Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie kupić garnitur? [Toruń]

garnitur garnitury ślubne moda męska odzież męska

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Joanna91

Joanna91

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 sierpień 2014 - 11:16

Hej,

Pytanie do osób z Torunia. Gdzie warto udać się po garnitur ślubny? Nie chcemy zbyt drogiego i szytego na miarę. Maks 1000zł, bo jeszcze buty i inne dodatki. Myślałam o takich sklepach:

Lassar

Der&Red

Vizarro

Może ktoś doradzi?

• 0

#2 Mateusz31

Mateusz31

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 kwiecień 2015 - 19:46

Hej,

Pytanie do osób z Torunia. Gdzie warto udać się po garnitur ślubny? Nie chcemy zbyt drogiego i szytego na miarę. Maks 1000zł, bo jeszcze buty i inne dodatki. Myślałam o takich sklepach:

Lassar

Der&Red

Vizarro

Może ktoś doradzi?

Tydzień poświąteczny przeznaczyliśmy z moją wybranką na zakup garnituru smokingowego na nasz ślub ,przemierzyliśmy chyba wszystkie sklepy i salony z garniturami w Toruniu,garnitury smokingowe slim fit udało nam się znaleźć w 3 punktach Paco -LorenteI Lancerto  w Copernikusie ,niby wszystko było ok ale zawsze coś nie grało jak nie skład tkaniny  to moje uda były za szerokie ,Na końcu trafiliśmy do firmy do sklepu Vizarro w Toruniu ,tam też miałem podobny problem ze spodniami ale zamieniono mi z większego rozmiaru i skład tkaniny był taki jaki szukaliśmy wełna 100% super 120 , krój marynarki od mojego garnituru smokingowego perfekcyjnie wytaliowany , jak szyty na miarę :) obsługa też ok chociaż na początku myślałem że zbyt natrętna ( jak się okazało Pani była bardzo pomocna i pełna profesjonalizmu , Jak garnitur smokingowy do ślubu to tylko i wyłącznie vizarro moda męska. Jedyny minus To problemy z parkowaniem na starówce  i mały sklep do dużej  ilości klientów ale garnitury najlepsze :) Teraz czekam jedynie na kawalerskie  :piwosze:

• 0

#3 Guest_NataliaDart_*

Guest_NataliaDart_*
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 09:24

Hej,

Lassar

Der&Red

Vizarro

Może ktoś doradzi?

Byłam z moim mężem gdy szukaliśmy na ślub brata w tych sklepach i obydwoje możemy z całego serca polecić Vizarro. Marteriały są bardzo wysoko gatunkowe i cena przystępna. Można tam nawet dobrać wszystkie inne dodatki np. koszule. Co najwazniejsze że zawsze pomogą Ci dobrać rozmiar a jak coś to przerobią i będzie wszystko pasowało idealnie. Następnym razem nie będziemy z mężem szukać tylko od razu udamy się do Vizarro. Pozdrawiam Natalia

• 0

#4 Guest_PPaulina1_*

Guest_PPaulina1_*
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 07:35

Ja również odwiedziłam sklep Vizarro z moim facetem i z całego serca go polecam. Zakupiliśmy garnitur taliowany co ukryło jego parę zbędnych, jak na mój gust, kilogramów. Wyglądał naprawdę dobrze.

• 0

#5 Kropeczka82

Kropeczka82

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 21 lipiec 2015 - 10:46

Narzeczony jak szukał garnituru to odwiedził Vizzaro i Lassar, aczkolwiek w tym pierwszym zdecydował się na kupno ze względu na propozycję uszycia na miarę, żeby nie wyglądał na zwykły garnitur lecz na ślub. Jakość materiału jest bardzo wysoka, także jesteśmy zadowoleni i teraz tylko czekamy na ten dzień :-)

• 0

#6 Guest_Sebastian Piwonski_*

Guest_Sebastian Piwonski_*
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 13:29

Ja swój garnitur kupowałem w Vizarro. Solidna firma, to widać już od progu. Bardzo szanują tam klienta, liczą się z jego zdaniem, ale nie boją się zasugerować, to co ich zdaniem najbardziej pasuje do konkretnej osoby. Z moim garniturem trafili od razu. Przypadł mi do gustu ten zaproponowany przez nich. Prezentuję się w nim dobrze. Poza tym jest bardzo wygodny i za przyzwoitą cenę.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 marekwel

marekwel

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 15:10

Hmm ja nie dawno kupowałem garnitur. Wybrałem Vizarro, bo mają świetną jakość. W ogóle obsługa bardzo dobrze przeszkolona, od razu trafili w mój rozmiar. Ale jak się okazało nogawki były trochę za długie. Za darmo je skrócili. Jestem super zadowolony. Sklep mają na Wielkich Garbarach.

• 0

#8 Iza Rodyc

Iza Rodyc

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 18:45

Wybierając pomiędzy Lassar a Vizarro zdecydowaliśmy się z mężem na Vizarro. Bardziej nam się tam podobało i obsługa o wiele lepsza. Od ray dobrali idealny garnitur. Takie podejście do klienta bardzo mi się podobało. W dodatku robią przeróbki na miejscu oraz przez następne 2 lata. Więcej u nich plusów

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#9 Guest_EU Geniusz_*

Guest_EU Geniusz_*
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 21:53

Ja też kiedyś kupiłem garnitur w sklepie z garniturami (niestety nie w Toruniu), ale ostatnio doszedłem do wniosku, że nie będę już chodził w garniturze. Jest to niewygodne i niepotrzebny patos wprowadza do codziennej prozy życia. Chodzę sobie w tzw. szmatach i nawet na pogrzebie potrafię wyglądać dobrze. :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: garnitur, garnitury ślubne, moda męska, odzież męska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0