Uciążliwe plamy na twarzy, pomocy !

moshino

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Od kilku lat zmagam się z uciążliwymi, czerwonymi, swędzącymi plamami na twarzy. Pojawiają się najczęściej w okolicy nosa, lecz także w okolicy ust oraz brwi. Był okres kiedy także pokazywały się na linii włosów lub na głowie. Chodziłam do wielu dermatologów, lecz do tej pory żaden nie potrafił mi pomóc a pieniądze, które wydałam na leki można liczyć w setkach. Mój dermatolog nie potrafił jednoznacznie stwierdzić na co cierpię, wspomniał o atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy- nic nie potwierdzone. Jestem alergikiem, ale moja alergia dotyczy pyłków. Dodam też, że plamy robią się bardziej intensywne po zjedzeniu ostrego. Leki, które używałam to m.in. Cu- Zn (Uriage) czy Xerial 5 z mocznikiem i inne kosmetyki z serii SVR, lecz od jakiegoś czasu ten drugi sprawiał, że plamy bardziej piekły. Jeżeli ktoś miał problem taki jak ja i sobie z nim poradził proszę o poradę, gdyż jest to strasznie uciążliwe...
 

Attachments

  • .jpg
    .jpg
    369,5 KB · Wyświetleń: 2
  • 20140818_223026.jpg
    20140818_223026.jpg
    337,8 KB · Wyświetleń: 2
  • 20140818_223048.jpg
    20140818_223048.jpg
    369,5 KB · Wyświetleń: 3
  • 20140818_223201.jpg
    20140818_223201.jpg
    266,4 KB · Wyświetleń: 2
N

Naxxramas

Guest
Moshino odstaw natychmiast wszystkie leki i posłuchaj mojej rady a wyleczysz się całkowicie i to za darmo - jedyne w co będziesz musiała zainwestować to urlop i wolny czas.

Leczenie substancjami nieorganicznymi (w tym przypadku lekami) jest jak ścieranie błota z karoseri ciągle jeżdżąc po błocie. Ja Ci dam niesamowitą radę :) zjedź obok na trasę, gdzie nie ma błota a ono samo odpadnie xD

Jeśli pragniesz całkowitego wyleczenia musisz oczyścić swój organizm. Zacznij od 7dniowego postu - całkowicie przestań jeść. Pij tylko dobrej jakości wodę 2-3litry w zależności od potrzeb organizmu - on sam Ci powie ile mu jest potrzebne.

Po 7 dniach nastapi kolosalna zmiana w Twoim biosystemie. Przez pierwsze kilka dni może nastąpić reakcja ozdrowieńcza - może nastąpić nasilenie objawów lub złe samopoczucie ale to tylko dobry sygnał - oznaczający, że następuje samooczyszczanie.

Po 7 dniach zacznij stopniowo wprowadzać warzywa i owoce do diety - tj nie najadaj się od razu. Pierwszego dnia po głodówce zjedz kilka owoców i warzyw - drugie więcej aż w 4-5 możesz już przygotowywać posiłki sycące Cię - ale pamiętaj - tylko i wyłącznie wegańskie tj tylko pochodzenia roślinego - zapomnij o nabiale o jajkach a przede wszystkim mięsie !

po 2tyg od głodówki Twoja krew i Twój organizm będą gotowe na cudowny lek, który jest w Tobie. Mówię o Twoim moczu. Z rana ze środkowego strumienia nalej ok 0.5 szklanki i wypij duszkiem ze smakiem. Wyobraź sobie, że wlałaś coś co jest niedostepne dla wielu ludzi i zarazem łatwo dostępne. Częścią moczu przemyj sobie całą twarz i stosuj to do całkowitego wyleczenia, które nie powinno trwać dłużej jak miesiąc (jest szansa, że podczas głodówki po tyg zauważysz spektakularne rezultaty więc wtedy przedłuż ją o następny tydzień i unikniesz urynoterapii)

Bardzo ważne jest abyś jadła w stylu ortodoksyjnie wegańskim podczas leczenia ponieważ Twój mocz ma zawierać cenne substancje, które Cię całkowicie wyleczą.

Jeśli po wyleczeniu metoda nadal nie wskaże Ci prawidłowego stylu życia możesz wrócić do poprzedniej diety.

Bardzo ważne jest abyś podczas kuracji wyobrażała sobie, że już jesteś zdrowa. Wyobrażaj sobie jaka jesteś szczęśliwa, że znikneły Ci plamki, zachowuj się tak jakby to już się stało - możesz to robić podczas życia dnia codziennego lub w czasie medytacji.

To łatwa do wyleczenia choroba, ludzie wychodzili z gorszych typu rak itp więc główka do góry. Zastasój się do tego co napisałem a Twoj organizm da Ci wspaniałą skórę na którą zasługujesz - zmienisz swoją karme.


PS: można też jako alternatywe zastosować 21dni głodówki z wodą - ale osobiście bym Ci polecił jak wyżej xD

MNICH OŚWIECONY
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
moshino napisał:
Dodam też, że plamy robią się bardziej intensywne po zjedzeniu ostrego.
Kapsaicyna, odpowiedzialna za "ostry" smak, pobudza krążenie. Poprawia się ukrwienie skóry, przez co barwa plam przybiera intensywny kolor :wink:.



moshino napisał:
Mój dermatolog nie potrafił jednoznacznie stwierdzić na co cierpię, wspomniał o atopowym zapaleniu skóry i łuszczycy- nic nie potwierdzone.
Trudno leczyć, gdy... nie wiadomo co leczyć :huh:. Byłaś u kilku dermatologów czy opierasz się o "diagnozę" jednego?.
 

moshino

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mówię o Twoim moczu. Z rana ze środkowego strumienia nalej ok 0.5 szklanki i wypij duszkiem ze smakiem.
Naxxramas czytałam Twój post i się uśmiechałam, czy Ty piszesz serio ?

Trudno leczyć, gdy... nie wiadomo co leczyć :huh:. Byłaś u kilku dermatologów czy opierasz się o "diagnozę" jednego?.
Byłam u trzech, żaden nie potrafił mi powiedzieć co to jest i od czego...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
jeżeli po użyciu środka na uczulenia (chwilę trzeba pobrać toto) się uspokoi, to masz wynik, ja mam podobnie, gdy zjem rzeczy niewłaściwe...
wynik w razie potwierdzenia to: alergia pokarmowa
ps w takim przypadku (polecam wcześniej lek przeciwalergiczny nowej generacji, niezamulający, typu aerius) pomagać zachowawczo mogą maści sterydowe
 
N

Naxxramas

Guest
moshino napisał:
Naxxramas czytałam Twój post i się uśmiechałam, czy Ty piszesz serio ?
Moshino - piszę jak najbardziej serio. Nie musisz w to wierzyć. Post był skierowany do osoby, która potrzebuje skutecznej pomocy a nie skrajnego racjonalisty ^^

Jeśli uważasz, że piszę głupoty zapomnij o tym. Wykasuję całą szansę (post), którą dał Ci Wszechświat i nadal chodź do swoich lekarzy - jesteś doskonałym przykładem dla Szalonego Odysa - dlaczego mnisi oświeceni nie leczą tych wszystkich ludzi o których pisał: P
 
B

bajderman

Guest
Miałam nawet większą skalę problemu, ale udało się z tego wyjść. Produkt nazywa się iqface, efekty przyszły bardzo szybko, ale na takie diametralne zmiany potrzebne było kilka tygodni. Wtedy faktycznie skóra powróciła do zdrowia, zaczęła wyglądać o niebo lepiej. Nie sądziliśmy nawet, że będzie aż tak pozytywnie - a właśnie o coś takiego chodziło, te obrzydliwe krosty już więcej nie wróciły.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Moshino , mam podobnie jak Ty takie plamy jak masz kolo ust. Już minęło z 10 lat jak to leczę i nic, lekarze nadal nie wiedzą od czego to :-( Najpierw wstępna diagnoza było ze Toczeń ale z badań wyszło że nie koniecznie :-( Do tej pory nie wiem co mi tak naprawdę jest :-(
Wiec teraz sama szukam , powiedz mi czy bierzesz jakieś środki przeciwbólowe czasami ? :niepewny:
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
Moja córka miała podobne plamy na twarzy. U niej była to alergia pokarmowa. Od chwili gdy rozpoczęliśmy leczenie i odstawiliśmy nieodpowiednie dla niej produkty plamy zniknęły.
 
Do góry