Okulary Ajurwedyjskie- pomagają?

A

alicja973

Guest
Słyszałąm o czymś takim jak okulary bezsoczewkowe- Ajurwedyjskie do rehabilitacji wzroku. Moja mama ma poczatki jaskry, one podobno mogły by pomóc? Może pomoże mi się zdecydowac ktoś kto ich uzywa i wie czy dzałają czy nie
 

Oliwia56

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
18
Punkty reakcji
0
alicja973 napisał:
Słyszałąm o czymś takim jak okulary bezsoczewkowe- Ajurwedyjskie do rehabilitacji wzroku. Moja mama ma poczatki jaskry, one podobno mogły by pomóc? Może pomoże mi się zdecydowac ktoś kto ich uzywa i wie czy dzałają czy nie
Nie wiem jak się mają w kwestii jaskry ale co do poprawy ostrości wzroku to mnie pomogły- jestem krotkowidzem , odkąd nosze te okulary mne sie wzrok wyostrzył znacznie. Wg mnie są pomocne. Do tego pomagaja odpocząć oczom, jak ktoś duzo pracuje na komputerze powinien takie nosić. Tylko co ważne, prosze szukac takich co są zarejestrowane jako wyrób medyczny, a nie jakiś podróbek z allegro- ja kupiłam w skleie z medycznymi rzeczami medycynanaturalna.pl i w takich miejscach prosze szukać , wcale nie są dużo droższe a prawdziwe i zdrowotne
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
Pierwsze słyszę o takich okularach, a gdzie można je kupić-zobaczyć?
 

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
a czy to nie jest kwestia odpowiednich szkieł w normalnych oprawkach? :) bo nie mogę sobie tego wyobrazić...
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
Za nim dostaniemy odpowiedź, to znalazłam jak wyglądają ...śmieszne
 

Attachments

  • 1443.jpg
    1443.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 0

magdalenka82

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
98
Punkty reakcji
0
no bardzo ciekawskie są... ciężko mi się do nich ustosunkować :p wyglądają naprawdę nietypowo :)
 
Do góry