Portale książkowe

aniakonda

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Cześć!
Korzystacie może z jakichś portali książkowych? Jakie polecacie i dlaczego?
Ja swojego czasu siedziałam na biblionetce, a ostatnio też w wyszukiwarce pojawił się bookhunter (wklepcie w google 'portal książki' to powinien wyskoczyć), zobaczę, może się przeniosę. Wiem, że lubimyczytać jest największym portalem, ale jakoś nie zakładałam tam konta, trochę mnie przytłacza;)
Czy myslicie, że takie portale się przydają, czy są zbędną zabawą?
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Mam konto na lubimyczytać. Ogólnie lubię się bawić w takie ocenianie książek czy filmów, więc taki portal jest dla mnie. Poza tym można poznać opinie o danej książce i zobaczyć, czy warto kupić.
 

czytacz4

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2013
Posty
184
Punkty reakcji
0
autorzy365.pl portalik młody o autorach ale o ksiazkach i wydarzeniach jest tam troche :)
 

orbite

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2015
Posty
84
Punkty reakcji
2
Miasto
Warszawa
Ja od jakiegoś czasu korzystam z czytam wszędzie, informacje, które umieszczają są zawsze na czasie, a same opisy zwięzłe i w punkt. Dzięki temu nie mam problemu co aktualnie czytać.
 

Alice88

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
93
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Konto mam tylko na lubimyczytac, ale podgladam recenzje na goodreaders, czesem też na polskich typu biblionetka czy na kanapie, przeglądam też niektóre blogi o książkach.
 

Larx

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
1
Od początku do końca, lojalnie, Biblionetka.
 

tassiek

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
80
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Polska
Ja mam konto na Lubimy Czytać, bo tam sobie dodaje książki przeczytane, w trakcie i do przeczytania. Mam dzięki temu porządek i wiem co czytałam, a co zaczęłam :)
 

kidnapper

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2017
Posty
22
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Jestem od zawsze fanką lubimyczytać. Miałam kilka podejść do innych portali, ale do LM zawsze wracam :) polecam :)
 
Do góry