kamera ukryta w budziku

klej

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miał ktokolwiek styczność z kamerą ukrytą w budziku ze zdalnym dostępem przez internet? Chciałbym dopytać czy naprawdę dobrze przenosi obraz i można oglądać go z innej lokalizacji. Potrzebuję kupić takową do opieki nad dzieckiem.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wszystko zależy od łącza i rodzaju kamerki w budziku....
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
Gressil napisał:
Wszystko zależy od łącza i rodzaju kamerki w budziku....
Ciężko się nie zgodzić.. Takich kamer jest pewnie kilkanaście rodzajów, może podałbyś dokładny model albo coś w ten deseń jeśli chcesz dyskusji w temacie..
Ni z gruszki i pietruszki mogę rzucić,że jest w porządku ale ktoś inny napisze, że nie jest..
 

klej

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chodzi o kamerę IP DVR-32WiFi w budziku ze zdalnym dostępem przez internet. Łącze internetowe w domu to 40 mb.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Kamera widzę dobra, ale łącze które podałeś to łącze dla komputera, budzika czy wspólne ?
 

Mikulaskin

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
1
Cytuję „Każde nagranie można obejrzeć na kilka sposobów. Po pierwsze, wszystkie dane zapisywane są na kartach microSD i po wyciągnięciu z kamery możemy je odtworzyć na dowolnym urządzeniu posiadającym czytnik kart. Po drugie, kamerę można podłączyć do internetu za pomocą kabla Ethernet lub za pomocą połączenia bezprzewodowego WiFi. W ten sposób uzyskuje się zdalny dostęp do zasobów pamięci urządzenia. Łączność internetowa daje szerokie spectrum możliwości – pozwala na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym, pobieranie plików na nośniki czy umieszczanie danych na serwerze FTP. Sprzęt, za pośrednictwem którego chcemy zapoznać się z nagraniami, również zależy wyłącznie od preferencji użytkownika. Dedykowane oprogramowanie pozwoli uruchomić podgląd na komputerze oraz smartfonie czy tablecie (Androida, iOS i Blackberry). Opcja mobilna jest też możliwa przez przeglądarki internetowe.

Kamera DVR-32WiFi to produkt przeznaczony dla klientów, dla których komfort użytkowania niezależnie od miejsca przebywania jest sprawą priorytetową.Monitorowanie domu, ochrona swojego dobytku czy kontrolowanie dziecka pozostawionego pod opieką obcej osoby nigdy nie były tak łatwe i dyskretne!”

Info ze strony spyshop, masz wszystko napisane. Jeśli coś byłoby nie tak, to zawsze możesz reklamować. Przecież to nie sprzęt z aukcji od jakiegoś dzieciaka a który płynie miesiąc z chin.
 
K

Kruczy

Guest
jeśli chodzi o ten spyshop,to jeden z lepszych sklepów detektywistycznych. Chyba nie ma obaw :)
 

tadek33

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2014
Posty
21
Punkty reakcji
1
Sklep ok, kamerka ok. Jednak chyba najwiekszym gardłem będzie połączenie internetowe. Te 40Mb to masz dwonload, a upload przypuszczalnie masz ok 2 lub 4Mbit.
Wg danych producenta: kompresja danych: ~680MB/1h (na karcie 64GB można zapisać ok 96h nagrań)
Wychodzi ok 0,2MB danych na sekunde, czyli 1,6Mbit. Dla bezpieczeństwa łącze minimum 2Mbit powinno być ok jeśli nic innego nie obciąży sieci.
 

Drupi

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
swego czasu korzystałem z takiego budzika: alfatronik.com.pl/telewizja-cctv-kamery-ip-profesjonalna-kamera-ip-ukryta-radiu-budzikiem-p-957.html i nie bło problemu z przenoszeniem obrazu.
 

tomcio8

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej, ja do kontrolowania niani uzywałam takiej kamerki ukrytej w stacji pogodowej: spy-center.pl/kamera-w-stacji-pogodowej-tm-10-p-5.html i okazała się dobrym urządzeniem. Ogólnie jestem przeciwko nagrywaniu, ale w tamtej sytuacji byłam zmuszona do uzycia takiej kamerki.
 

kowaluowal

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
U nas też przez jakiś czas nagrywaliśmy nianię, no krótko przez ok miesiac czasu. Dla upewnienia sie, ze wszystko jest ok. Dostaliśmy od znajomych taką kamerkę: sklep-seko.pl/?pages=minikamery_zamaskowane/minirejestrator-ekt-mpv. Ogólnie wiekszosc niań jest spoko ale zdarzają się wyjatki.
 

Mala_Hunterka

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2015
Posty
10
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Te tańsze kamery nie bez powodu są tanie. Jest duży przeskok jakościowy adekwatny do przeskoku cenowego...
 
Do góry