Pokaz garnków

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
Witam, dostałam dziś zaproszenie na pokaz Philipiaka. Zastanawiam się na pójściem, ale chciałam się dowiedzieć czego mogę się spodziewać. Byłyście może na takim pokazie?
 

Balba

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Yenna2 napisał:
Witam, dostałam dziś zaproszenie na pokaz Philipiaka. Zastanawiam się na pójściem, ale chciałam się dowiedzieć czego mogę się spodziewać. Byłyście może na takim pokazie?
Hej pół roku temu byłam z mamą na pokazie naczyń Philipiaka. Jestem zadowlona, poza kilkoma cennymi wskazówkami o zdrowym żywieniu dostałąm jeszcze parasolkę. Natomiast Mama kupiła patelnię, na której smaży bez użycia tłuszczu.
 

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
Balba napisał:
Witam, dostałam dziś zaproszenie na pokaz Philipiaka. Zastanawiam się na pójściem, ale chciałam się dowiedzieć czego mogę się spodziewać. Byłyście może na takim pokazie?
Hej pół roku temu byłam z mamą na pokazie naczyń Philipiaka. Jestem zadowlona, poza kilkoma cennymi wskazówkami o zdrowym żywieniu dostałąm jeszcze parasolkę. Natomiast Mama kupiła patelnię, na której smaży bez użycia tłuszczu.
O taka patelnia by mi się przydała, chętnie zobaczę jak to działa. Pójście na pokaz nie równa się z tym, że muszę coś kupić, tak?
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Daj spokój, odpuść sobie. Zajrzyj na allegro, te garnki pojawiają się później 60% taniej :)
 

Balba

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Nie musisz nic kupować, zazwyczaj jakiś gift się dostaje, tak jak pisałam. Jeśli chodzi o patelnię to ms specjalne dno-groszkowe, zatem ogrniczamy tłuszcz, yupi!:)
 

Yenna2

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2013
Posty
28
Punkty reakcji
1
Przecież nie mówię, że od razu coś kupię, chciałabym po prostu zobaczyć ofertę na żywo :p Groszkowe dno wydaje się fajnym pomysłem, więc chyba się przejdę
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Raz udostęnisz im dane osobowe, a będą nękać latami.
 

modzi

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
My dostaliśmy te garnki w prezencie ślubnym. Dobra sprawa. Zwłaszcza ten system wieżowy jest szybki i oszczędny.
 
A

Annetta Wa

Guest
fajne garnki jak najbardziej, moja mama teraz iała taką degustację thermocooker w domu facet jedzenie im robił jakieś miesa, warzywa . mama zachwycona nawet ma zamiar kupic tyle ze chcieli na raty ale jak mieszkanie juz wyremontują
 
T

TomkaJanka

Guest
Garnki może fajne, ale na pokazie płaci się za nie ogromne pieniądze;) bo cena całego pokazu, gratisy i pensja dla prezentera są w to wliczone;) gdzieś widziałam te same garnki, zamówione z Niemiec z normalnego sklepu z ceną jakieś 60-70% niższą niż na pokazie;) mamią tam tylko ludzi, żeby jak najwięcej na nich zarobić;) z ciekawości można się przejść, ale lepiej nie podawać żadnych danych osobowych i nic od nich nie kupować, nawet jak usłyszycie o mega korzystnym kredycie na 20 lat;D tak w ogóle to moja mama kupiła garnki oferowane na pokazie innej firmy, cena za zestaw 5900 zł, znalazłyśmy je na przecenie w likwidowanym sklepie, zapłaciła 450 zł;) więc jak widzicie, nie warto...;)
 
T

TomkaJanka

Guest
A później warto sprawdzać w Internecie - bo często okazuje się, że te same zestawy są jeszcze taniej do kupienia online
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Dzwonili do mnie jakiś czas temu od tych garnków, skąd oni w ogóle biorą numery telefonów?
 
W

wiki9969

Guest
Nie wiesz? Wyrażałaś kiedykolwiek zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych? ;)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Wyrażałam, ale nie w czymś, co by dotyczyło tych garnków.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Trzeba bardzo uważać na tzw. checkboxy. Zwykle jest ich dobre pięć, a wystarczy zaznaczyć tylko jeden, aby dokonać finalizacji operacji. Reszta to soczysty spam oraz okładanie niewinnych istnień ludzkich garami po łbie. :(
 

Akiko

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2018
Posty
31
Punkty reakcji
0
Te pokazy to istny przekręt, garnki która kosztują parę tysięcy za kilkanaście? I jeszcze te techniki manipulacyjne. Dziwi mnie, że nikt tego jeszcze ne zamknął.
To już lepiej w zancznie niższej cenie kupić sobie garnki prosto od pioniera producentów Staub Niektóre naczynia żeliwne wyglądają przepięknie i zdecydowanie są warte swej ceny. Na stronie Zwilling jak sama nazwa mói są jeszcze produkty zwilling, ballarini oraz miyabi, w tym różne akcesoria kuchenne, jak noże kuchenne, garnki, patelnie, itp.
 
Do góry