Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Serwis Apple

apple serwis gwarancja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 brainiak

brainiak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 15 wrzesień 2014 - 23:56

Mój MacBook coś szwankuje. Kilka razy zdarzyło się, że jak go przenosiłem to się wyłączył. Sprawdzałem wszystkie śrubki są dobrze przykręcone więc pewnie coś w środku się dzieje. … to chyba nie wina systemu, tylko coś w środku się musiało odkręcić?

… a piszę, bo doradźcie mi gdzie się udać, by mi go zobaczyli i sprawdzili co to może być.

Sprzęt zakupiłem za granicą i już nie jest na gwarancji. Nie chciałbym oddawać go do jakiejś "mordowni". Także najlepiej napiszcie, z jakich miejsc wy korzystaliście, albo o jakich słyszeliście dobre opinie.

• 0

#2 StuntmanMark

StuntmanMark

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 357 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 00:15

niestety nie jest już na gwarancji więc reklamacja odpada, ale zostaje jeszcze autoryzowany serwis (np. w Warszawie taki serwis znajduje się na marszałkowskiej)

• 0

#3 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1116 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 15:05

Dobrze wiedziec przynajmniej na przyszłośc. Nigdy nie wiadomo kiedy bedziemy musieli skorzystać z pomocy takiego własnie serwisu.

• 0

#4 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 08:43

dobrze, że otworzyli takie miejsce w Warszawie jest to autoryzowany serwis który działa w ramach iSpot Apple Premium, ten stacjonarny serwis położony przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie został niedawno otwarty, nie wiem czy doczytaliście ale oni mają usługę oddania sprzętu do naprawy bez potrzeby wychodzenia z domu i oferują nawet sprzęt zastępczy na czas naprawy,

• 0

#5 StuntmanMark

StuntmanMark

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 357 postów

Napisano 19 wrzesień 2014 - 12:38

dobrze, że otworzyli takie miejsce w Warszawie jest to autoryzowany serwis który działa w ramach iSpot Apple Premium, ten stacjonarny serwis położony przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie został niedawno otwarty, nie wiem czy doczytaliście ale oni mają usługę oddania sprzętu do naprawy bez potrzeby wychodzenia z domu i oferują nawet sprzęt zastępczy na czas naprawy,

tak, u nich można liczyć na door-to-door i chyba nawet tel zastępczy
  • 0

#6 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2014 - 16:01

to prawda tutaj macie cały zakres ich usług http://serwis.ispot.pl/ zerknijcie sobie.

• 1

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 StuntmanMark

StuntmanMark

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 357 postów

Napisano 22 wrzesień 2014 - 12:15

to prawda tutaj macie cały zakres ich usług http://serwis.ispot.pl/ zerknijcie sobie.

zakres usług jest znacznie większy niż w przypadku standardowego serwisu - oby inni wzięli z nich przykład
  • 0

#8 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1116 postów

Napisano 06 październik 2014 - 19:39

zakres usług jest znacznie większy niż w przypadku standardowego serwisu - oby inni wzięli z nich przykład

Tutaj masz autoryzowany serwis, i moim zdaniem sama obsługa i podejscie do klienta tez jest inne.Stąd tak duże zadowolenie.

• 0

#9 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 21:20

Dobrze wiedzieć, siostra sobie zalała wczoraj iPhona. Na razie jest na etapie dosuszania ale pewnie nie obędzie się bez serwisu. Nie wiecie czy długo się czeka na naprawę?

• 0

#10 brainiak

brainiak

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 53 postów

Napisano 10 październik 2014 - 12:10

Nie wiecie czy długo się czeka na naprawę?

Długość naprawy zależy od usterki, co jest do naprawy.

Ja tak jak pisaliście poszedłem do ispotu na marszłakowskiej. Plus jest taki, że od razu sprawdzili co jest i powiedzieli bym zostawił na jeden dzień u nich sprzęt, by sprawdzili dokładnie z czego to może wynikać. Także bardzo pozytywnie, bo szybko, fachowo i sprawnie. Usterka została usunięta.

Maalamy możesz wziąć udział w konkursie http://applefobia.bl...trwa-nadal.html

właśnie do wygrania jest voucher o wartości 300zł na usługi serwisowe.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#11 Guest_jolos_*

Guest_jolos_*
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 21:43

Czy ktoś korzystał kiedyś z serwisu mac help w Katowicach? ktoś? Coś? 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: apple, serwis, gwarancja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0