Rezygnacja/studia

Arni93

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam !
Mam na imię Kamil lat 21 studiuję dietetykę lecz chciałbym zrezygnować ;/ Czemu ? Wypaliłem się nie chce mi się dojeżdżać codziennie i wracać pociągiem a do tego uczyć się a powiem że nauka nigdy mi nie szła ...
Jestem po pierwszym roku hmmmmm... jeszcze chyba bo nie wiem dokładnie mam 3 warunki do zaliczenia z 1 roku a teraz pewnie dojdzie 4 bo nie zaliczylem z II semestru. Czuję się wypalony jestem nerwowy ciągle czuje stres rodzina to odczuwa... Chciałbym zrezygnować z studiów i zrobić sobie roczną przerwę od nauki i pójść do pracy przez rok i później wrócić po przerwie na studia. Po technikum chciałem tak zrobić lecz nie chciałem zawieść matki i ojca oraz całej rodziny... Nie wiem jak im to powiedzieć ;/ HELP !!!
 

Arni93

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Spamerski napisał:
Powiedz im to, co tutaj napisałeś.
Ciężko mi to zrobić tym bardziej że ojciec jest za granicą a matka ma nadciśnienie i cukrzyce i jest z tego powodu bardzo nerwowa ;/
 

caribu

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Wrocław
Nie pękaj , tylko to powiedz. Nie ma się czego obawiać, jak mają wybuchnąć to wybuchną, ale może później pójdą po rozum do głowy
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Nic na sile, tez rzucilam bo czulam ze to nie dla mnie. Nie kazdy chce i nie kazdy musi miec studia, szkoda ze rodzice czasem tego nie rozumieja.

Powiedz to co napisales i obiecaj rodzicom ze do studiow powrocisz jak zdecydujesz co chcesz robic. Kto wie moze praca ci pomoze podjac decyzje nawet;)
 
Do góry