Przez internet kupuję

MoniCz

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam. Ostatnio zakupiłam przez internet ukochanemu kurtkę, a chciałabym zakupić sobie bluze, znam sklep outletszop.pl i naprawdę mają dobre ciuchy zarówno męskie jak i damskie oraz dziecięce....A wy też kupujecie przez internet??
 

buusia78

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Opole
Tak, kupujemy. Jednak ja zopartuje się na fairsquare. Tam to są dopiero promocje. :D
 

ZalotnyM

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
buusia78 napisał:
Tak, kupujemy. Jednak ja zopartuje się na fairsquare. Tam to są dopiero promocje. :D
Zgadzam się z Tobą. Można wyhaczyć sporo ciekawych okazji!
 

marsh

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2015
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja korzystam z porównywarek cenowych albo agregatorów takich jak Yosh, pozniej i tak najczęsciej ląduje w sklepach stacjonarnych :)
 

anulka2900

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2015
Posty
9
Punkty reakcji
1
Ja bardzo często kupuję przez Internet. Zazwyczaj robię tak, że oglądam dany produkt w sklepie stacjonarnym, a następnie zamawiam go w sieci za niższą cenę:D
 

Dralphia

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Zadaża się, że kupuję czasem ubrania, jakieś drobne AGD;) nigdy nie kupuję butów, wychodzę z założenia, że buty przed zakupem trzeba przymierzyć;)
 

Tagila

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jedzenie z Tesco? chodzi pewnie o zakupy sporzywcze?;) ja bym tak nie mogła, lubię sama zdecydować które jabłko czy pomidora chce kupić;)
 
A

Aleksa24

Guest
Ja czasami kupuję sprawdzone kosmetyki, bo mozna dobrze trafić,a le raczej w sklepach internetowych lub jakieś akcesoria czy zabawki dla naszych dzieci. Natomiast ubrania wole jednak przymieżyć i wiedzieć co kupuję :)
 
P

Paulinkaa80

Guest
Dużo okazji znajdziecie też na kuponiarnia.pl - można pobierać tam kupony rabatowe do znanych sklepów.
 
O

oladobak

Guest
ja kiedyś duuużo kupowałam w necie, najczęściej przez allegro, ale kilka razy się przejechałam i stopniowo coraz minej kupowałam, teraz łapię się na tym, że na allegro zaglądam może raz, dwa razy w miesiącu :)
 

darianowa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
a ja wręcz uwielbiam stronkę sklepu Duka, takie mają sliczne akcesoria do domu. Garnki, nakrycia stołowe, ozdoby do domu. warto zajżeć na ich strone - dukapolska.com
 

michoone

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
35
Punkty reakcji
0
Ja robię zakupy głównie na allegro, chociaż coraz częściej zaglądam też do sklepów internetowych. Bardzo lubię zakupy przez Internet.
 

Tinsanzeo

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wolę kupić odzież na yandy.com,EVEwholesale.com,eBay.com, istnieje wiele stylów do wyboru, i są popularne w 2015 roku.
 

Sudecon

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja również polecam zakupy przez internet ponieważ można naprawdę trafić na fajne okazję cenowe. :)
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Ja czesto kupuje przez internet ze względu na to ze nie mam czasu iść kiedy na zakupy:)
 

kasiarka

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zakupy przez internet sa popularne wśród moich znajomych, ja też kupuję. A jak się coś nie spodoba zawsze mogę oddać i to jest dobre.
 

begsi

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja nie kupuje przez internet ciuchów. Raz kupiłam buty. Nie dość, że okazały się za małe, to jeszcze materiał wadliwy.. :lagodny: A co do zwrotu to był z tym mega problem :/ wolę już iść do sklepu, przymierzyć i kupić. No i z oddaniem nie ma problemu ;)
 
Do góry