Dołączył
21 Wrzesień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hah, pewnie to dziwne zadawać takie pytania w połowie września, ale z reguły mam ciężko się na coś zdecydować, dlatego też chciałbym już teraz coś się dowiedzieć. Tak więc, jestem w trzeciej gimnazjum, na koniec roku wyciągnę tak około 150-170 punktów. Chcę iść do liceum [Kraków], mam na uwadze V [ogółem jest b.dobra], VI [fajnie byłoby mieć jako język przewodni niemiecki] i VIII [ [podobno ogółem świetna atmosfera i b. dobry biol-chem]... Najbardziej mimo wszystko interesuje mnie VIII. Jeśli ktoś skończył albo jest w trakcie, piszcie xdd

Słyszałem, że w VIII jest jakiś podejrzany, dziwny i ogółem nie ciekawy dyrektor [to prawda?]

Chcę iść na biol- chem [ czy jak w niektórych szkołach jest biol-chem-mat].
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
PatrykXDD napisał:
Hah, pewnie to dziwne zadawać takie pytania w połowie września, ale z reguły mam ciężko się na coś zdecydować, dlatego też chciałbym już teraz coś się dowiedzieć. Tak więc, jestem w trzeciej gimnazjum, na koniec roku wyciągnę tak około 150-170 punktów. Chcę iść do liceum [Kraków], mam na uwadze V [ogółem jest b.dobra], VI [fajnie byłoby mieć jako język przewodni niemiecki] i VIII [ [podobno ogółem świetna atmosfera i b. dobry biol-chem]... Najbardziej mimo wszystko interesuje mnie VIII. Jeśli ktoś skończył albo jest w trakcie, piszcie xdd

Słyszałem, że w VIII jest jakiś podejrzany, dziwny i ogółem nie ciekawy dyrektor [to prawda?]

Chcę iść na biol- chem [ czy jak w niektórych szkołach jest biol-chem-mat].
Też szukam już szkoły, więc to nie jest dziwne. Baardzooo dużo czytam na temat szkół, więc choć jeszcze do żadnej nie uczęszczam, już coś o nich wiem.
Tak jak ty myślę o VI, ale to stawiam raczej na drugie miejsce na swojej liście. Za to mój kolega (chyba mogę go tak nazwać) poszedł do VIII i bardzo sobie chwali. Co prawda to dopiero jego pierwszy miesiąc, ale jakieś tam zdanie ma już wyrobione. Dyrektor jak dyrektor, ma manie wyższości swojej szkoły i uważa ją za najlepszą, co oczywiście potwierdza na każdych dniach otwartych (czytałam, że z 2 lata temu mówił na dniach otwartych 'Jesteśmy najlepszą szkołą w Krakowie!' a ktoś mu tam podszepnął, że w rankingach walczą o 3 miejsce - jego mina podobno była bezcenna :tongue: ). Ale jaki sens jest patrzeć na dyrektora?
 

quitter

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2013
Posty
55
Punkty reakcji
3
Jestem w drugiej klasie na-mat-geo-wos w VIII LO ;) W VIII międzywydziałowo funkcjonuje dsd :) Atmosfera jest świetna. Nie jestem jednak zadowolona z angielskiego, ponieważ klasy są dzielone na pół (nie ma grup pomiędzy klasami) i nie każdy pasuje do danego poziomu. Jestem bardzo zadowolona z poziomu z matematyki (choć też można trafić na beznadziejnego nauczyciela). Myślę, że szkoła jest warta polecenia ;)
 
Do góry