Oszust czy uczciwy?

bet_man

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Witam. Aktualnie poszukuję pracy za granicą. Znalazłem ogłoszenie - przesłałem CV i po 2/3 dniach dostałem taką wiadomość.
Wiem, że w sieci roi się od oszustów i naciągaczy? Jak mogę tę osobę/firmę sprawdzić?


Firma Pôle emploi po zapoznaniu się z Pana aplikacją CV zawiadamia, iż proces rekrutacji przebiegł pomyślnie.
Jeżeli jest Pan wciąż zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie nam danych osobowych, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu.


Umowy zostaną wysłane mailowo 8 października (tylko do osób, które uregulowały opłatę za przejazd).
Wyjazd organizowany jest na 9 października.
Umowy podpisywane są 11-12 października.
Pierwszy dzień pracy 13 października.

Opis : 8 października o godz. 12 zostaną przesłane na e-maile uczestników umowy, z którymi warto się zapoznać, następnie wydrukować. Zostaną one podpisane w biurze naszej agencji w Lyon dnia 11-12 października.
W umowie wszystkie informacje zgadzają się z treścią ogłoszenia w 100%.
Jeśli ktoś nie ma możliwości wydrukowania umowy, prosimy o spisanie jej wraz z unikalnym kodem seryjnym (piąta strona)
Liczba stron umowy: 5,
Umowa jest w języku polskim.

Miejsce wyjazdu : Nasze busy będą podjeżdżały do każdego uczestnika wyjazdu bezpośrednio pod miejsce zamieszkania.
Z każdym będziemy się kontaktować telefonicznie dzień przed naszym przyjazdem.
Przed podjęciem pracy pobierana jest opłata w wysokości dwustu dziesięciu złotych (210 zł), oferująca całkowite pokrycie kosztów przejazdu firmowymi busami.
Działamy tak, ponieważ mamy wtedy pewność, iż osoba która wpłaciła pieniądze jest zdecydowana co do wyjazdu w 100% i nie będzie żadnych niespodzianek w dniu wyjazdu.
Opis przejazdu : Firmowe busy podjeżdżają w dniu wyjazdu pod mieszkanie osoby ubiegającej się o pracę, następnie zawożą kandydata pod dom mieszkalny znajdujący się w Lyon.



INFORMACJE O PRACY:

Praca na magazynie, pakowanie książek do kartonów, etykietowanie, układanie kartonów na paletach, przygotowanie do wysyłki, rozładunek, załadunek, dla osób z uprawnieniami - obsługa wózka jednojezdniowego.
Obuwie ochronne otrzymuje się podczas pierwszego dnia pracy.
Praca w trybie dwuzmianowym: 6-14, 14-22, Pięć dni w tygodniu (5/7).
Stawka brutto : 9.87/h euro (stawka netto - 8.30/h euro)
Możliwość nadgodzin płatnych +30% (max. liczba nadgodzin dziennie - 4)
Po okresie próbnym trwającym 2-3 miesiące (szkolenie - płatne 8.30/h euro netto ) - każdy pracownik otrzyma możliwość przedłużenia kontraktu na dłuższy okres czasu na lepszych warunkach dla pracownika.
Na miejscu znajduje się polski koordynator, który jest do dyspozycji od 8:00 - 15:00, każdego dnia.
Pomaga on w założeniu kont bankowych, tłumaczeniu dokumentów, itp.



MIESZKANIA, DOJAZDY, UBEZPIECZENIE:

Organizujemy również mieszkania dla pracowników.
Liczba osób na mieszkaniu: 8.
Pokoje : Dwuosobowe.
Na każdym mieszkaniu znajdują się dwie łazienki, oraz całkowicie wyposażona duża kuchnia. Media, internet jak i UBEZPIECZENIE opłaca nasza firma.
Dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy : opłaca nasza firma
Mieszkanie płatne jest 60 euro / tygodniowo.
WAŻNE : Wypłaty przelewamy co tydzień na konto. Pierwsza opłata za mieszkanie pobierana jest z pierwszej wypłaty.



INFORMACJE O FIRMIE:

Pôle emploi
63 Rue André Bollier
Lyon, Francja
pole-emploi fr
Kontakt tel.: 884 273 275,
e-mail : poleemploilyon


Dane do przelewu :

Numer konta bankowego
83 1050 1764 1000 0024 0933 9948

Mikołaj Sadowski
tel: 884 273 275.


W tytule przelewu proszę podać swoje imię i nazwisko.

Po dokonaniu przelewu proszę wysłać wiadomość na e-mail, z potwierdzeniem dokonania wpłaty (zdjęcie, skan, bądź załącznik),
oraz podać numer kontaktowy + adres zamieszkania, na który ma zostać wysłany bus w dniu wyjazdu.

Jeśli ktoś ma pytania co do wyjazdu i piszę na e-mail - Staramy się odpisywać codziennie, od godz. 8:00 - 22:00 .
Jeśli ktoś ma pytania co do wyjazdu i chce się skontaktować z naszą firmą telefonicznie - Prosimy dzwonić na numer : 884 273 275

Date: Tue, 30 Sep 2014 20:46:22 +0200
From: ----------
Subject: Praca CV
To: poleemploilyon

Witam.
Nazywam się ---- ----. Jestem zainteresowany podjęciem pracy we Francji przy pakowaniu książek.
Mogę wyjechać praktycznie od zaraz i w razie potrzeby zostanę na okres świąteczny i nowy rok.
Przesyłam swoje CV w załączniku.
Pozdrawiam i oczekuje szybkiej odpowiedzi.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Ja bym raczej na to nie poszedł - terminy podpisania (podobno) umowy nie pasują.
Ewentualnie, jeżeli kwota opłaty nie jest duża, powiadomiłbym różne czynniki urzędowe o swoich podejrzeniach i po uzgodnieniu z policją (wydział w KW) zaryzykowałbym przelew.
 

Bzylas

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
bet_man napisał:
Witam. Aktualnie poszukuję pracy za granicą. Znalazłem ogłoszenie - przesłałem CV i po 2/3 dniach dostałem taką wiadomość.
Wiem, że w sieci roi się od oszustów i naciągaczy? Jak mogę tę osobę/firmę sprawdzić?


Firma Pôle emploi po zapoznaniu się z Pana aplikacją CV zawiadamia, iż proces rekrutacji przebiegł pomyślnie.
Jeżeli jest Pan wciąż zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie nam danych osobowych, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu.


Umowy zostaną wysłane mailowo 8 października (tylko do osób, które uregulowały opłatę za przejazd).
Wyjazd organizowany jest na 9 października.
Umowy podpisywane są 11-12 października.
Pierwszy dzień pracy 13 października.

Opis : 8 października o godz. 12 zostaną przesłane na e-maile uczestników umowy, z którymi warto się zapoznać, następnie wydrukować. Zostaną one podpisane w biurze naszej agencji w Lyon dnia 11-12 października.
W umowie wszystkie informacje zgadzają się z treścią ogłoszenia w 100%.
Jeśli ktoś nie ma możliwości wydrukowania umowy, prosimy o spisanie jej wraz z unikalnym kodem seryjnym (piąta strona)
Liczba stron umowy: 5,
Umowa jest w języku polskim.

Miejsce wyjazdu : Nasze busy będą podjeżdżały do każdego uczestnika wyjazdu bezpośrednio pod miejsce zamieszkania.
Z każdym będziemy się kontaktować telefonicznie dzień przed naszym przyjazdem.
Przed podjęciem pracy pobierana jest opłata w wysokości dwustu dziesięciu złotych (210 zł), oferująca całkowite pokrycie kosztów przejazdu firmowymi busami.
Działamy tak, ponieważ mamy wtedy pewność, iż osoba która wpłaciła pieniądze jest zdecydowana co do wyjazdu w 100% i nie będzie żadnych niespodzianek w dniu wyjazdu.
Opis przejazdu : Firmowe busy podjeżdżają w dniu wyjazdu pod mieszkanie osoby ubiegającej się o pracę, następnie zawożą kandydata pod dom mieszkalny znajdujący się w Lyon.



INFORMACJE O PRACY:

Praca na magazynie, pakowanie książek do kartonów, etykietowanie, układanie kartonów na paletach, przygotowanie do wysyłki, rozładunek, załadunek, dla osób z uprawnieniami - obsługa wózka jednojezdniowego.
Obuwie ochronne otrzymuje się podczas pierwszego dnia pracy.
Praca w trybie dwuzmianowym: 6-14, 14-22, Pięć dni w tygodniu (5/7).
Stawka brutto : 9.87/h euro (stawka netto - 8.30/h euro)
Możliwość nadgodzin płatnych +30% (max. liczba nadgodzin dziennie - 4)
Po okresie próbnym trwającym 2-3 miesiące (szkolenie - płatne 8.30/h euro netto ) - każdy pracownik otrzyma możliwość przedłużenia kontraktu na dłuższy okres czasu na lepszych warunkach dla pracownika.
Na miejscu znajduje się polski koordynator, który jest do dyspozycji od 8:00 - 15:00, każdego dnia.
Pomaga on w założeniu kont bankowych, tłumaczeniu dokumentów, itp.



MIESZKANIA, DOJAZDY, UBEZPIECZENIE:

Organizujemy również mieszkania dla pracowników.
Liczba osób na mieszkaniu: 8.
Pokoje : Dwuosobowe.
Na każdym mieszkaniu znajdują się dwie łazienki, oraz całkowicie wyposażona duża kuchnia. Media, internet jak i UBEZPIECZENIE opłaca nasza firma.
Dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy : opłaca nasza firma
Mieszkanie płatne jest 60 euro / tygodniowo.
WAŻNE : Wypłaty przelewamy co tydzień na konto. Pierwsza opłata za mieszkanie pobierana jest z pierwszej wypłaty.



INFORMACJE O FIRMIE:

Pôle emploi
63 Rue André Bollier
Lyon, Francja
pole-emploi fr
Kontakt tel.: 884 273 275,
e-mail : poleemploilyon


Dane do przelewu :

Numer konta bankowego
83 1050 1764 1000 0024 0933 9948

Mikołaj Sadowski
tel: 884 273 275.


W tytule przelewu proszę podać swoje imię i nazwisko.

Po dokonaniu przelewu proszę wysłać wiadomość na e-mail, z potwierdzeniem dokonania wpłaty (zdjęcie, skan, bądź załącznik),
oraz podać numer kontaktowy + adres zamieszkania, na który ma zostać wysłany bus w dniu wyjazdu.

Jeśli ktoś ma pytania co do wyjazdu i piszę na e-mail - Staramy się odpisywać codziennie, od godz. 8:00 - 22:00 .
Jeśli ktoś ma pytania co do wyjazdu i chce się skontaktować z naszą firmą telefonicznie - Prosimy dzwonić na numer : 884 273 275

Date: Tue, 30 Sep 2014 20:46:22 +0200
From: ----------
Subject: Praca CV
To: poleemploilyon

Witam.
Nazywam się ---- ----. Jestem zainteresowany podjęciem pracy we Francji przy pakowaniu książek.
Mogę wyjechać praktycznie od zaraz i w razie potrzeby zostanę na okres świąteczny i nowy rok.
Przesyłam swoje CV w załączniku.
Pozdrawiam i oczekuje szybkiej odpowiedzi.
Witam. Mam ten sam problem i nie wiem co robić. Zapłaciłeś(aś) juz?

Witam. Mam ten sam problem i nie wiem co robić. Zapłaciłeś(aś) juz?
 

selueno

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2014
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wyślijcie mi dwieście złotych na konto w starej Francji,czy może w Nowej Anglii a załatwię wam pracę za osiem euro na godzinę,załatwię luksusowy socjal i podjadę pod dom każdego chętnego busem.
(....)
Wygląda to na typowych oszustów,tylko głupszych niż ustawa przewiduje,skoro myślą,że kogoś na to nabiorą :ziewa:
 

paulla01

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie.
Wraz z moim partnerem również kilka dni temu wysłaliśmy zgłoszenie do tej firmy i wczoraj otrzymaliśmy identycznego maila.
Czy wiecie może już coś więcej w tym temacie ?
W Internecie coś ciężko znaleźć opinie na ten temat, a nie ukrywam, że chciałabym wiedzieć wszystko i mieć pewność, że to nie oszuści nim wyjedziemy.
Pozdrawiam :)
 

Kuba17

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Ja z żoną również wysłaliśmy CV na to ogłoszenie pracy i wczoraj wieczorem otrzymaliśmy identycznego maila. Czy wiadomo coś na temat osoby która zamieściła to ogłoszenie? Oszust?
 
A

alfabeta11

Guest
Jak dla mnie to jest to podpucha. Żadna firma by nie działała na takich zasadach. Prędzej odciągnęliby z pierwszej pensji czy coś w tym stylu. Jak widzę to mail jest rozsyłanym masowo, więc to też jest troszkę dziwny. Jak powiedział ktoś powyżej, można spróbować zgłosić to odpowiednim organom i dopiero próbować dawać pieniądze. Mimo wszystko jak dla mnie to oszustwo.
Pozdrawiam,
alfa
 

paulla01

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kuba17 napisał:
Witam. Ja z żoną również wysłaliśmy CV na to ogłoszenie pracy i wczoraj wieczorem otrzymaliśmy identycznego maila. Czy wiadomo coś na temat osoby która zamieściła to ogłoszenie? Oszust?
jedyne informacje jakie znalazlam to Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę za granica po wpłaceniu zaliczki za rzekome załatwienie pracy czy koszt przejazdu/tłumaczenie dokumentów.
Żaden UCZCIWY pracodawca NIE POBIERA pieniędzy z GÓRY! (ew. może odciągnąć DOPIERO z wypłaty) Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów.
 

error1986

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
 

paulla01

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
error1986 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
 

Bzylas

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
 

error1986

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
paulla01 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo

Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)
 

paulla01

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
error1986 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo


Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)



ja przed sekundą rozmawialem z P. Sadowskim i poprosiłem by przekazał mi umowy przed dokonaniem płatności-wyrazil zgode. gdy tylko otrzymam umowe podziele sie opinia z Państwem.
 

bet_man

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Czekamy więc na tę umowę. Ja bez pewności kasy nie przeleję na pewno.
Pytanie do osoby która z nim już rozmawiała: Czy rozmowa była wiarygodna? Jakieś szczegóły?
 

error1986

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
error1986 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo


Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)



najlepiej to by bylo zadzwonic do tej agencji we francji jak ktos zna jezyk i sie spytac o tego Mikołajka czy to jest ich pracownik i czy taki wyjazd jest organizowany z Polski podaj nr do firmy we Francji +33 1 77 86 39 49
 

paulla01

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
error1986 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo


Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)



najlepiej to by bylo zadzwonic do tej agencji we francji jak ktos zna jezyk i sie spytac o tego Mikołajka czy to jest ich pracownik i czy taki wyjazd jest organizowany z Polski podaj nr do firmy we Francji +33 1 77 86 39 49



Właśnie zaczynam pisać maila do tej firmy, by dowiedzieć się więcej na ten temat i czy rzeczywiście współpracują z tym panem. Jak tylko otrzymam odpowiedź, bądź tego maila z umowami od razu tutaj dam znać
 

error1986

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
paulla01 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo


Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)



najlepiej to by bylo zadzwonic do tej agencji we francji jak ktos zna jezyk i sie spytac o tego Mikołajka czy to jest ich pracownik i czy taki wyjazd jest organizowany z Polski podaj nr do firmy we Francji +33 1 77 86 39 49



Właśnie zaczynam pisać maila do tej firmy, by dowiedzieć się więcej na ten temat i czy rzeczywiście współpracują z tym panem. Jak tylko otrzymam odpowiedź, bądź tego maila z umowami od razu tutaj dam znać



no i gitarka:)
 

Bzylas

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
paulla01 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo


Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)



najlepiej to by bylo zadzwonic do tej agencji we francji jak ktos zna jezyk i sie spytac o tego Mikołajka czy to jest ich pracownik i czy taki wyjazd jest organizowany z Polski podaj nr do firmy we Francji +33 1 77 86 39 49



Właśnie zaczynam pisać maila do tej firmy, by dowiedzieć się więcej na ten temat i czy rzeczywiście współpracują z tym panem. Jak tylko otrzymam odpowiedź, bądź tego maila z umowami od razu tutaj dam znać



ten numer jest zły
 

paulla01

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Bzylas napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo


Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)



najlepiej to by bylo zadzwonic do tej agencji we francji jak ktos zna jezyk i sie spytac o tego Mikołajka czy to jest ich pracownik i czy taki wyjazd jest organizowany z Polski podaj nr do firmy we Francji +33 1 77 86 39 49



Właśnie zaczynam pisać maila do tej firmy, by dowiedzieć się więcej na ten temat i czy rzeczywiście współpracują z tym panem. Jak tylko otrzymam odpowiedź, bądź tego maila z umowami od razu tutaj dam znać



ten numer jest zły



mail też, ponieważ na stronie agencji nawet nie jest podany, jedynie numer, a jeśli chciałabym napisać na tego maila to wyskakuje, że jest to mail do tego p.Sadowskiego. Oszustwo. Normalnie można by było skontaktować się z agencją a tutaj nic.
Umów na razie też nie otrzymaliśmy
 

error1986

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
paulla01 napisał:
siema.ja rowniez dostalem tego maila i jestem w kropce:( niby taka firma sie znajduje w lyonie i jest to agencja pracy ale nie podoba mi sie to ze ten kolo nie odbiera telefonu;/ piszcie jak cos bedziecie wiedzieli :)
to ile tych stanowisk pracy ogranizują? dziwna sprawa z tymi umowami,ktore rzekomo maja zostac podpisane 11-12 pazdziernika...
moze cala linie organizuja bus nie bedzie jechal na pusto albo 2 miejsce bo by sie im nie opylalo


Bzylas napisał:
Ja się dodzwoniłam wczoraj i powiedziano mi ze ma jechac 36 osob ale tez cos mi tu smierdzi
jak sie dodzwoniles to juz plus kolego:) ja tam go bede meczyl caly czas:)



najlepiej to by bylo zadzwonic do tej agencji we francji jak ktos zna jezyk i sie spytac o tego Mikołajka czy to jest ich pracownik i czy taki wyjazd jest organizowany z Polski podaj nr do firmy we Francji +33 1 77 86 39 49



Właśnie zaczynam pisać maila do tej firmy, by dowiedzieć się więcej na ten temat i czy rzeczywiście współpracują z tym panem. Jak tylko otrzymam odpowiedź, bądź tego maila z umowami od razu tutaj dam znać



ten numer jest zły



mail też, ponieważ na stronie agencji nawet nie jest podany, jedynie numer, a jeśli chciałabym napisać na tego maila to wyskakuje, że jest to mail do tego p.Sadowskiego. Oszustwo. Normalnie można by było skontaktować się z agencją a tutaj nic.
Umów na razie też nie otrzymaliśmy



to jest ich stronka tylko w google trzeba cyknac prZetlumaczenie pole-emploi.fr/accueil/
 
Do góry