostałam sporą zniżkę z kodem NOWY ZEGAREK. Dlatego wolę zakupy w sieci, nie ma kolejek, nie musze wychodzić i jeszcze da się często upolować coś taniej niż stacjonarnie. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0