Słabe włosy

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
Mam kłopot z włosami. Zawsze miałam ich mało, a ostatnio to już w ogóle tragedia, strasznie wypadają. Jak radzicie sobie z takim problemem? Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś suplementu diety. Chcę wzmocnić włosy żeby nie wypadały, to przede wszystkim. Gdyby udało mi się znaleźć coś na porost włosów, to już w ogóle byłoby super.
 
N

Naxxramas

Guest
Weganizm przez 2tyg na oczyszczenie organizmu, potem jak już będziesz miała czysty mocz nacieraj nim głowę do czasu satysfakcjonującego efektu (z reguły też około 2tyg) - następnie jak czynnośc nie wskaże Ci drogi lub Twoje ciało będzie potrzebować pokarmu niskowibracyjnego (nabiał, jajka i mięso) możesz przejść na dietę tradycyjną.

Możesz również kupować suple w aptece i podzielić się z nami za 3 miesiące jakie rezulataty osiągnęłaś - lecz osobiście w nie wątpię. Jeśli moja terapia wydaje Ci się głupia znaczy, że nie jesteś jeszcze gotowa na wskazówki prawdziwej wiedzy - zatem możesz to pominąć i zaufać lekarzom xD

Przez ten okres myślę, że masz dostatecznie dużo zmagazynowanej B12, ale jeśli ogólnie nie jesz za dużo mięsa możesz uzupełnić dietę o chlorellę, pieczarki, kapustę kiszoną bo niektórzy twierdzą, że B12 jest tylko i wyłącznie w pokarmach pochodzenia zwierzęcego - co jest wierutną bzdurą wynikającą z małej wiedzy.


MNICH OŚWIECONY
 
A

anastazja20

Guest
Spróbuj robić sobie napary ze skrzypu i pokrzywy. Tylko nie kupuj takich gotowych torebek, bo tam dużo chemii. Najlepiej jak pójdziesz do apteki i tam sobie kupisz tradycyjne zioła. To jest koszt ok 12zł za opakowanie skrzypu i opakowanie pokrzywy. A starczy Ci tego na długo. Potem wystarczy tylko mieszać po łyżeczce tego i tego i zalewać gorącą wodą.
 

konwalka

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Ja polecam ci przetestowanie Vitapilu. To suplement diety, jest dość tani i na mnie zadziałał.
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
Słabe włosy potrzebują intensywnej kuracji. Choć często po zimie pierwszym, co przychodzi nam do głowy to obcięcie długich pukli, czasem wystarczy jedynie ostrzyżenie zniszczonych końcówek i dobre zabiegi, które wzmocnią cebulki i zregenerują kosmyki na całej długości. Skuteczne mogą okazać się znane, domowe kuracje za niewielką cenę.
Dobrym sposobem na słabe włosy jest maseczka z cebuli. Dużą cebulę lub dwie średnie wystarczy zetrzeć na tarce, i nałożyć papkę na głowę (lub wycisnąć sam sok z większej ilości cebuli), delikatnie masując skórę. Następnie pozostawić na co najmniej godzinę, spłukać i umyć włosy wzmacniającym, ziołowym szamponem. Zabieg powtarzać raz w tygodniu. Po dwóch miesiącach z pewnością zauważymy różnicę - kosmyki będą wzmocnione i zauważymy ich szybszy wzrost.
Podobne działanie ma czarna rzepa. Jej sok, wcierany w cebulki i pozostawiany co najmniej przez godzinę hamuje wypadanie, dodaje blasku, witalności i przyspiesza porost włosów. Zabieg warto powtarzać do kilka dni przez dwa miesiące.
Wyjątkowe właściwości odżywcze posiada żółtko jajka. Wymieszane z oliwą z oliwek i naniesione na włosy w formie maski, którą pozostawiamy na pół godziny, wzmacnia kosmyki i dodaje im blasku. Wystarczy powtarzać zabieg raz w tygodniu.
Na co dzień warto popijać herbatkę ze skrzypu lub pokrzywy, które działają pozytywnie na słabe włosy. Płukanki z tych roślin także poprawiają ich kondycję.
Witaminy zawarte w drożdżach również polepszają kondycję włosów, skóry i paznokci. Wystarczy codziennie wieczorem rozpuścić w letnim mleku łyżeczkę drożdży i wypić miksturę - choć jest nieprzyjemna w smaku, daje szybkie efekty.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
u mnie wystarczyło podcięcie końcówek i olejowanie włosów, no i odstawiłam suszarkę
 

MalwinaRyka

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Suplementów jest wiele, ale czy wszystkie skuteczne? Tego się nie dowiemy dopóki nie spotka nas problem z wypadającymi włosami. Ja mam słabe i cienkie włosy, a do tego wypadają. Dopiero zaczęłam brać suplement Jacobson's Hair i czekam na efekty. Mam nadzieję, że coś to da... inaczej chyba się załamię:/ No cóż...poczekamy, zobaczymy. Póki co te parę dni to tylko nadzieja ze mną czuwa :)
 

Marta Zapotoczna

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Włosy są słabe albo przez zachwianą gospodarkę hormonalną,albo z braku odpowiedniego odżywiania. Jeżeli problem nie tkwi w hormonach, polecam kapsulki Juice Plus wybrane warzywa i owoce oraz borówki, pięknie rosną po nich włosy, paznokcie, dodają energii i wspomagają odchudzanie.
 

missdora

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
Z takich suplementów to cokolwiek co zawiera skrzyp polny, on jest dobry na takie rzeczy. A poza tym no to trzeba dbać o włosy bardziej jak się ma takie słabe, zero prostownicy, zero suszarek, nie chodzić spać z mokrymi, nie wycierać mocno ręcznikiem tylko lekko osuszać i zostawiać do naturalnego wyschnięcia. No i dobra odżywka ale to trudno doradzić bo każdy inaczej reaguje, trzeba popróbować i znaleźc dobrą dla siebie, ale też nie przesadzić
 

Alice88

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
93
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Włosy mogą wypadać z bardzo wielu powodów. Jak wypadają głownie z czubka, to może być lysienie androgenowe z powodu testosterownu (tak, też u kobiet), wtedy pomogą wcierki przeznaczone konkretnie na ten typ łysienia (np. loxon, palma sabałowa), to może być brak witamin, wreszcie to może być jakaś choroba skóry (np. łojowtokowe zapalenie skóry, jeśli towarzyszy temu łupież). Bez ustalenai przyczyny, ciężko leczyć. Ewentualnie można polecać jakieś zioła, na przykład wcierki z kozieradki, ale to nie sprawi cudu, jeśli nie usunie się przyczyny wypadania.
 

Red_Rose89

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2017
Posty
15
Punkty reakcji
1
Ja polecam Vitapil. Sama stosowałam i zauważyłam, że włosy mi się wzmocniły i mniej wypadają
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
A ktoś z Was próbował kuracji Vichy Dercos Aminexil Clinical 5? Jestem w połowie i ciekawią mnie Wase efektów po pełnej kuracji. Moje włosy były w opłakanym stanie po nieudanych zabiegach fryzjerskich, do tego doszły problemy hormonalne. Próbowałam wcierek z ziołami między innymi z kozieradki i niestety marne rezultaty. W końcu w aptece znajoma farmaceutka poleciła mi własnie tą kurację i widzę światełko w tunelu, że może mi coś pomóc, bo zaczynam powoli dostrzegać pierwsze efekty.
 

olwiakowalska

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
8
Punkty reakcji
1
Hej ;)

Jeżeli chodzi o słabe włosy polecam Wam skorzystanie z serii Jantar odżywka i szampon, produkt jest niezwykle tani, a daje fenomenalne rezultaty ! ;)
Zachęcam do stosowania i czekam na Wasze opinie ;)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Dla mezczyzn najbardziej optymalny moim zdaniem jest DX2. Ja niestety nie moge uzywac zadnego innego szamponu jak tego przepisanego przez lekarza, z powodu choroby ktorej mam. Natomiast mezczyzna ja polecam DX2, najbardziej optymalny i najszybciej aktualnie dzialajacy na rynku. Uzywalem przed zachorowaniem, rezultaty olsniewajace, a i wlosy nabieraly mocniejszego, silniejszego koloru.
 

Malgosiaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pij pokrzywę i płucz nią włosy, polecam także jak ktoś wyżej skrzyp polny i picie drożdży również dużo daje. Oczywiście wszelkie zabiegi typu prostowanie czy suszenie ciepłym powietrzem bym odstawiła, podcięcie włosów także pomaga i dieta bogata w witaminy i cynk.
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
Napar z pokrzywy do picia, ale też jako płukanka do włosów. Polecam też wcierki do włosów na bazie rzepy :)
 

olwiakowalska

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
8
Punkty reakcji
1
Jeżeli chodzi o sposób na słabe włosy to ja osobiście polecam serie kosmetyków Jantar, są tanie a efekty są fenomenalne ;)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
olwiakowalska napisał:
Jeżeli chodzi o sposób na słabe włosy to ja osobiście polecam serie kosmetyków Jantar, są tanie a efekty są fenomenalne ;)
Dla mężczyzn również. Ja używam dosyć drogiego szamponu '40zł' ale efekty są fenomenale, Nie dosyć, że włosy idealne, to jeszcze skóra na głowie mi się nie przetłuszcza.
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Malgosiaa napisał:
Pij pokrzywę i płucz nią włosy, polecam także jak ktoś wyżej skrzyp polny i picie drożdży również dużo daje. Oczywiście wszelkie zabiegi typu prostowanie czy suszenie ciepłym powietrzem bym odstawiła, podcięcie włosów także pomaga i dieta bogata w witaminy i cynk.
O tak - pokrzywa świetnie działa. Ja przez jakiś czas zaparzałam sobie takie combo - do jednego kubka pokrzywa i skrzyp.
 
Do góry