gdzie w necie najlepsze odbitki ?

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Mieszkam mowiąc krótko na za:cenzura:u i tylko jeden fotograf wywoluje z cyfry. np za 15x20 chce 4 zeta. Widziałam oferty gdzie fotki wysyla sie netem, a obitki przychodza do chaty poczta, chodzi mi o fotopakiety.pl Ceny sa bardzo konkurecyjne, ale jak z jakosci tych fotek? czy ktos z was korzysta z takich uslug i ma sprwadzone firmy pod wzgledem?
 

pacman_x

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wywoływanie zdjęć przez internet nie jest już niczym nowym ;) Regularnie zamawiam odbitki przez internet i jeszcze nigdy się nie przejechałem na ich jakości. Zawsze wywołuję duże ilości zdjęć bo wtedy jest to najbardziej opłacalne.
 

tadek33

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2014
Posty
21
Punkty reakcji
1
Jakość sprawdzonych labów jest ok. Większość już tak zamawia.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Rossmann oferuje możliwość wysłania plików przez ich stronę/program i odbioru w drogerii lub z dostawą pocztą.
Dość często zdarza mi się drukować na miejscu w drogerii.
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
Ja zazwyczaj zamawiam w Empiku, darmowa dostawa do salonu, często mają spore promocje a i jakość fotek jest bardzo wysoka. Kilka razy zamawiałam przez allegro ale to mega loteria, na którą nie zawsze mogę sobie pozwolić.
 

asi_a

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
22
Punkty reakcji
3
wole loklanych fotografow, empik i saturn mnie nie zadowalaja, w innych nie probowalam,
 

Patryk Patrykowski

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja zamawiam właśnie z fotopakietów. Odbitki są wysokiej jakości, w dobrej cenie - a ja mam w końcu zdjęcia w formie fizycznej i porządek na pulpicie. :)
 
Do góry