dobra i niedroga szlifierka stołowa, jaką kupić?

J

jonasz80

Guest
Szukam porządniej i w dobrej cenie szlifierki stołowej do domowych zastosowań. Do ostrzenie wszystkiego co w domu i na zewnątrz: noże, siekierka i inne przydomowe sprzęty. Do jakiegoś tygodnia temu miałem niemiecki sprzęt z lat 90 niewiadomej firmy ale szlak go trafił . Teraz z okazji urodzin chciałbym sobie zrobić prezent i fundnąć sprzęcik tylko dla mnie :) Panowie ktoś coś dopomoże?
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Pół roku temu kupiłem szlifierkę Bernardo http://www.hafen.pl/produkty/uniwersalna-szlifierka-tasmowa-tarczowa-ksa-,53,2,274 z polecenia kumpla. Nie byłem do końca pewny ponieważ nigdy nie korzystałem,nawet nie słyszałem o ich sprzęcie,jednak znajomy w swoim zakładzie użytkuje rzeczy od nich i chwali

ogólnie po czasie mogę powiedzieć,że jestem zadowolony a miałem już możliwość użytkowania kilku urządzeń tego typu.
oczywiście szlifierka nie pracujące codziennie ale na brak użytku też nie jest narażona ;)
 
K

Kruczy

Guest
ja mam szlifierkę z marketu za dwie stówki z groszem i spokojnie daje sobie radę. przy twoim użytkowaniu to chyba bym nie potrzebny jest półprofesjonalny czy lepszy sprzęt??
 
J

jonasz80

Guest
Szczerze też nie znam marki Bernardo ale mój niemiecki sprzęt też się nieźle spisywał. A tutaj nie dosyć że podobny do mojego to jeszcze austriacki. Zaryzykowałbyś znowu kupno od nich? :)
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
jonasz80 napisał:
Szczerze też nie znam marki Bernardo ale mój niemiecki sprzęt też się nieźle spisywał. A tutaj nie dosyć że podobny do mojego to jeszcze austriacki. Zaryzykowałbyś znowu kupno od nich? :)
Ryzykować można grając w totolotka, wiedziałem i widziałem co kupuję
jeśli potrzebowałbym czegoś to pewnie drugi raz też bym kupił
 
Do góry