Wymiana instalacji centralnego ogrzewania Rybnik-szukam wykonawcy

J

jonasz80

Guest
Witam na forum. Poszukuje jakieś sprawdzonej filmy hydraulicznej/hydraulika do wymiany instalacji centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym. Niestety firma która zakładała nam wtedy C.O. już nie funkcjonuje. Oczywiście liczę na polecenie kogoś kto miał z daną firmą do czynienia a nie bezmyślne wrzucanie linków z wyszukiwarki.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Sprawdź Pgb System z Rybnika. Montowali mi kompleksowo instalacje w tamtym sezonie i jestem zadowolony.
Zajmują się całościowo usługami hydraulicznymi więc z wymianą też nie powinno być problemu ;)
 
J

jonasz80

Guest
Jacek23 napisał:
Sprawdź Pgb System z Rybnika. Montowali mi kompleksowo instalacje w tamtym sezonie i jestem zadowolony.
Zajmują się całościowo usługami hydraulicznymi więc z wymianą też nie powinno być problemu ;)
Widzę, że profesjonalna firma ale usługi takich dosyć dużo kosztują. Mógłbyś cokolwiek napisać o kosztach. Robili Ci wycenę? A oglądałeś instalacje jakie robili, bo na ich stronie jest informacja, że można zobaczyć?
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Znajomemu wymieniali kocioł na groszek i mi polecił.
A co do cen to bez przesady, takie jak wszędzie praktycznie.
Od kilku firm brałem kosztorys i nigdzie znacznie się nie różnił, dlatego skorzystałem z ich usług.

Zresztą zrobisz jak uważasz, sugeruje tylko nie korzystać z niesprawdzonych fachowców, bo znam przypadki gdzie kilka osób nieźle się przejechało.
 
J

jonasz80

Guest
Ok, dzięki za informację. Skontaktuje się z nimi bo jestem ciekawy wyceny. Pozdrawiam!
 
Do góry