Pomysły na rocznicę ślubu

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Jak obchodzicie rocznice ślubu? Możecie podsunąć kilka jakiś fajnych pomysłów? I nie chodzi mi o prezenty tylko raczej o to gdzie można kogoś zabrać, co przygotować, co razem zrobić itd.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Ja osobiście zabrałbym partnerkę w jakieś miejsce, rzecz jasna pod jakimś względem szczególne. Może coś bliskie jej sercu z dzieciństwa, lub takie, do którego zawsze chciała się udać? Może to też być coś, co ma wiele wspólnego z jej zainteresowaniami, w końcu każdy ma jakąś pasję :) Ewentualnie zabrać na jakieś wydarzenie. Jeśli np wybitnie lubi jakiś zespół, to na koncert. Chodzi o to, by to było albo coś, czego jeszcze nie doświadczyła, albo coś, co zna z dzieciństwa, uwielbia, a nie miała czasu lub okazji by odwiedzić ponownie.
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Można zrobić sobie w ten czas wakacyjny wyjazd tylko we dwoje. Dobry pomysł zwłaszcza o ile para ma dzieci (i z kim je zostawić), bo można trochę od nich odpocząć.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Dzięki za podpowiedzi. Co do lotu paralotnią na przykład to na bym mogła bez problemu :D Gorzej chyba z moim partnerem hehehe :D
Właśnie chyba najbardziej mnie kręcą jakieś wyjazdy/wypady/wycieczki itd.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Przecież wiele zależy c z y j a to jest rocznica. Jak moja, to goręcej w nocy pieszczę i całuję, a po pracy kino i kawiarnia z jej ulubionymi lodami
A jak starego stryjka ze stryjenką, to zmawiamy się w rodzinie, nagrywamy na płyty ich ulubione przeboje, wymieniamy im TV na nowy, odstawiamy skecze, tańce konkursowe do oceny przez nich, nieco alkoholu, piosenek, podziwu, że tak wyjątkowo dobrze wyglądają i nie mają demencji,
 
Do góry