Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Dobra wiertarko - wkrętarka, co kupić?

wiertarka wkrętarka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 thorin55

thorin55

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 14:10

Hej wszystkim :) Zbliżają się Święta i trzeba by się powoli zabierać za kupowanie prezentów :) Mój ojciec lubi sobie czasami pomajsterkować, a ostatnio uszkodziła mu się wiertarko-wkrętarka ;) No to okazja w sam raz, żeby mu sprawić prezencik jakiś ;D

Problem tylko w tym, że nie za bardzo się na tym wszystkim znam... Nie wiem jakie marki, modele są dobre i za ile można coś dobrego dostać. Trafiłem ostatnio np na taki katalog wwin.pl/elektronarzedzia/122-bosch-elektronarzedzia-profesjonalne.html

i tam są głównie narzędzia Bosch. Akurat ta marka obiła mi się o uszy i wydaje mi się dość solidna, ale sam nie wiem... Znalazłem tam np taki model GSR 6-25 TE z ogranicznikiem głębokości. Myślicie, że byłaby w porządku dla majsterkowicza-hobbysty?

• 0

#2 uncle_sailor

uncle_sailor

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 22:38

W firmie mam sprzęt marki AEG akumulatorowy.Mocny ma silnik bo to model bezszczotkowy, można długo pracować aż bateia się do zera rozładuje, wnerwiało mnie to w innych akumulatrowych urządzenach że jak zużywała się bateria to było czuć że coraz słabiej pracuje, tutaj czegoś takiego nie ma. Zerknij na narzedzia.pl tam znajdziesz szeroki asortyment tej marki do wyobu.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0