Łysienie w młodym wieku

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Cześć.

Problem polega na tym, że dość wcześnie zacząłem łysieć. Już w gimnazjum miałem zakola, które z czasem się powiększyły. Mam dość rzadkie włosy.
Zawsze skracam włosy do 9 mm. Długich nie zapuszczę bo mi się kręcą i wyglądam wtedy jak pedał.

Miał ktoś podobną sytuację? Co można z tym zrobić?
 
B

blondyneczka83

Guest
Natknęłam się na wątek więc odpisuje :p Na łysienie androgenowe nie ma skutecznego lekarstwa. Można zahamować proces łysienia poprzez stosowanie szamponów, wcierek, płukanek, tabletek, ale jak zaprzestaniesz leczenia problem wróci. Przy łysieniu typu męskiego włos wypada, a w mieszku włosowym nie rośnie nowy włos, tylko to miejsce zabliźnia się. Tak więc brzydko mówiąc d..a zbita. Z ogólnodostępnych produktów na uwagę zasługuje follixin - opinie ma dobre. Z medycznych minoksidyl. Mezoterapia igłowa, na końcu przeszczep włosów, na który mało kogo stać :/
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ogól się na łyso. Będziesz miał po problemie a do tego poczujesz się bardziej męsko :)
 
A

asiajot

Guest
A może przeszczep włosów? Wiem, że samo słowo "przeszczep" wzbudza pejoratywne skojarzenia, ale to wcale nie jest takie skomplikowane i straszne.
 
Do góry