Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Którą szkołę polecacie?

liceum biol- chem kraków szkoła jaką wybrać szkołę pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 PatrykXDD

PatrykXDD

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 wrzesień 2014 - 19:57

Hah, pewnie to dziwne zadawać takie pytania w połowie września, ale z reguły mam ciężko się na coś zdecydować, dlatego też chciałbym już teraz coś się dowiedzieć. Tak więc, jestem w trzeciej gimnazjum, na koniec roku wyciągnę tak około 150-170 punktów. Chcę iść do liceum [Kraków], mam na uwadze V [ogółem jest b.dobra], VI [fajnie byłoby mieć jako język przewodni niemiecki] i VIII [ [podobno ogółem świetna atmosfera i b. dobry biol-chem]... Najbardziej mimo wszystko interesuje mnie VIII. Jeśli ktoś skończył albo jest w trakcie, piszcie xdd

Słyszałem, że w VIII jest jakiś podejrzany, dziwny i ogółem nie ciekawy dyrektor [to prawda?]

Chcę iść na biol- chem [ czy jak w niektórych szkołach jest biol-chem-mat].

• 0

#2 Taylor13

Taylor13

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów

Napisano 28 wrzesień 2014 - 11:45

Hah, pewnie to dziwne zadawać takie pytania w połowie września, ale z reguły mam ciężko się na coś zdecydować, dlatego też chciałbym już teraz coś się dowiedzieć. Tak więc, jestem w trzeciej gimnazjum, na koniec roku wyciągnę tak około 150-170 punktów. Chcę iść do liceum [Kraków], mam na uwadze V [ogółem jest b.dobra], VI [fajnie byłoby mieć jako język przewodni niemiecki] i VIII [ [podobno ogółem świetna atmosfera i b. dobry biol-chem]... Najbardziej mimo wszystko interesuje mnie VIII. Jeśli ktoś skończył albo jest w trakcie, piszcie xdd

Słyszałem, że w VIII jest jakiś podejrzany, dziwny i ogółem nie ciekawy dyrektor [to prawda?]

Chcę iść na biol- chem [ czy jak w niektórych szkołach jest biol-chem-mat].

Też szukam już szkoły, więc to nie jest dziwne. Baardzooo dużo czytam na temat szkół, więc choć jeszcze do żadnej nie uczęszczam, już coś o nich wiem. 

Tak jak ty myślę o VI, ale to stawiam raczej na drugie miejsce na swojej liście. Za to mój kolega (chyba mogę go tak nazwać) poszedł do VIII i bardzo sobie chwali. Co prawda to dopiero jego pierwszy miesiąc, ale jakieś tam zdanie ma już wyrobione. Dyrektor jak dyrektor, ma manie wyższości swojej szkoły i uważa ją za najlepszą, co oczywiście potwierdza na każdych dniach otwartych (czytałam, że z 2 lata temu mówił na dniach otwartych 'Jesteśmy najlepszą szkołą w Krakowie!' a ktoś mu tam podszepnął, że w rankingach walczą o 3 miejsce - jego mina podobno była bezcenna  :tongue: ). Ale jaki sens jest patrzeć na dyrektora? 

• 0

#3 quitter

quitter

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów

Napisano 20 grudzień 2014 - 19:22

Jestem w drugiej klasie  na-mat-geo-wos w VIII LO  ;) W VIII międzywydziałowo funkcjonuje dsd :) Atmosfera jest świetna. Nie jestem jednak zadowolona z angielskiego, ponieważ klasy są dzielone na pół (nie ma grup pomiędzy klasami) i nie każdy pasuje do danego poziomu. Jestem bardzo zadowolona z poziomu z matematyki (choć też można trafić na beznadziejnego nauczyciela). Myślę, że szkoła jest warta polecenia ;)

Użytkownik quitter edytował ten post 20 grudzień 2014 - 19:24

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: liceum, biol- chem, kraków, szkoła, jaką wybrać szkołę, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0