portale randkowe

D

dave123

Guest
jak rozmawiać z dziewczynami na portalach typu sex randki erodate , datezone itp. jak zagadywać itp. ???
Pytanie bardziej skierowane jest do facetów którzy są dość ogarnięci w tej tematyce i mogą pomóc oczywiście jeżeli są jakieś dziewczyny , które wiedzą coś na ten temat to też niech się wypowiedzą...
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
dave123 napisał:
jak rozmawiać z dziewczynami na portalach typu sex randki erodate , datezone itp. jak zagadywać itp. ???
Pytanie bardziej skierowane jest do facetów którzy są dość ogarnięci w tej tematyce i mogą pomóc oczywiście jeżeli są jakieś dziewczyny , które wiedzą coś na ten temat to też niech się wypowiedzą...
Na takich portalach siedzą szmaty i kurwy. Po prostu powiedz, że chcesz seksu. <_<
 
D

dave123

Guest
no raczej nie bo one dostają tysiące takich tekstów araczej z każdym facetem ruchac się nie będą , ja miałem tak ze duza częśc mi w ogóle nie czytała nawet iwadomości i bardzo mało mi odpisywało mimo , ze zagadywąłem dość inteligentnie


a co do dziewczyn to dziewczyny które szukaja lużnych relacji wcale nie są takie złe
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Może zamiast typowo erotycznych portali poszukaj raczej randkowych czy takich gdzie ludzie chcą się po prostu poznać,pogadać czy z myślą nawet o związku. To moim zdaniem podstawa,a poza tym nie wiesz jak zagadać? Na początek normalnie,nie zaczynaj od ostrych tekstów czy wychwalających siebie,z reguły rozmowa wynika i przebiega sama z siebie. Trudno doradzić o czym konkretnie masz mówić:)
 
D

dave123

Guest
Na ogół to ja nie siedze na takich portalach kilka dni tam byłem i było raczej kiepsko , na normalnych portalach tez zazwyczaj nie siedzę zazwyczaj.

Na ogół tam jest tak , że jak pozkazywałem swoje np. foty to przestawały się odzywac i nie odzywały się już , tam na ogół pustaki jakies siedzą tam które patrzą tylko na wygląd , więc się strata czasu tam siedzieć.

Normalnych portali randkowych też to się tyczy , nie mam już tam konta bo usunąłem , ale z ciekawości pytam.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
dave123 napisał:
tam na ogół pustaki jakies siedzą tam które patrzą tylko na wygląd
:lol2: Myślisz, że będą chciały, żeby je posuwał byle kto? wstaw inne zdjęcie i nie zapomnij dodać, że masz dużo hajsu. Gdy spyta o rozmiar penisa możesz kupować gumki.

Chciałeś spotkać tam nieśmiałą, uroczą kobietę dla której liczy się wnętrze? Gdzie ty masz mózg.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
dave123 napisał:
ja dość młodo wyglądam akurat to prawda a mam 22 lata
Dobra, zlituję się. Po pierwsze - zrezygnuj z fałszywych zdjęć. Jak się spotkasz z laską, albo będzie rozczarowana i się zgodzi, albo ucieknie, a Ty stracisz czas. (Oczywiście kasę na konto, które podała RainQueen przelej).

Druga sprawa jest taka, żeś nieśmiały i zakompleksiony człek. Pytasz ludzi na forum co robić, żeby poderwać dziewczynę, a do tego chcesz ją poderwać na jakiejś stronce dla kurew. <_< Poszukaj sobie kobiety nie szmaty.
 
D

dave123

Guest
jak pamiętam kiedyś byłem nie wiem na badoo albo fotce to było dawno to też mi kiepsko szło na ogół to za młodo wygladałem lub itp. na inne strony typu sympatia to nawet nie wchodziłem bo troche strata mi kasy na logowanie tam bo konto tam kosztuje a pewnie efekty będą podobnie ;)

a z tym byciem nieśmiałym to racja
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
dave123 napisał:
czyli wstawiać nie swoje foty
Głupio pytasz.

Nie zapomnij o kwiatkach , będzie myślała, że jest wyjuntkowa.

Tylko prawda jest taka, że ta klientka wyjdzie cie drożej niż dziwka. No, ale , twoje życie twój wybór.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
dave123 napisał:
a ty chodzisz czasem na dziwki ? że mówisz , że drożej
Stary , dziwka cie obsłuży i po sprawie. Ma x od klienta.
A te z portali : zawieść , odwieść , zabrać na kolacje , kwiaty , jeszcze pewnie zostanie na noc żeby się wykąpać ... woda ..., światło , i do tego śniadanie do łóżka, bo ona nie jest "łatwa". Ja ci mówie , przemyśl to sobie dobrze.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
dave123 napisał:
aha ja tu rzadko wchodze nawet nie wiedziałem , pisała troche w stylu jak facet :D
Facet co ma w nicku "Queen"... <_< To może pedał od razu? Bo już jeden w historii był taki... <_<
 
D

dave123

Guest
RainQueen napisał:
a ty chodzisz czasem na dziwki ? że mówisz , że drożej
Stary , dziwka cie obsłuży i po sprawie. Ma x od klienta.
A te z portali : zawieść , odwieść , zabrać na kolacje , kwiaty , jeszcze pewnie zostanie na noc żeby się wykąpać ... woda ..., światło , i do tego śniadanie do łóżka, bo ona nie jest "łatwa". Ja ci mówie , przemyśl to sobie dobrze.
W sumie trochje racji masz , bo przyznam szczerze to raz kiedyś byłem i w stosunku do wyjść np. do klubu gdzie szło często kiepsko , to wychodziło taniej albo podobnie , tylko , że troche mechanicznie tam było tzn. jak wtedy byłem to więcej się z nią pośmiałem niż pobzykałem
 
Do góry