Do jakiej pójść szkoły policealnej?

krzy_sta

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie zdałem matury... Jest, zły, wkurzony i rozczarowany.... Z poprawki też nic nie wyszło. Oczywiście matma mnie rozłożyła na łopatki. No i teraz nie wiem co ze sobą zrobić, nic mi się nie chce, ale powinienem z tym coś zrobić, bo będzie gorzej. Może pójść do szkoły policealnej? nie wiem nawet jakie szkoły są fajne a jakie nie. Macie jakieś godne polecenia?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Fajne?
Czy nie powinieneś szukać szkoły, która kształci w zawodzie korzystnym?
masażysta, fryzjer (chłopaki mają wzięcie) sanitariusz, sprzedawca w markecie itp.
Gdyby to tylko matematyka... Z innych przedmiotów jesteś wybitny? No, to korki z matmy do upadu, a potem na studia.
 

EwelkaKe

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
fajna szkoła to bardzo ogólne pojęcie. na czym Ci zależy? chcesz łatwo zdać? chcesz się czegoś nauczyć? chcesz zdobyć zawód? szkoła policealna to dobry pomysł może właśnie masażysta o którym ktoś wspomnial wcześniej?
 

krzy_sta

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
nie no coś zaocznie bym chciał. Wolalbym cos po tym miec, choc nie chce mi sie chodzic do szkoly. a polecacie jakies szkoły z masazem?
 

kamilekelek

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
krzy_sta napisał:
nie no coś zaocznie bym chciał. Wolalbym cos po tym miec, choc nie chce mi sie chodzic do szkoly. a polecacie jakies szkoły z masazem?
Technik Masażysta w Profesja Edukacja, 2 lata nauki, z tego co wiem to bezpłatne tylko to jest masażysta lekarski, nie wiem czy taki Cie interesuje. Ale mogę polecić fajnie prowadzone zajęcia
 

Sandra112

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2016
Posty
12
Punkty reakcji
0
Tak naprawdę to Twój wybór. To Ty wybierasz kierunek. Na pewno uda się znaleźć coś odpowiedniego.
 
E

eliz_ka

Guest
Technik masażu jest także w Cosinusie - wiem bo sama na to chodzę :) Polecam, bo zajęcia naprawdę mi się podobają :)
 

jerzy_k

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
ja ostatnio przez neta zapisałem się do Cosinusa. Ciekawy jestem jak to bedzie bo zajęcia startują w połowie lutego. jak myślicie? spoko jest?
 

olwiakowalska

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2017
Posty
8
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem zdecydowanie powinieneś sobie zrobić technika, zapisać się do szkoły językowej, nie ma co się załamywać i marnować czas. Oczywiście nie oznacza to, że powinnieneś sobie odpuszczać maturę, zdecydowanie powinnieneś nad tym pracować.
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
olwiakowalska napisał:
Moim zdaniem zdecydowanie powinieneś sobie zrobić technika, zapisać się do szkoły językowej, nie ma co się załamywać i marnować czas. Oczywiście nie oznacza to, że powinnieneś sobie odpuszczać maturę, zdecydowanie powinnieneś nad tym pracować.
matura jest zazwyczaj papierem, który upoważnia Cię i daje możliwość do studiowania, niczego więcej nie daje.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
a nie wolisz iść na studia? Szkoły policealne mają raczej niski poziom.
 
Do góry