Mikrofalówka

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ostatnio miałam przypływ gotówki i tak sobie pomyślałam, że przydałaby mi się nowa mikrofalówka. Co sądzicie o takim wydatku? Na co zwracać uwagę przy wyborze mikrofali? Tradycyjnie szukać w Media Markt czy zamówić przez internet?
 
M

maalamy

Guest
Ja jestem fanką zamawiania przez internet (odradzam neo24, a polecam oleole, morele). Co do mikrofali to ile chcesz wydać?
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
maalamy napisał:
Ja jestem fanką zamawiania przez internet (odradzam neo24, a polecam oleole, morele). Co do mikrofali to ile chcesz wydać?
Ostatecznie jeszcze jej nie kupiłam, mimo że przeszłam się po sklepach i oglądałam różne. Myślę, że około 300 zł mogę wydać. Maalamy, a ty masz jakąś?
 
M

maalamy

Guest
Kupiłam niedawno LG, prosty model ale na moje potrzeby ok (mam model MH6043HW). Kosztowała coś koło 300 zł.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Ja to się szarpnęłam i wzięłam mikrofalówkę z piekarnikiem solarnym, który piecze na chrupko.
Specjalny system zmniejsza ilość tłuszczu w potrawach to dla mnie jako osobie będącej na diecie pasuje idealnie.
 
M

maalamy

Guest
A jakiej marki? :) zadowolona jesteś? Rodzice coś narzekają, że im szwankuje stara mikrofala i może by się jakoś złożyć i im kupić nową :), ile dałaś?
 

Mariola_27

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Może zobacz na electro.pl bo kupowałam niedawno odkurzacz taki do odkurzania sierści zwierząt oraz płyte oraz piekarnik pod zabudowę i parę innych rzeczy i jestem zadowolona z zakupów, mają szeroki asortyment to i mikrofalę na pewno tez.
 

lelekitrelek

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
jak masz możliwość przez neta to przez neta po co łazić, ja na avans.pl takie rzeczy zamawiam, trzy dni i przesyłka jest u mnie a nie muszę latać za nią czy za prezentem wygodnie na kanapie kupuję. Ja jestem za zakupami w sieci.
 
Do góry