[www] Erudyci.net - portal internetowy

MyName

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!

Przedstawiam tutaj nowo stworzony portal http://erudyci.net/
Strona tworzona jest przez młodzież, która w artykułach porusza tematy z wielu dziedzin.

"Najnowsze relacje z zawodów sportowych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka i tenis stołowy), zapowiedzi nowinek technicznych, przedstawienie ciekawych aplikacji... Fani motoryzacji także znajdą coś dla siebie. Szukasz ciekawej książki, filmu? A może nudzisz się w domu i chciał(a)byś poznać nowe, interesujące hobby!"

Sam CMS jest zakupiony. Proszę jednak o ocenę treści/ogólnego wyglądu. Czy podoba Wam się pomysł? Co sądzicie?
Zapraszam do czytania i komentowania :D
 
A

alfabeta11

Guest
Przekonałem się, że tworzenie czegoś o wszystkim jest tak naprawdę tworzeniem czegoś o niczym. Nie jestem pewien czy rozbijanie się na tyle dziedzin jest dobrym pomysłem.
Poza tym to jest to fajna możliwość, żeby dać się wypowiedzieć młodym osobom na tematy, które poniekąd lubią. Zawsze to jakieś doświadczenie w redagowaniu artykułów. O ile oczywiście są one w jakiś sposób weryfikowane.
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
Pozostaje pytanie kto to będzie czytał. Teksty są napisane strasznym językiem, a tematyka zupełnie nieciekawa. Portal padnie bardzo szybko.
 
A

alfabeta11

Guest
Ważne jest to, że młodzi mają jakąś tam szansę pisać. To, że portal padnie bardzo szybko to inna bajka ;)
 
Do góry