Prorocze sny

Sobombi

Bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
123
Punkty reakcji
43
Wiek
35
Miasto
Chorzów
Nie chce być prorokiem, ale śniło mi się że napasku informacyjnym w kanała typu tvp in... będzie napisane że najbogatszy człowiek na świecie, lub jeden z bogatszy ludzi na ziemi umrze.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
No i co?

Mi się kiedyś śniło, że nie zdałem matury, a potem okazało się, że zdałem? Mam robić sensację w internecie z tego powodu?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Sobombi, a sprawdziło się to to chociaż?
PS
nie oglądaj za dużo tv ;)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Skąd założyciel tematu wie, że to sen proroczy?
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Moje zdolności paranormalne pozwalają mi jedynie na przewidzenie kaca. Niestety tylko swojego.
 

Sobombi

Bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
123
Punkty reakcji
43
Wiek
35
Miasto
Chorzów
Ostatnio mi się śnił przed śmiercią Robi Wiliams ale nie wiedziałem o co chodzi było toz 3 razy ostatnio to 6 miesięcy przed śmiercią
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Robbie Williams żyje. Robin Williams nie...

Może widziałeś jakiś film z nim i to dlatego?
 
M

MacaN

Guest
Pożyjemy, zobaczymy. Ale jak piszesz, że Robin williams ukazał się w Twoim snie 6 miesięcy przed smiercią, to gratuluję niesamowitej pamięci, albo cwaniactwa. Jak umrze ktoś bogaty za rok, to znaczy, żeś to przewidział ?

To trochę tak, jakbys napisał, że śniło Ci się, iż rozbił się samolot. W ostatnim czasie to długo byś nie musiał czekać na efekt.
 

Adiyoshi

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
Mi też się wiele rzeczy śni, czasami się nawet spełniają i wtedy mam trochę mętlik w głowie, również myślę czy to przypadek czy naprawdę coś udało mi się przewidzieć ;D
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Ja praktycznie często mam prorocze sny, a jak nie sny to przeczucia :D
 
W

wiki9969

Guest
Wiesz, nie wiem czym to jest spowodowane.
Pierwszy sen miałam gdy skończyłam 9 lat. Widziałam wtedy babcie i sąsiada którzy byli u mnie w domu i nikt poza nimi ich nie widział. Trzy tygodnie później babcia zmarła, a dwa tygodnie po niej mój sąsiad zginął w wypadku samochodowym.

Później miałam wiele snów, głównie koszmarów. Wtedy też zaczęłam płakać przez sen (mam to do dziś). Widziałam w snach wypadki samochodowe w mojej okolicy, które w odstępie kilku dni miały miejsce. Osoby, które uśmiercałam we śnie, umierały niedługo potem. Sny dotyczyły różnych sytuacji i różnych ludzi. ;)
Pod koniec 2012 postanowiłam powiedzieć o tym rodzicom. Żeby im udowodnić, że mówię prawdę opowiedziałam im sen, w którym widziałam śmierć i pogrzeb pewnej kobiety. Nie znałam jej. Oczywiście rodzice uznali mnie za wariatkę. Kilka dni później dostaliśmy telefon, że taty kuzynka popełniła samobójstwo. Byłam na pogrzebie i to była ta kobieta ze snu. Reakcja rodziców? Powinnam iść do psychiatry, bo to normalne nie jest. :D

Ja żyję jednak z tym od 16 lat i nie narzekam. Choć początki były trudne.

Szukałam pomocy na jakimś forum dotyczących zjawisk paranormalnych to uznali mnie za trolla.

Poza tymi snami mam też "przeczucia". Może to tylko kobieca intuicja, ale potrafiłam przewidzieć np. wygraną w lotto (nie szóstka), zadanie na egzaminie i takie pierdółki.

Bywało też że towarzyszyło mi odczucie deja vu. Dość często.

Był moment, że naprawdę myślałam że coś jest nie tak. Szczególnie wtedy gdy zaczęłam słyszeć czujeś kroki w pokoju. Słyszałam odgłosy pukania np. w biurko, czy trzaskanie drzwiczek od szafek.

Nie wiem z czym mam do czynienia. Ale prawdopodobnie mój mózg stara dać o sobie znać. :p
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Ja tez w swoim życiu miałam wiele takich ekscytujących snów, przeczuć a nawet wizji i nie tylko.

No to może podam sny, tak na początek :)

1. Śnił mi się pies , który mnie gonił. Zbagatelizowałam to i poszłam na spacer w tamto miejsce i wtedy puścił się za mną owczarek niemiecki. W ostatniej chwili doleciałam do domu.
2. Śnił mi się wybuch bomby na uczelni. Jak pojechałam na studia na następny dzień. Ewakuowali studentów, bo był alarm o podłożeniu bomby.
3. Śnił mi się wypadek samochodowy na ulicy niedaleko mojego domu. Tata jechał do pracy rano a gdy przyjechał oznajmił , że był wypadek, opisał gdzie, jakie auto, jaki kolor wszystko tak jak wyśniłam.
4. Śniło mi się, że byłam na weselu i nastała niezła burza a w kościele zgasło światło. I wszystko się sprawdziło. Nazajutrz jechaliśmy na ślub i w kościele zgasło autentycznie światło.
5. Śniła mi się idealna wiosenna pogoda na Wszystkich świętych i wtedy rzeczywiście tak było.

To zaledwie garstka z tego wszystkiego.
 
Do góry