Land Serwice w Wieliczce - opinie

zbychwawawa

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Witam czy ktoś korzystał z tego serwisu który podałem w temacie? znalazłem warsztat Land Serwis i zastanawiam się czy nie zabrać tam swojego Land Rovera Discovery. Czy ktoś z użytkowników miał okazję robić tam samochód? czekam na opinie.
 
I

Infiner

Guest
Z tego co wiem, to musi on spełnić pewne kryteria jeżeli chodzi o jakość usługi - więc myślę, że pod tym względem nie powinno być problemów. Problemem może być cena - bo tam masz doliczany VAT itd. A coś się tam konkretnego dzieje?
 

zbychwawawa

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Coś komputer nawala.. świecą randomowo diody.. aż nie moge dowierzać że to musiało mnie spotkać :p nigdy wcześniej nie miałem problemów z komputerem w samochodzie.. nie wiem czym to spowodowane jest. Próbowałem iść do zwyklego warsztatu ale tam nie mają odpowiedniego sprzętu.. Dlatego pytam o Land Serwis:) oby tam mieli na to sposób:)
 

Merila

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
[SIZE=110%]Jak potrzebujesz diagnozy to podjedź sobie do salonu Euromaster, w Krakowie są dwa, mają sprzęt i odpowiednią wiedzę, powinni pomóc;)[/SIZE]
 

majgiver

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
czy jadąc w kierunku Krakowa natknę sie na jakis duzy warsztat do takich terenówek? Do Wieliczki mi trochę nie po drodze.
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
W krakowie jest sporo warsztatów, ktore mają dosć sprzętu by naprawiać takie auta, jesli jednak interesuje cię tuning land robvera pod trudniejsze trasy to koło się zawęża. Ja znam tylko Spartan Ast z Krakowa, który tuninguje auta pod jazdę w terenie i prowadzi też od razu serwis.
 

FraxeL

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
ato nie wiedziałem ze w poblizu krakowa jest serwis land rovera. Mam mojego discovery i fakt ze przydadza sie kilka razy w roku przeglady
 

langolo

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
hej czy wiadomo moze czy takie warsztaty, montuja tez dodatkow elementy? chce zamontować snorkel a troche boję sie zeby ktos bez specjalnej wiedzy ingerował mi w strukturę silnika
 

pszetryk

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
popytaj po danych kontaktowych wrzuconych tu powyzej, mysle ze takie serwisy jak spartan czy oficjalny partner land rovera jest w stanie robic takie przróbki
 
Do góry