Gdzie kupować w Nowym Sączu?

EmiD

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moda zmienia się z każdym sezonem i z każdą porą roku. Niedawno byłem na zakupach i muszę przyznać, że to co obecnie opychają w niektórych butikach to całkowita klęska. Przymierzyłem kilka łaszków i uznałem, że ciuszki sobie odpuszczę. Nie było nic godnego uwagi przy faktycznie dużym wyborze. Poszłem więc z resztką nadziejii do sklepu z firmowymi butami Adidas (moja ulubiona marka jeśli chodzi o wygodne sportowe obuwie). Kupiłem sobie projekt Adidas ZX 630 i to był bodajże pojedynczy nabytek z tego dnia, z którego byłem zadowolony. Mam zamiar wybrać się na zakupy również pod koniec owego tygodnia i w końcu kupić sobie jakąś bluzę z kampturem na jesień, która spełniłaby moje oczekiwania. Znacie jakieś dobre sklepy typu: House, Reserved, gdzie w tym tygodniu znajdzie się coś zasługującgo na uwagę? Mieszkam nieopodal Nowego Sącza i tam też robię zakupy. Najczęściej w Trzech Koronach.
 

4Football

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Bardzo fajnie,tylko pytanie jak kształtują się tam ceny,bo moim zdaniem równie dobrze możesz poszukać w sklepach internetowych,gdzie wiele rzeczy masz znacznie taniej i także szeroki wybór więc czemu nie:)
 

EmiD

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
4Football napisał:
Bardzo fajnie,tylko pytanie jak kształtują się tam ceny,bo moim zdaniem równie dobrze możesz poszukać w sklepach internetowych,gdzie wiele rzeczy masz znacznie taniej i także szeroki wybór więc czemu nie:)
Ceny są chyba takie w miarę. No jak za markowe to wiadomo, że za 100 nie kupię :)
 
Do góry