Gdzie kupić garnitur? [Toruń]

Status
Zamknięty.

Joanna91

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej,
Pytanie do osób z Torunia. Gdzie warto udać się po garnitur ślubny? Nie chcemy zbyt drogiego i szytego na miarę. Maks 1000zł, bo jeszcze buty i inne dodatki. Myślałam o takich sklepach:

Lassar
Der&Red
Vizarro

Może ktoś doradzi?
 

Mateusz31

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Joanna91 napisał:
Hej,
Pytanie do osób z Torunia. Gdzie warto udać się po garnitur ślubny? Nie chcemy zbyt drogiego i szytego na miarę. Maks 1000zł, bo jeszcze buty i inne dodatki. Myślałam o takich sklepach:

Lassar
Der&Red
Vizarro

Może ktoś doradzi?

Tydzień poświąteczny przeznaczyliśmy z moją wybranką na zakup garnituru smokingowego na nasz ślub ,przemierzyliśmy chyba wszystkie sklepy i salony z garniturami w Toruniu,garnitury smokingowe slim fit udało nam się znaleźć w 3 punktach Paco -LorenteI Lancerto w Copernikusie ,niby wszystko było ok ale zawsze coś nie grało jak nie skład tkaniny to moje uda były za szerokie ,Na końcu trafiliśmy do firmy do sklepu Vizarro w Toruniu ,tam też miałem podobny problem ze spodniami ale zamieniono mi z większego rozmiaru i skład tkaniny był taki jaki szukaliśmy wełna 100% super 120 , krój marynarki od mojego garnituru smokingowego perfekcyjnie wytaliowany , jak szyty na miarę :) obsługa też ok chociaż na początku myślałem że zbyt natrętna ( jak się okazało Pani była bardzo pomocna i pełna profesjonalizmu , Jak garnitur smokingowy do ślubu to tylko i wyłącznie vizarro moda męska. Jedyny minus To problemy z parkowaniem na starówce i mały sklep do dużej ilości klientów ale garnitury najlepsze :) Teraz czekam jedynie na kawalerskie :piwosze:
 
N

NataliaDart

Guest
Joanna91 napisał:
Hej,
Pytanie do osób z Torunia. Gdzie warto udać się po garnitur ślubny? Nie chcemy zbyt drogiego i szytego na miarę. Maks 1000zł, bo jeszcze buty i inne dodatki. Myślałam o takich sklepach:

Lassar
Der&Red
Vizarro

Może ktoś doradzi?
Byłam z moim mężem gdy szukaliśmy na ślub brata w tych sklepach i obydwoje możemy z całego serca polecić Vizarro. Marteriały są bardzo wysoko gatunkowe i cena przystępna. Można tam nawet dobrać wszystkie inne dodatki np. koszule. Co najwazniejsze że zawsze pomogą Ci dobrać rozmiar a jak coś to przerobią i będzie wszystko pasowało idealnie. Następnym razem nie będziemy z mężem szukać tylko od razu udamy się do Vizarro. Pozdrawiam Natalia
 
P

PPaulina1

Guest
Ja również odwiedziłam sklep Vizarro z moim facetem i z całego serca go polecam. Zakupiliśmy garnitur taliowany co ukryło jego parę zbędnych, jak na mój gust, kilogramów. Wyglądał naprawdę dobrze.
 

Kropeczka82

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Narzeczony jak szukał garnituru to odwiedził Vizzaro i Lassar, aczkolwiek w tym pierwszym zdecydował się na kupno ze względu na propozycję uszycia na miarę, żeby nie wyglądał na zwykły garnitur lecz na ślub. Jakość materiału jest bardzo wysoka, także jesteśmy zadowoleni i teraz tylko czekamy na ten dzień :)
 
S

Sebastian Piwonski

Guest
Ja swój garnitur kupowałem w Vizarro. Solidna firma, to widać już od progu. Bardzo szanują tam klienta, liczą się z jego zdaniem, ale nie boją się zasugerować, to co ich zdaniem najbardziej pasuje do konkretnej osoby. Z moim garniturem trafili od razu. Przypadł mi do gustu ten zaproponowany przez nich. Prezentuję się w nim dobrze. Poza tym jest bardzo wygodny i za przyzwoitą cenę.
 

marekwel

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hmm ja nie dawno kupowałem garnitur. Wybrałem Vizarro, bo mają świetną jakość. W ogóle obsługa bardzo dobrze przeszkolona, od razu trafili w mój rozmiar. Ale jak się okazało nogawki były trochę za długie. Za darmo je skrócili. Jestem super zadowolony. Sklep mają na Wielkich Garbarach.
 

Iza Rodyc

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wybierając pomiędzy Lassar a Vizarro zdecydowaliśmy się z mężem na Vizarro. Bardziej nam się tam podobało i obsługa o wiele lepsza. Od ray dobrali idealny garnitur. Takie podejście do klienta bardzo mi się podobało. W dodatku robią przeróbki na miejscu oraz przez następne 2 lata. Więcej u nich plusów
 
E

EU Geniusz

Guest
Ja też kiedyś kupiłem garnitur w sklepie z garniturami (niestety nie w Toruniu), ale ostatnio doszedłem do wniosku, że nie będę już chodził w garniturze. Jest to niewygodne i niepotrzebny patos wprowadza do codziennej prozy życia. Chodzę sobie w tzw. szmatach i nawet na pogrzebie potrafię wyglądać dobrze. :)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Mój mąż najczęściej kupuję ubrania - te eleganckie w Adriano Calitri. Ubrania od Adriano Calitri są produkowane w Polsce a jak wiadomo polskie krawiectwo to wyższa półka jeżeli chodzi o wykonanie i jakość tkanin.
 

Kazoo

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
W Toruniu od niedawna jest nowy sklep z garniturami i właściwie chyba teraz nie warto chodzić gdzie indziej :D Przy Szosie Lubickiej otworzyli salon mody męskiej Marcus Kerr i trochę przesłonili wszelką konkurencję. To nie chodzi tylko o to, że wybór jest duży, ale o dostępność różnorodnych modeli, dobrej jakości w fajnej kasie i bardzo profesjonalnej obsługi. Szczerze powiedziawszy to po wizycie nie zauważam żadnych minusów - nawet parking jest spory i bez problemowy dojazd. Kupiłem garnitur do pracy, za 3-4 miesiące będę potrzebował kolejnego i bez wątpienia pójdę właśnie tam ;)
 

Magdaleeena

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mój mąż kupił garnitur na ślub za 899zł - kompletna stylizacja. W cenie były poprawki i wyszło naprawdę bardzo spoko, więc jeśli szukacie taniego garnituru na ślub i jesteście z Torunia, to bez wątpienia warto podskoczyć do Marcus Kerr. Też nie mieliśmy dużego budżetu na stroje, bo wiadomo jak to jest z weselem, więc taka oferta naprawdę pozytywnie nas zaskoczyła. Jeśli dobrze pamiętam, to dostał też jakiś rabat na pozostałe akcesoria, ale nie jestem pewna. Salon z pewnością warty odwiedzenia.
 

AntoniNasObroni

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ogólnie kupno garnituru za jakiś 1000zł to nie jest prosta sprawa, bo można u nieuczciwego sprzedawcy trafić w tej cenie na coś, czego garniturem trudno nazwać. Niestety taka sytuacja mnie spotkała w dwóch sklepach w Toruniu, ale nie będę robił tutaj awantur. Po prostu chcieli mnie naciągnąć na droższy garnitur albo wcisnąć drogo coś słabego. Zamiast robić komuś antyreklamę (może to tylko moje wrażenie i pojedyncza sytuacja), wolę napisać o Marcus Kerr w superlatywach - bo tam mi doradzili i zaoferowali naprawdę ładny, dobrze skrojony garnitur z fajnego materiału, a zapłaciłem coś lekko ponad 900zł. Duży wybór i fajna obsługa, jak widać ceny też w porządku - są też duuużo droższe garnitury, ale to nie dla mnie :)
 

LidkaXXX

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Znalezienie ładnego garnituru i to ślubnego do 1000zł to naprawdę trudna sprawa ale cie calkowicie rozumiem. My tez mielismy malo kasy przy ślubie, więc było oszczędzanie i szukanie tanich, ale nienajgorszych rozwiazan. W koncu stwierdzilismy, że jednak pojdziemy do tego nowego sklepu przy Lubickiej (ogólnie to nie chceliśmy, bo obstawialiśmy że bedzie drogo) i okazało się, że można kupić tanio całkiem porzadny garnitur. Więc jak coś to śmiało możecie Marcus Kerr odwiedzić i tam szukać, bo oferta lepsza niz w innych, mniejszych sklepikach.
 

Mroczny Roman

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie tak dawno, chyba ze dwa tygodnie temu, byłem po garnitur do pracy w Marcus Kerr. Wiadomo jak teraz jest na zewnątrz - często upał i to taki nie do zniesienia, więc ciężko wytrzymać w takim standardowym garniturze. Musiałem kupić coś przewiewnego (najlepiej lnianego), bo nie wytrzymywałem już tych temperatur. W sumie dopiero w Marcus kerr trafiłem na coś sensownego w dobrej kasie. Firma niestety tylko część kosztów pokrywa za garnitury, więc nie mogłem sobie kupić gdziekolwiek. Trzeba było suzkać najlepszego stosunku ceny do jakości
 

Quzoporte

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od lat pracuję wyłącznie w garniturze, więc chcąc nie chcąc większość sklepów w Toruniu z taką odzieżą odwiedziłem. Jest naprawdę różnie - w jednych lepiej, w innych gorzej. Najbardziej przeszkadza mi jak właściciel lub obsługa zatrzymali się 50 lat temu i w ogóle nie mają podejśćia do nowych wzorów, krojów i stylu. Sporo lepiej jest w tym Marcus Kerr - po ostatniej wizycie automatycznie wskoczył na 1 miejsce wśród sklepów z garniturami w mojej skromnej opinii ;)
 

Piotlostal

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zależy jak podchodzisz do kupna garnituru - ma być garnitur i już, czy chcesz coś porządnego i dobrze dopasowanego? W peirwszej opcji możesz iść gdziekolwiek i coś znajdziesz, a w drugiej to już polece konkretne miejsce - marcus kerr chyba przy szosie lubickiej. Różnica bedzie przede wszystkim w obsludze i jakosci produktow. Ja tam kupuje garnitury do pracy, bo mam tak, że stety albo niestety musze byc non stop w garniturze, a potrafię w ciągu miesiąca zniszczyć dwa, bo zaczepie o cos na budowie lub wysmaruje jakims syfem. Dlatego chodze do marcus kerr, bo mają dobre ceny i jakość. Za niecały 1000zł mozesz kupic coś nawet z dobrego materału, a nie poliestrowy worek.
 

AngelaKa

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mój Tomek właśnie wczoraj odebrał w Marcus Kerr garnitur po poprawkach. Powiem wam, że za taką cenę to naprawdę jest ekstra. Sam garnitur był niedrogi (też nie jakiś bardzo tani), a jak dodatkowo wziąć pod uwagę promocje - chyba koszula za złotówkę i buty za 50%, to naprawdę wyszło tanio. W sumie to jakiś nowy sklep, więc może tak było na otwarcie? No nie wiem, warto sprawdzić tak, czy siak, bo ceny są raczej zachęcające. To tak dodam a propos rozmowy, bo widzę że nie tylko my skorzystaliśmy z nowego w Toruniu sklepu :)
 

Haty59016

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
W Toruniu jest w sumie sporo sklepów z garniturami, ale wyboru jako takiego nie było. Teraz jest lepiej, bo powstał ten Marcus Kerr i tam jest sporo większy asortyment. W sumie dobrze, bo teraz jest gdzie pójść po coś porządnego i nie zostawić całej wypłaty na jedno ubranie. Ceny są atrakcyjniesze niż w tych małych sklepach
 

SzurekCZ

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja się w tysiaku zamknąłem za garnitur na wesele w Marcus Kerr. Co prawda nie byłem Panem Młodym tym razem, ale i w takim mógłbym iść do ślubu :D Ceny są przystępne, a jakość naprawdę okej jak za taką kasę. Wcześniej miałem dużo droższy garnitur i w sumie nie zauważam różnicy, raczej nie warto przepłacać ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry