zakochałem sie co robić jak sie zabrac do tego

K

Kamillll231

Guest
witam mam pytanie zdazało wam sie zakochac w kims i teraz sprawa sie komplikuje jak sie za to zabieraliscie bo ja mam taki probem jak sie zachowywać co mówić zeby byly efekty czy kłamać ? kitu ładować? co wogóle lubią dziewczyny bo one to tez cwaniary co prawda zacofane ale cwaniary
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Punkt pierwszy: składnia i interpunkcja. Kobieta mając do wyboru pomiędzy bogatym osiłkiem a bogatym osiłkiem posługującym się 'język polski', zawsze wybierze bogatego osiłka z 'język polski' i ojcem prawnikiem.


Kamillll231 napisał:
ja mam taki probem jak sie zachowywać co mówić zeby byly efekty czy kłamać ? kitu ładować?
Wszystko jest relatywne. Po prostu uważnie słuchaj, staraj się nie być biernym w rozmowach. Dowiedz się co lubi etc. Kłamstwo wyjdzie na jaw.

Kamillll231 napisał:
co wogóle lubią dziewczyny bo one to tez cwaniary co prawda zacofane ale cwaniary
Punkt najważniejszy: kwiaty, błyskotki, serenady podczas pełni, czułe słówka i ojciec prawnik. Resztą się nie przejmuj. Niektóre podobno chcą zaliczyć testy gimnazjalne.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Kamillll231 napisał:
witam mam pytanie zdazało wam sie zakochac w kims i teraz sprawa sie komplikuje jak sie za to zabieraliscie bo ja mam taki probem jak sie zachowywać co mówić zeby byly efekty czy kłamać ? kitu ładować? co wogóle lubią dziewczyny bo one to tez cwaniary co prawda zacofane ale cwaniary
jeśli chcesz zaciągnąć ją do łóżka - kłam, ściemniaj, ładuj kit

jeśli chcesz z nią być bo cos do niej czujesz i niekoniecznie jest to tylko pociąg seksualny - nie kłam, nie ściemniaj, bądz sobą.
 
Do góry