Chce kupić kartę graficzną pomocy

M.T.W.D.

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
252
Punkty reakcji
4
Witam.

Chciał bym kupić nową kartę graficzną do 450 zł lecz nie wiem którą wybrać bo jest ich od groma.

Nie wiem jakie mam wejście ale aktualnie mam kartę ati radeon hd 5700 series.

Zależy mi na tym żeby gry chodziły lepiej niż na starej karcie

Proszę nie pisać że żeby mieć dobrą kartę do gier musze wydać minimum 1000 zł bo ja o tym wiem ale do mojego komputera było by to bez sensu.

Pozdrawiam.
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Dołóż 50zł i masz GTX 750Ti ;) 2GB Jest trochę gorsza ale większość gier wspiera tę kartę graficzną więc lepiej się sprawdzi niż R7 260x.

Mam nadzieję że dałem trochę dobrego info :D
 
N

Naxxramas

Guest
maciejusek100 napisał:
Jest trochę gorsza ale większość gier wspiera tę kartę graficzną więc lepiej się sprawdzi niż R7 260x
Dość interesujące ? myślałem, że gry wspiera zgodność z Direct X a nie chipset :) Na kartach z AMD nie ma żadnych problemów kompatybilności - wręcz niektóre wspierają technologię Mantle.
 

maciejusek100

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2014
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
25
Miasto
Śląsk
Hmmm to podam ci przykład.. kolega ma kartę graf. z AMD i nie pogra na Ultra w "AC Black Flag" choćby miał nie wiadomo jaki sprzęt..

A w skutkach tego na karcie z Nvidii pograsz na Ultra np. w "AC Black Flag" a z AMD nie :)

Widzę dość ogarniasz o co mi chodzi... ^_^ Nie jestem asem obeznania w temacie kart graf. ale to co napisałem powyżej to prawda ;)

Odpowiadając na moją zaznaczoną odpowiedź powiem ci że chodziło mi też o to że gorzej GTX się sprawdzi z wydajnością ale przynajmniej lepsza w tym że jest wspierana więc na Ultra 60FPS a na AMD nici na Ultra z 60FPS..

Może wreszcie wytłumaczyłem moją wypowiedź wcześniejszą xD Nabazgrane :p
 
Do góry