Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Dobra wiertarko - wkrętarka, co kupić?

wiertarka wkrętarka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 thorin55

thorin55

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 14:10

Hej wszystkim :) Zbliżają się Święta i trzeba by się powoli zabierać za kupowanie prezentów :) Mój ojciec lubi sobie czasami pomajsterkować, a ostatnio uszkodziła mu się wiertarko-wkrętarka ;) No to okazja w sam raz, żeby mu sprawić prezencik jakiś ;D

Problem tylko w tym, że nie za bardzo się na tym wszystkim znam... Nie wiem jakie marki, modele są dobre i za ile można coś dobrego dostać. Trafiłem ostatnio np na taki katalog wwin.pl/elektronarzedzia/122-bosch-elektronarzedzia-profesjonalne.html

i tam są głównie narzędzia Bosch. Akurat ta marka obiła mi się o uszy i wydaje mi się dość solidna, ale sam nie wiem... Znalazłem tam np taki model GSR 6-25 TE z ogranicznikiem głębokości. Myślicie, że byłaby w porządku dla majsterkowicza-hobbysty?

• 0

#2 uncle_sailor

uncle_sailor

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 22:38

W firmie mam sprzęt marki AEG akumulatorowy.Mocny ma silnik bo to model bezszczotkowy, można długo pracować aż bateia się do zera rozładuje, wnerwiało mnie to w innych akumulatrowych urządzenach że jak zużywała się bateria to było czuć że coraz słabiej pracuje, tutaj czegoś takiego nie ma. 

Użytkownik Gressil edytował ten post 15 sierpień 2019 - 17:21
Usunięto link. Przyznano ostrzeżenie.

• 0

#3 Gressil

Gressil

Forumator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5672 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 21:30

Mimo, że to temat sprzed 5 lat to cały czas aktualny, Ze swojej strony proponuję Markę Black & Decker. Używam wielu urządzeń m.in. szlifierki kątowej oraz wiertarki i jestem zadowolony.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0