Jak to zrobić ;3

Selender1998

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Siemanko mam pytanko. Mam 16 lat i umówiłem się z przyjaciółka (15lat) na wspólny spacer.
Znamy sie 2-3 lata i często flirtujemy itp itd. Mieliśmy długo przerwę w spotkaniach przez to że miałem trochę problemów prywatnych itp. I sprawa wygląda tak że chce się jej zapytać czy zostanie moją dziewczyną.
Tylko zbytnio nie wiem jak. I z tym problem że wiem że kiedyś jej się podobalem ona mi też, wiemy o tym obydwoje.
Ogólnie jest tak że dużo piszemy na fb,sms na dobranoc itp. Tylko jak to zrobić żeby nie zepsuć przyjaźni :3 ??
Podobno ''stara miłość nie rdzewieje'' :)

Z góry dzieki za porady.
Pozdrawiam ! :)
 

Selender1998

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Żeś mi doradził! :)
Jest zbyt zajebis*a żeby jej tak powiedzieć...
I tak prosto z rury nie wypale tego. Musze zejść na te tematy i wgl. Tylko zbytnio nwm jak.
Bo inne tematy to możemy gadac godzinami :]
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Selender1998 napisał:
I sprawa wygląda tak że chce się jej zapytać czy zostanie moją dziewczyną.
To może cofnij się do podstawówki.
Selender1998 napisał:
z tym problem że wiem że kiedyś jej się podobalem ona mi też, wiemy o tym obydwoje.
Więc co to za podchody ?
Powiedz , że chciałbyś żebyście byli razem , złap ją za rękę , pocałuj w policzek.
Zobaczysz reakcję , to będziesz wiedział na czym stoisz.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Spontaniczność jest najlepsza w tym przypadku. Nie musisz wymyślać jakichś skomplikowanych rzeczy, po prostu jej powiedz, że chciałbyś być dla niej kimś więcej, niż tylko przyjacielem.
 

undercover

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
104
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Myslowice
Masz 16 lat więc co Ty możesz wiedzieć o miłości... A jeżeli chcecie być parą to K... w czym problem? Daj jej lizaka i się po prostu zapytaj.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Zgadzam się,tutaj możesz postawić na spontaniczność i albo masz odwagę się zapytać albo nie i wstrzymujesz się z tym. Warto pomyśleć także o dodatku,np ładnym bukiecie kwiatów.
 
Do góry