Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie kupić garnitur? [Toruń]

garnitur garnitury ślubne moda męska odzież męska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 GaszePozary

GaszePozary

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 12:38

Żeby nie zmarnować tygodnia na odwiedzanie różnych sklepów, to lepiej wybierzcie się do tego dużego przy Szosie Lubickiej, bodajże Marcus Kerr. Sam ostatnio to przerabiałem i temat kupna garnituru ślubnego w Toruniu, delikatnie mówiąc, do przyjemnych nie należy. Znaczy możesz chodzić po tych mniejszych sklepach, ale w mojej opinii ten Marcus ma cały asortyment z tych wszystkich, małych razem wziętych. Po prostu oszczędzisz sporo czasu. Co do ceny się nie wypowiem, bo ja tam kupiłem w bardzo podobnej, co proponowali mi gdzie indziej.

• 0

#22 BoruchaDruhaNieMa

BoruchaDruhaNieMa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 16:11

W sumie nie wiem jak tam kolekcja ślubna, bo się nie przyglądałem, ale w Marcus Kerr jest naprawdę ogromny wybór różnych garniaków. Są drogie, tanie, ładne, brzydkie, modne, niemodne - chyba wszystkie możliwe :D Ja tam wpadłem po coś lekkiego na te upały, bo od czasu do czasu w pracy muszę gdzieś wyskoczyć pod krawatem. No wybór naprawdę fajny, asortyment szeroki, ale tak czy siak nie było na mnie nic odpowiedniego, bo hodowany przez lata brzuch trochę przeszkadza... Po prostu lekkie tkaniny się wtedy wyprzedały i czekam na nową dostawę. Jakoś pod koniec tygodnia tam znowu wpadnę, pewnie będzie pełna rozmiarówka i kupię taki jeden szary, co mi się spodobał

• 0

#23 Kazoo

Kazoo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 13:15

Jak w Marcusie nie ma to jeszcze śmiało możesz skoczyć do Vizarro w centrum. Tam też mają spory wybór i bardzo porównywalne ceny, jakość itp. Marcus trochę większy, ale Vizarro nadrabia latami doświadczenia i świetną renomą wśród klientów. Myślę, że możesz spróbować tam zapytać jeszcze o taki lekki i zwiewny garnitur, pewnie coś się znajdzie ;)

• 0

#24 Barabubu

Barabubu

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 12:22

Duży plus dla Vizarro za bardzo kompetentną obsługę. Byłem w kilku sklepach, szukając garnituru do ślubu i tylko tam ktoś mnie tak porządnie obsłużył ;) Raz, że wybrali od razu bardzo dobry rozmiar, to potem ładnie pozaznaczali wszelkie wymagane poprawki. Oczywiście kupiłem ;) Ostatecznie leżał świetnie - jak szyty na miarę!

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#25 kamlot1

kamlot1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 13:17

bytom

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: garnitur, garnitury ślubne, moda męska, odzież męska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0