Serwis Apple

brainiak

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
53
Punkty reakcji
1
Mój MacBook coś szwankuje. Kilka razy zdarzyło się, że jak go przenosiłem to się wyłączył. Sprawdzałem wszystkie śrubki są dobrze przykręcone więc pewnie coś w środku się dzieje. … to chyba nie wina systemu, tylko coś w środku się musiało odkręcić?
… a piszę, bo doradźcie mi gdzie się udać, by mi go zobaczyli i sprawdzili co to może być.
Sprzęt zakupiłem za granicą i już nie jest na gwarancji. Nie chciałbym oddawać go do jakiejś "mordowni". Także najlepiej napiszcie, z jakich miejsc wy korzystaliście, albo o jakich słyszeliście dobre opinie.
 

StuntmanMark

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
357
Punkty reakcji
0
Wiek
36
niestety nie jest już na gwarancji więc reklamacja odpada, ale zostaje jeszcze autoryzowany serwis (np. w Warszawie taki serwis znajduje się na marszałkowskiej)
 
N

nianiaSweet

Guest
dobrze, że otworzyli takie miejsce w Warszawie jest to autoryzowany serwis który działa w ramach iSpot Apple Premium, ten stacjonarny serwis położony przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie został niedawno otwarty, nie wiem czy doczytaliście ale oni mają usługę oddania sprzętu do naprawy bez potrzeby wychodzenia z domu i oferują nawet sprzęt zastępczy na czas naprawy,
 

StuntmanMark

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
357
Punkty reakcji
0
Wiek
36
dobrze, że otworzyli takie miejsce w Warszawie jest to autoryzowany serwis który działa w ramach iSpot Apple Premium, ten stacjonarny serwis położony przy ulicy Marszałkowskiej w Warszawie został niedawno otwarty, nie wiem czy doczytaliście ale oni mają usługę oddania sprzętu do naprawy bez potrzeby wychodzenia z domu i oferują nawet sprzęt zastępczy na czas naprawy,
tak, u nich można liczyć na door-to-door i chyba nawet tel zastępczy
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
StuntmanMark napisał:
to prawda tutaj macie cały zakres ich usług http://serwis.ispot.pl/ zerknijcie sobie.
zakres usług jest znacznie większy niż w przypadku standardowego serwisu - oby inni wzięli z nich przykład
Tutaj masz autoryzowany serwis, i moim zdaniem sama obsługa i podejscie do klienta tez jest inne.Stąd tak duże zadowolenie.
 
M

maalamy

Guest
Dobrze wiedzieć, siostra sobie zalała wczoraj iPhona. Na razie jest na etapie dosuszania ale pewnie nie obędzie się bez serwisu. Nie wiecie czy długo się czeka na naprawę?
 

brainiak

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
53
Punkty reakcji
1
maalamy napisał:
Nie wiecie czy długo się czeka na naprawę?
Długość naprawy zależy od usterki, co jest do naprawy.
Ja tak jak pisaliście poszedłem do ispotu na marszłakowskiej. Plus jest taki, że od razu sprawdzili co jest i powiedzieli bym zostawił na jeden dzień u nich sprzęt, by sprawdzili dokładnie z czego to może wynikać. Także bardzo pozytywnie, bo szybko, fachowo i sprawnie. Usterka została usunięta.

Maalamy możesz wziąć udział w konkursie http://applefobia.blogspot.com/2014/10/konkurs-trwa-nadal.html
właśnie do wygrania jest voucher o wartości 300zł na usługi serwisowe.
 
Do góry