Profesjonalne typy bukmacherskie. 10 dni za darmo!

betexchange

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, posiadam dostęp do 3 zawodowych typerów monitorowanych przez niezależny serwis blogabet.com
Ponieważ ceny usług takich typerów są dość wygórowane, pomyślałem, że zaczne odsprzedawać je za 1/4 ceny.
Dzięki temu mi zwróci się troche za ich subskrypcje, a wy możecie mieć dostęp do typów o wysokiej skuteczności praktycznie za grosze. Typowa sytuacja win-win :)
Typerzy krórych wybrałem byli poddani bardzo restrykcyjnej selekcji (stastyki poniżej) i są grani przeze mnie konswekwentnie od 5 miesięcy. Jak na razie nie miałem żadnego miesiąca na minus.

No ok. Ale przecież to jest internet, nie znacie mnie. A sam raczej mam średnią ochotę kupować coś od jakiegoś podejrzanego typa ;)
Dlatego nie musicie mi wierzyć na słowo.
Do 25 września daje darmowy dostęp do wybranego przez was typera każdemu kto w tym czasie zgłosi się na mój mail (betting-exchange@2.pl), więc sami będziecie mogli przetestować jak to wygląda w praktyce oraz sprawdzić czy typy które dostajecie rzeczywiście pochodzą z płatnego źródła.
Dodatkowo udzielam na mailu rad odnośnie planu stawkowania używanego przez danego typera. Generalnie trzeba mieć do tego podejście jak do inwestycji, ponieważ granie tych typów ma mało wspólnego z hazardem i jest potrzebny do nich konktretny plan "działania". Emocje w tym przypadku nigdy nie są dobrym doradcą ;)

Poniżej statystyki typerów na chwile obecną:
stats.jpg

Nazwy typerów, adresy serwisów monitorujących ze screenów jak i historia każdego zawartego zakładu na priv (betting-exchange@2.pl)

Osoby które interesują się tematem wiedzą, że zawodowi typerzy zaczynają się od stałej wartości 8-10% yieldu, wynik rzędu 20% to bardzo gruba ryba.
Ale czym takim jest ten yield? Niektórzy mówią, że to stosunek pieniedzy postawionych do wygranych. Jeśli wynosi 25% tak jak w przypadku typera 1 oznacza to iż średnio zyskujemy 25% z każdego postawionego zakładu (bilans wygranych-przegranych)
Mówiąc po ludzku. Typer wygrywa 25% więcej niż przegrywa. I stąd bierze się zysk.
Dlatego nie powinno się mierzyć zdolności typera po tym "ile ogólnie zarobił". Chyba, że chcecie się bawić w hazard. Liczy się stały przychód.
Drugą ważną rzeczą jest skuteczność i średni kurs. Bo co nam z nawet 80% skuteczności jeśli zakłady grane są po kursie niższym niż 1,2? ;)

Dla zainteresowanych pare artykułów:
http://www.surebety.pl/artykul/selekcja-typerow
https://100pln.wordpress.com/tag/yield/


Dobra. No i pewnie to by było na tyle. Jeśli macie jakieś pytania, śmiało. Odpowiadam na każde.

Pozdrawiam i z fartem :)
 
Do góry