Jakiś Nowy sprzęt w kuchni? :)

szamaneczka

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kuchnia jak kuchnia zawsze w coś jest wyposażona. Ostatnio mój mąż zakupił ekspres do kawy ECM Casa IV. Nie wiem szczerze po co tyle pieniędzy wydał, ale chyba chciał mi zrobić przyjemność, bo często kawa w kawiarniach mi smakowała, zachwycałam się zawsze.
A za to ja mojemu mężowi na wyjazdy (kawosz pełną parą) zakupiłam dripper HARIO ceramiczny V60 01. Słyszałam,ze plastikowe, Silikonowe również dają doskonale radę, ale....Ja jednak wolałam zakupić ceramiczny.
A co u was nowego się pojawiło??!! :)
 

simpson

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Też szukałem ostatnio ekspresu dla żony – na allegro znalazłem jakieś tanie i chcę kupić na próbę. Poza tym zamówiłem mikrofalówkę lg, bo stara nam się zepsuła.
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
U mnie jest nowy stół (http://lukanmeble.pl/stoly/ S001, tylko w innym kolorze). Mam dużą, bardzo nowoczesną kuchnię, wyglądała nieco lodowato. A taki stół ocieplił wnętrze i sprawił, że nie jest już takie "nudne".
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jakąś "kozę" - piecyk, w którym pali się czymkolwiek i na którym można coś upichcić , kiedy zabraknie prądu i gazu (piwnica go przechowa)
I coś do siekania, tarcia. wyciskania na napęd korbką - na ten sam przypadek braku zasilania energią za pieniądze.
 

Balba

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Skoro nowy sprzęt w kuchni-może ktoś z was słyszał o garnkach Philipiak? Myślicie, ze warto zainwestować takie pieniądze?
 

barbarcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Balba napisał:
Skoro nowy sprzęt w kuchni-może ktoś z was słyszał o garnkach Philipiak? Myślicie, ze warto zainwestować takie pieniądze?
Skoro idzie to w parze jakością i gwarancją na 20-lat to warto. Sama mam garnki z philipiaka w kuchni. Sprawują się świetnie i nie zamienię ich na żadne inne.
 
I

Infiner

Guest
Ja słyszałem o garnkach philipiak ale sam bym się nie zdecydował bo to kosztuje fortunę!
 

Balba

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
barbarcia napisał:
Skoro nowy sprzęt w kuchni-może ktoś z was słyszał o garnkach Philipiak? Myślicie, ze warto zainwestować takie pieniądze?
Skoro idzie to w parze jakością i gwarancją na 20-lat to warto. Sama mam garnki z philipiaka w kuchni. Sprawują się świetnie i nie zamienię ich na żadne inne.
Właśnie ta 20letnia gwarancja daje większe prawdopodobieństwo, że chyba sobie sprawię prezent na święta:)
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Sprzęt jak sprzęt, mąż kupił niedawno nowy ekspres do kawy. Sprawdza się super! Natomiast od jakiegoś czasu mamy baterię, która pomaga nam oszczędzać wodę. A wiadomo jak to jest, człowiek nie myśli, rozkręci tą wodę całkowicie i mnóstwo jej marnuje. Teraz już na szczęście u mnie tak nie ma. Zużywam tylko tylr wody ile potrzeba.
 
Do góry