Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie dobrze zjem w Łodzi?

łódź oferty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 ilkas

ilkas

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 307 postów

Napisano 05 listopad 2014 - 15:59

Będę od połowy listopada częstym gościem w Łodzi :) Tak mniej więcej raz na dwa tyg. Mam pytanie, czy możecie podsunąć jakieś miejsca gdzie można dobrze ale też nie za drogo zjeść? I mam na myśli raczej takie kameralne miejsca, a nie znane sieciówki i fast foody. 

• 0

#2 Cilsak

Cilsak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów

Napisano 07 listopad 2014 - 14:15

a coś konkretniej ? Np jaka kuchnia to ma być? Bo ciężko tak coś doradzić zupełnie "w ciemno"

• 0

#3 madzia_a

madzia_a

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 178 postów

Napisano 11 listopad 2014 - 13:38

a coś konkretniej ? Np jaka kuchnia to ma być? Bo ciężko tak coś doradzić zupełnie "w ciemno"

zgadzam się.

Chyba, że nie masz jakiś ustalonych preferencji. Ale to wtedy jednocześnie możliwości się poszerzają :D

jak będziesz w Łodzi częściej to polecam Ci też zajrzeć na portal http://www.lodz.ipowiat.pl/promocje i wtedy na bieżąco będziesz mogła śledzić jakieś promocje. Na jedzenie też mają więc może akurat podpasuje Ci miejsce, a do tego będzie taniej, skoro miało być nie za drogo ;)

• 0

#4 ilkas

ilkas

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 307 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 12:45

Dziękuję za namiary. Z promocji zawsze chętnie korzystam więc pewnie się przyda w niedalekiej przyszłości.  

Co do kuchni to nie mam jakiś szczególnych preferencji. Lubię dobrze zjeść, ale też nie lubię marnować na to za dużo kasy :P 

• 0

#5 Sentino

Sentino

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 14:24

W samej Łodzi to Ci nie powiem, ale zawsze jak jadę do Krakowa to się zatrzymuje w Dwór Giemzów praktycznie na obrzeżach miasta jakieś 2km od granic. Bardzo dobra restauracja, a samo położenie hotelu jest na tyle atrakcyjne, że można by pomyśleć nad tym aby się zatrzymać na noc. Ja bardzo lubię tego typu miejsca położone w fajnej scenerii nawet jakby trzeba było jechać dalej. Swoją drogą nie wiem dokładnie, ale wydaje mi się, że wesela i jakieś okolicznościowe imprezy też się odbywają, ale to już by trzeba było poszukać ich w googlach i się przekonać. Pewnie jak wpiszesz Dwór Giemzów to wyskoczy.  

• 0

#6 jacekot

jacekot

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 23:21

podaj jaką kuchnie preferujesz ?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_Georginia40_*

Guest_Georginia40_*
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 14:22

Najlepsze jedzonko jest w barach mlecznych :)

• 0

#8 Kasia Sarna

Kasia Sarna

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 16:24

Jaffa na Piotrkowskiej jest niezła

• 0

#9 Heria

Heria

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 16 wrzesień 2015 - 14:31

Oczywiście pozytywka lub manekin na Pietrynie! Manekin jest moim ulubionym. Zjesz tam dobrze, a do tego za niezbyt dużą kasę. Z czystym sercem polecam!

• 0

#10 marylouise

marylouise

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 15:08

Manekin jest bardzo fajnym miejscem :) Ale w poprzedni weekend wybrałam się do Pan Kejka w Manufakturze i jest równie smacznie :)

• 0

#11 Szarmancki Janusz

Szarmancki Janusz

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 13:54

W Manekinie mi ostatnio podpadli serwując spagetti naleśnikowe z mikrofali :/ A byłem tam swgo czasu bardzo częstym gościem.  Ja polecę takie knajpy: Drzwi otwarte, Varoska, Piknik i Ato Sushi. Fanom włoskiej pizzy polecam Pommodoro i Italice.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 B_S_

B_S_

Admin

• Administrator
  • PipPip
  • 107 postów

Napisano 07 październik 2015 - 04:09

Polecam Wam restaurację Czarny Staw, nie jest to co prawda sama Łódź, ale może akurat będziecie przejeżdżać przez Aleksandrów Łódzki w kierunku Poddębic i Turku. Restauracja utrzymana w górskim klimacie, w okresie letnim otwarty jest ogród z grillem. W karcie w większości dominuje tradycyjna kuchnia polska, która jest po prostu pyszna (mało powiedziane :)).

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: łódź, oferty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0