Problemy ginekologiczne

Status
Zamknięty.

zielono2403

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Witam :wink:
Zwykle od końca okresu do początku następnego mijały zwykle 23-24 dni. Tym razem spóźnił mi się o 3 dni. Wiem że to niedużo. Jednak teraz kiedy miesiączka już nastąpiła krwawienie różni się od wcześniejszych. Nie bardzo umie to określić między innymi krew jest jaśniejsza. Jakiś czas temu (ok. 2 miesięcy) podczas stosunku zaczęłam krwawić to trwało jakąś chwilę i nie towarzyszył temu żaden ból itp. To krwawienie nastąpiło jakieś 10 dni po zakończeniu okresu a następna miesiączka odbyła się normalnie. Czasami śluz przed miesiączką jest taki żółtawy nie wiem czy to normalne. Często bolało mnie podbrzusze nie tylko w okresie miesiączki nieraz nawet bardzo mocno. Po mojej pierwszej wizycie u ginekologa i niestety ostatniej która odbyła się jakiś rok temu ( wtedy przepisał mi ginekolog jakieś tabletki na uczulenie "tam" i bóle brzucha) bóle brzucha nie były już takie częste a teraz można powiedzieć że zdarzają się sporadycznie. Czasami podczas stosunku ( to chyba też zależy od pozycji) boli mnie brzuch jednak jest to chwilowe. Pierwsze miesiączki przechodziłam dość ciężko przez kilka dni mając okres miałam 40 stopni gorączki nie do zbicia. Ginekolog wspomniał coś o tym że mam powiększony jajnik ale że do 18 roku życia może się to unormować czy coś takiego. To chyba na tyle tych moich problemów. Trochę się tym niepokoje i była bym wdzięczna gdyby ktoś podpowiedział mi czym moje objawy mogą być spowodowane. Odpowiedzi typu "idź do lekarza" nie bardzo mnie satysfakcjonują ponieważ na razie choć może wydać się to dziwne to nie mam takiej możliwości.
Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję :wink:
 

Ola Oniszk

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Powinnaś udać się do ginekologa, jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś. Plamienie między miesiączkami i krew po stosunku czy nawet sam ból (jeśli nie byłas dziewicą) nie jest czymś naturalnym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry