Czym kontrolować opiekunkę do dziecka

B

borowski

Guest
Chciałbym kupić jakaś kamerkę, tego typu urządzenie do kontroli opiekunki. Żona mówi, że przesadzam aczkolwiek nie jestem pewny kobiety i wolałbym ją w jakiś sposób ją skontrolować. Możecie polecić coś odpowiedniego, jakiś sklep z takim rzeczami, allegro itp. itd.? Proszę z góry o nieumoralnianie tylko pomoc.
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
Sprawdź kamerę ukrytą w budziku https://www.youtube.com/watch?v=kW8_n0PmdsA
 
B

borowski

Guest
Dzięki za informację. A powiedz mi użytkujesz taką kamerę ukrytą w budziku? Kupowałeś coś w tym spyshopie?
 
M

MacaN

Guest
A czy zdajesz sobie sprawę z tego, że nagrywanie kogoś bez jego wiedzy jest karalne ?
 
A

alfabeta11

Guest
Dokładnie. Jeśli chcesz nagrywać opiekunkę musisz ją o tym poinformować, a ona musi wyrazić pisemną zgodę na to. Jest to o tyle komfortowe, że jeśli się nie zgodzi to praktycznie po problemie. Można zacząć szukać nowej.
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
borowski napisał:
Dzięki za informację. A powiedz mi użytkujesz taką kamerę ukrytą w budziku? Kupowałeś coś w tym spyshopie?
Miałem styczność z taką kamerką bo kupowałem bratu, do twojej kontroli też będzie ok.
Spyshop to podobno jeden z lepszych sklepów detektywistycznych ale obecnie na naszym rynku jest dużo takowych, wystarczy poszukać w wyszukiwarce kolego.
 

Choli

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
2
Kontrola w taki sposób to chyba nie bardzo.. Nie mam jeszcze dzieci ale nie wyobrażam sobie kontrolowania w ten sposób opiekunki jak już będę je miała. Trzeba ufać ludziom a nie..
 
B

borowski

Guest
Choli napisał:
Kontrola w taki sposób to chyba nie bardzo.. Nie mam jeszcze dzieci ale nie wyobrażam sobie kontrolowania w ten sposób opiekunki jak już będę je miała. Trzeba ufać ludziom a nie..
Jak będziesz miała dzieci to porozmawiamy. Łatwo jest komuś oceniać z drugiej strony. Pozdrawiam.
 
J

Jula92

Guest
Czasem lepiej dmuchać na zimne, teraz dużo się słyszy o różnej patologii... A małe dziecko mówić nie umie, więc się nie poskarży. Myślę, ze nie jest to przegięcie, aczkolwiek sama nie używałam czegoś takiego
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
zgadzam się, w dzisiejszych czasach bardzo dobrze trzeba przemyśleć z kim zostawiamy dziecko.
 
J

Jula92

Guest
saraaaa napisał:
zgadzam się, w dzisiejszych czasach bardzo dobrze trzeba przemyśleć z kim zostawiamy dziecko.
Najlepiej brać naprawdę dobrze polecone i znane osoby, np. dorosłe dzieci znajomych w moim przypadku :)
 
J

jessi_ca

Guest
poinformuj ją, że chcesz miec na oku jej pracę no i dziecko- jezeli nie ma nic na sumieniu to zrozumie i nie bedzie robic problemow. tak samo jak pracownicy w sklepach sa monitorowani- tak ty tez mozesz ja kamerowac. praca jak praca
 
Do góry